Sad će da rade bejzbol palice

Moderator: Muramasa


Sad će da rade bejzbol palice

Postod Muramasa » 08. Jul 2012., 13:46

Miroljub Petrović o svojoj bivšoj braći Subotarima:

Mojsije je napisao:
Kao sto smo i ocekivali, obrisali ste post. No, ovaj post ce ici sve dok ne dobijemo odgovor. Vi cete brisati, a mi cemo ga vracati nazad...


Miroljub Petrovic:
Lepo od tebe sto govoris u mnozini, da se zna da nisi sam nego da vas je vise, da je cela sekta na okupu. Samo radite to sto ste naumili, pokazite kakva ste govna vi subotari, kakvo ste smece. Ja sam ovde izneo samo delic vase prljavstine, jer me prozivate, a vi nastavite ostalo. Cak su i ekumenisti manje zlo od vas. Oni imaju svoje forume gde pokusavaju da me blate, ali ovde se ne ukljucuju, a vi nasrcete neprestano. To pokazuje da ste vise demonizovani nego oni.

Ali znajte da se priblizava dan kada ce se Bog zestoko obracunati sa vama. Ako pre toga dodje sloboda u Srbiju, sa zadovoljstvom cu doci sa bracom da vam bejzbol palicama izlomim glave, da popalim vase kupleraje koje nazivate "crkvama" i da vam zatrem seme sotonsko kao sto je Isus Navin zatro Hahanejce.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd


Re: Sad će da rade bejzbol palice

Postod NoodlyAppendix » 08. Jul 2012., 13:56

Bzvz sto se niko nije setio da uradi screenshot. Ovaj je u medjuvremenu izbrisao, a neka prijavica za Mirobulja bi mi sad tako legla
Korisnikov avatar
NoodlyAppendix
 
Postovi: 68
Pridružio se: 29. Jun 2012., 01:07

Re: Sad će da rade bejzbol palice

Postod Esther » 08. Jul 2012., 19:35

Pa nista, pratiti povremeno onaj njegov forum, ima on cesto takve ispade, nije da nema, moguce je uhvatiti nekad neki print.
Korisnikov avatar
Esther
 
Postovi: 36
Pridružio se: 08. Jul 2012., 08:23

Re: Sad će da rade bejzbol palice

Postod BubaEliminator » 10. Jul 2012., 20:08

Ma lik je puko sa mozgom a oni koji ga slušaju i dive mu se su još gori od njega, ima ih po you tube-u. Inače svi njegovi argumenti su opovrgnuti, veliko hvala kreatoru sajta evolucije!

http://www.teorijaevolucije.com/ca2.html
BubaEliminator
 
Postovi: 36
Pridružio se: 08. Jul 2012., 16:30

Re: Sad će da rade bejzbol palice

Postod Muramasa » 11. Jul 2012., 12:40

Ovaj sajt ka kome si postavio link je odličan, sve je lepo objašnjeno, tako da i prost narod može da razume. Jedini problem je u tome što Miroljub i ekipa neće da razumeju.
Mnogo je bogougodnije huliti na zdrav razum i ljudsku inteligenciju nego priznati grešku i odreći se zarade stečene proturanjem kreacionističke literature (smeća).
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Sad će da rade bejzbol palice

Postod MarkoEkmedzic » 11. Jul 2012., 15:07

Okamova britva im je oduvek bila tako gadna...
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Sad će da rade bejzbol palice

Postod BubaEliminator » 13. Jul 2012., 20:07

http://www.geopolitika.rs/index.php?opt ... &Itemid=26

Ovaj tekst se provalči po raznim forumima. Meni je drugar poslao ovaj tekst misleći da će time naterati mene da promenim mišljenje. Nije kreacionista već običan vernik. Često se Entoni Flu koristi kao argument i kod drugih. Nekima je to čak i dokaz za postojanje Boga. Kao prvo on nije nikakva ikona jer ateisti nemaju ikone a nije ni šampion jer ne postoji tako nešto kao šampion ateizma. To što je bio sjajan u debatama, bio akademik i predavao na najboljim univerzitetima ne znači da nije moga biti izmanipulian, pogotovo u njegovim godinama.

Pošto svi živi organizmi imaju u sebi veoma složenu informaciju, zapisanu u genima, u čijem umu je nastala ta informacija? Teza sadrži netačnu implikaciju da složena informacija mora nastati u umu. Recimo struktura kanjona Kolorado je vrlo složena i sadrži ogromnu količinu informacija koje mogu biti spoznate umom, ali su nastale geološkim procesima. Isto tako, biološki entiteti nastali iterativnim procesima s povratnim spregama sadrže ogromnu količinu informacije, koja stvara snažan privid inteligentnog dizajna, ali što se toga tiče i snežna pahuljica stvara privid inteligentnog dizajna pa šta sad s tim. To što u umu postoje prividi nije dokaz nizašta, a ponajmanje za postojanje Boga. Iz svega ovoga se zaključuje da je samo pitanje pogrešno.

Flu naravno nije mogao da onako odgovori jer on je bio filozof a ne biololog. Meni ostaje nejasno zašto se nije konsultovao sa nekim. Nije sramota ako nemaš odgovor na neko pitanje da se konsultuješ. n je promenio mišljenje jer je sledio činjenicu da informacija mora nastati u umu, a pošto ne mora njegovo mišljenje je pogrešno. Knjgu koja je napisana nije njegovo delo u potpunosti, već Roja Vargeza. Po rečim Fluovih prijatelja Flu je tokom meseci razmišljanja bio dosta zbunjen i nije pratio konverzaciju do kraja jer je stalno razmišljao o onom pitanju. Njega je Roj Vargez u takvom stanju posetio i ubedio ga u teoriju inteligentnog dizajna koja je opovrgnuta. Flu je izmanipulisan da se njegovo ime stavi na knjigu da bi bilo bum i svi ateisti povukli karte.

Imajući u vidu sve ovo gore, Flu je više nego jadan argument bilo kog kreacioniste za ispravnost njegove pozicije.
BubaEliminator
 
Postovi: 36
Pridružio se: 08. Jul 2012., 16:30

Re: Sad će da rade bejzbol palice

Postod MarkoEkmedzic » 13. Jul 2012., 20:18

Pride, po izjavama porodice i prijatelja, Flu je postao i rapidno dementan poslednjih godina.

Zapravo, kao da je i bitno da li je on to zaista mislio ili rekao. Ako nam je neophodno da nas neko stalno vodi za ruku, i da ne razmišljamo sami, svojom glavom, nećemo biti bolji od dogmatičnog vernika.

Postavljaju stvari tako, kao da je Flu bio nepogrešiv.
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Sad će da rade bejzbol palice

Postod NoodlyAppendix » 17. Jul 2012., 00:05

Ovaj tekst se provalči po raznim forumima. Meni je drugar poslao ovaj tekst misleći da će time naterati mene da promenim mišljenje.

Na fan page UAS, stize bar nekoliko puta mesecno. I svaki put, izgleda kao da bi to trebalo biti dovoljno da se svi momentalno preobrazimo u vernike. To samo pokazuje logicke greske u razmisljanju takvih vernika. "Meni su rekli da tako treba, i ja im verujem". Sve da sutra svi ateisti na planeti predju u vernike, za mene to ne bi bio razlog da i ja to ucinim. Kao sto mi ni razlog neverovanja nije bio - tako svi rade, pa moram i ja... Za razliku, opet, od vernika... :unicorn:
Korisnikov avatar
NoodlyAppendix
 
Postovi: 68
Pridružio se: 29. Jun 2012., 01:07

Re: Sad će da rade bejzbol palice

Postod Muramasa » 27. Sep 2012., 16:46

Moras da procenis u tom trenutku. Mog prijatelja je pre neki dan napao policajac na parkingu, bili su sami, i moj prijatelj se branio. Ubrzo nakon toga je uhapsen pod optuzbom da je "tukao policajca". Bolje da je otrpeo napad ili da je pobegao, nego sto se branio. Zamisli da te napadne neki peder na ulici. Ako ga zviznes u samoodbrani, nema sanse da se sutra odbranis na sudu i da dokazes da ga nisi napao.

To je glavni razlog zasto ja ne organizujem predavanja vec gostujem samo kada me negde pozovu, pa organizator obezbedjuje predavanje. Kada sam drzao zadnju seriju predavanja "Poslednji dogadjaji" mogli su da udju na predavanje samo ljudi sa rezervacijama. Da sam pustio da moze da udje ko hoce, velika je verovatnoca da bi dosli neki ateisticki, evolucionisticki ili LGBT smradovi da me provociraju, pa bih dosao u iskusenje da im polomim glave i da ih razmazem po betonu. A onda bi dosla policija da me hapsi. Ovako, odlazem hapsenje sto je moguce duze. Doci ce dan kada ce nesto da mi izmisle i da me uhapse, jer radim na internetu stvari koje neprijatelj ne voli. Mozda da dodam, da kada je moj kolega Vanja Elez drzao seriju predavanja "Biblija - mit ili istina" dosli su neki ateisticki bolesnici da provociraju. Ja tada nisam bio u Beogradu (dobro je sto nisam bio). Bilo je na granici incidenta.

Dakle, zivimo u ustaskoj drzavi, i ako te ustasa napadne moras da se sklanjas jer oni vladaju drzavom, inace ce da te izvedu na ustaski sud i da te terorisu, da te razvlace po zatvorima, da te kaznjavaju novcano i zatvorski, itd, itd.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd



cron