Članice benda Pussy Riot osuđene na dve godine zatvora

Diskusije vezane za pravoslavlje

Članice benda Pussy Riot osuđene na dve godine zatvora

Postod nighthawk » 22. Avg 2012., 07:51

Ovo se dešava kada se udruže dve mafije, crkvena i državna. Kod nas bi se verovatno desila ista stvar.

Inače tokom protesta podrške žene iz Kijeva su odrezaje drveni krst.

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe- ... details-sa
nighthawk
 
Postovi: 2
Pridružio se: 22. Avg 2012., 07:21


Re: Članice benda Pussy Riot osuđene na dve godine zatvora

Postod MarkoEkmedzic » 22. Avg 2012., 10:04

Ja se kod nas plašim trenutnog linča, uz istovremeno pojanje podrške lokalnog popa...
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Članice benda Pussy Riot osuđene na dve godine zatvora

Postod Muramasa » 22. Avg 2012., 10:11

MarkoEkmedzic je napisao:Ja se kod nas plašim trenutnog linča, uz istovremeno pojanje podrške lokalnog popa...


Nismo ni mi nemoćni. U slučaju okupljanja mase za linč, ja prvi reagujem silom.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Članice benda Pussy Riot osuđene na dve godine zatvora

Postod MarkoEkmedzic » 22. Avg 2012., 10:34

Muramasa je napisao:Nismo ni mi nemoćni. U slučaju okupljanja mase za linč, ja prvi reagujem silom.


Ti baš INSISTIRAŠ da stradaš mučeničkom smrću. Mora on da bude sveti Vasilije velikomučenik, pa bog! :D
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Članice benda Pussy Riot osuđene na dve godine zatvora

Postod perakojot » 22. Avg 2012., 10:41

nasi "NASI" ;))))
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: Članice benda Pussy Riot osuđene na dve godine zatvora

Postod Muramasa » 22. Avg 2012., 10:45

MarkoEkmedzic je napisao:
Muramasa je napisao:Nismo ni mi nemoćni. U slučaju okupljanja mase za linč, ja prvi reagujem silom.


Ti baš INSISTIRAŠ da stradaš mučeničkom smrću. Mora on da bude sveti Vasilije velikomučenik, pa bog! :D


Svakog dana oko 2 sata provedem intenzivno vežbajući, a treninge ninjutsua imam tri puta nedeljno. Ako dođe do fizičkog obračuna sa gomilom zatucanih idiota koji su uzeli zakon u svoje ruke, onda ću ja da fabrikujem mučenike.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd



cron