Pravo lice nadrilekara

Moderator: Muramasa


Pravo lice nadrilekara

Postod Muramasa » 11. Jul 2012., 13:32

Naš cenjeni potpredsednik je odlučio malo bolje da se upozna sa "medicinskim" radom Miroljuba Petrovića i Tatjane Đorđević.
Evo kako je išla komunikacija:

Miroljub Petrović:
From: **********
Subject: Dijabetes
To: [email protected]
Date: Saturday, December 18, 2010, 8:02 AM

Postovani, Imam ozbiljne probleme sa dijabetesom i vec mesecima primecujem da mi ne prijaju silni lekovi koje sam dobio od doktora. Pokusao sam da nadjem nesto drugo da mogu da pokusam i nasiao sam na vas sajt i forum. Nevolim da postavljam privatne stvari na forumima a voleo bih da pokusam neke prirodne metode jer su sigorno bolji od hemikalija ali da budem iskren plasi me to sto imate samo email adresu i neki stranjski telefon?? Zasto nemate kliniku u Srbiji gde bih mogao da dodjem i dobijem savet i porazgovaram sa nekim?

Sa postovanjem, **********

------------------------------
From: cps centar <[email protected]>
To: **********
Sent: Sat, December 18, 2010 10:37:09 PM
Subject: Re: Dijabetes

Imamo kliniku u Srbiji i mozete da dodjete na razgovor. NAs telefon u Srbiji je 063-770-4265.

Pozdrav


------------------------------

From: **********
Subject: Re: Dijabetes
To: "cps centar" <[email protected]>
Date: Saturday, December 18, 2010, 2:13 PM

došao bih još seldeće nedelje jer ne bih da gubim vreme i gutam ovu drogu vise, jeli klinika u Beogradu, gde da vas nadjem?
dal trebam nesto da donesem? i imate neki savet vec sad kako da se borim protiv ove nesretne bolesti?

hvala na brzom odgovoru, brino sam se da niko nece odgovoriti

**********


------------------------------
From: cps centar <[email protected]>
To: **********
Sent: Sun, December 19, 2010 9:56:51 AM
Subject: Re: Dijabetes

Kad dodjes u Beograd, prosetaj se do Zelenog venca (blizu je autobuske stanice) i sedni na gradski autobus 53 i vozi se do zadnje stanice. To e na Vidikovcu. Kad tu stignes, posalji poruku na broj 063-770-4265 i neko ce doci po tebe, pa cemo o svemu da popricamo.

Evo kako smo nedavno jednom dijabeticaru savetovali preko interneta sta da radi:

Hajde probaj 7-10 dana da budes samo na sokovima od povrca, da pijes 1,5 - 2 litra cedjenih sokova, i jos vode koliko hoces, pa da vidimo da li secer nece da ti padne, a pankreas da proradi. Kad prodjes tretman sa sokovima treba da predjes na sirovu biljnu hranu. Recepte za sirovu biljnu hranu i cedjene sokove imas na donjim linkovima:

http://www.cps.org.rs/sokovi01.pdf

http://www.cps.org.rs/Knjige/kuvar_sd.pdf

Sve najbolje,

Miroljub Petrovic
direktor Instituta za prirodnu medicinu

------------------------------

From: **********
Subject: Re: Dijabetes
To: "cps centar" <[email protected]>
Date: Sunday, December 19, 2010, 1:44 PM

Danas sam probao sa sokovima ali sam ceo dan bio gladan i stalno sam isao u wc? Jel smem da ih solim? Isto, da nastavim svoje lekove ili oni loše utiču na sokove? Imam jos sto pitanja ali mozda je bolje da sacekam da pitam u beogradu

Samo bicu iskren, plasi me stvarno sto tako krijete vasu adresu? Jeli ta klinika prava i stvarno postoji??

hvala, **********


------------------------------
From: cps centar <[email protected]>
To: **********
Sent: Mon, December 20, 2010 5:06:03 AM
Subject: Re: Dijabetes

Bio si gladan jer si navikao da se prejedas, sto je jedan od uzroka dijabetesa. Dijabetes se uglavnom dobija od nezdrave i masne hrane, i od stresa.

Nema potrebe da solis sokove, ali ako ce ti biti ukusniji mozes da dodas malo zacina.

KAd god si gladan, mozes da pijes sok. Ta "glad" je vise na nervnoj bazi. Treba da necim zaposlis um i da nesto korisno radis. Bilo bi dobro da pokusas da se setas ili da budes aktivan koliko mozes. Sad dok si na sokovima ne mozes da budes aktivan kao sto ces biti kad predjes na cvrstu hranu.

Sto se tice adrese, nas centar je u Beogradu registrovan na adresi Nikole Grulovica 1d na Zvezdari, ali su nam kancelarije na Vidikovcu. Lecilista se nalaze van Beograda, jedno na Fruskoj Gori, a drugo kod Valjeva. Ako hoces, poslacu ti resenje o registraciji na e-mail.

Nas rad je savetodavne prirode i sve informacije mogu da se dobiju besplatno preko interneta ili e-maila, a mogu da se dogovore i razgovori, kao i lecenje u lecilistima.

Javi sve sto te interesuje. AKo budes dolazio, najavi se dan ranije da se dogovorimo za vreme.

Usput, da li uzimas insulin preko igle, ili si samo na lekovima? Ako si samo na lekovima, njih mozes polako da izbacujes kako budes osecao da ti se secer dovodi u normalu..

Pozdrav,

Miroljub Petrovic

------------------------------
From: **********
Subject: Re: Dijabetes
To: "cps centar" <[email protected]>
Date: Wednesday, December 22, 2010, 5:47 AM

ma stace mi resenje, samo sam se uplasio da me ne saceka neko u sokaku i prebije i uzme pare i sve sto imam

na lekovima sam, glioral uzimam 80ng ujutru i uvece i glufomin 1000 popodne i uvece, ali se ne osecam bas lepo dok ih uzimam, jeste li vi doktor tu?

to u valjevu bi mi odgovaralo jer sam ja na divcibarima, jel mogu tamo da odem da ne idem skroz za beograd?

**********


------------------------------

From: cps centar <[email protected]>
To: **********
Sent: Wed, December 22, 2010 8:10:50 PM
Subject: Re: Dijabetes

Evo ti broj telefona coveka koji vodi nase leciliste u selu Brankovina od Valjeva. Covek je lekar prirodne medicine i zove se Branko Bozic, tel. 014-272-212 Kod njega je jedan dan lecenja, pun pansion, 30 evra.

Pozdrav



"Dr" Tatjana Đorđević

Na moje pitanje o diplomi i kvalifikacijama putem formulara na njenoj stranici dobijam sledeći odgovor

From: Tatjana Djordjevic <[email protected]>
To: **********
Sent: Sun, May 8, 2011 8:49:03 PM
Subject: poruka od dr Tatjane

O meni se zna sasvim dovoljno, a da ste pročitali moju knjigu bilo bi vam jasno o kome se radi.
I ko vam je dao za pravo da postavljate ovakva pitanja. Da li vi mislite da se ja ''ispovedam'' svakoj šuši koja naiđe uz put?
S poštvanjem, dr Tatjana


-----------------------

2011/5/8 **********

Prvo, ne vidim zbog čega me vredjate??? Imam problem sa zdravljem i pokušavam da garešim i neželim da se igram sa svojim životom i samo zato sam postavio iskreno pitanje o vašim dilpomama?! Ako je vama problem da kažete ja za to nisam kriv ali da se zna sasvim dovoljno ja bih to onda mogao da nadjem na ovom internetu, tačnije moj sin bi to našao jer je po ceo dan na internetu i zna da ga koristi ali mi on kaže da o vama ništa nije našao osim ovog sajta pa sam zato i postavio iskreno pitanje!

Nisam tražio da se ispovedate niti dozvoljavam da me nazivate "šušom"! Da li je to jasno?

Predstavljate se kao doktorka i želim da znam da li je to tačno ili da ne gubim vreme! Većč sam bio dovoljno nasamarljen i neću da mi se to ponovi!

Ako treba da kupim knjigu da bih saznao da li ste vi doktorka ili niste onda neka hvala, tražiću pomoćž kod iskrenih ljudi i lekara koji ne razgovaraju ovako sa pacijentima i ljudima kojima je neopohodna pomoć lekara! Sram vas bilo zbog ovakvog odgovora ja imam dnevno velike bolove zbvog lekova protiv dijabetesa a vi mi se ovako obraćate kad tražim pomoć!

**********

-----------------------
From: Tatjana Djordjevic <[email protected]>
To: **********
Sent: Sun, May 8, 2011 9:40:26 PM
Subject: Re: poruka od dr Tatjane

Када се решите своје гордости биће вам много боље, а вашем сину кажите да потражи ''мало боље''.
И не обраћајте ми се на такав начин!


-----------------------
2011/5/8 **********

A zašto mi jednostavno ne date link da ne mora da traži? Da li je to toliko velika tajna? I ja sam se vama sasvim ljubazno obratio našta ste vi mene vredjali da sam šuša.

Ja samo želim da budem siguran da mi možete pomoći, a imam ozbiljan problem i bolove dali je to toliki greh??

-----------------------

From: Tatjana Djordjevic <[email protected]>
To: **********
Sent: Sun, May 8, 2011 9:52:53 PM

Subject: Re: poruka od dr Tatjane

Ово је линк о нама: http://www.dr-tatjanadjordjevic.com/o-nama
Надам се да ћете бити задовољни.


-----------------------
2011/5/8 **********

Tu stranicu sam pročitao pre prve moje poruke i zbog togavas i kontaktirao jer tu ne piše ništa o vašim diplomama i fakultetima!

Imam 57 godina i već 14 godina dijabetes, hoće te li mi reći napokon dali možete da mi pognete ili ne, nemogu da trpim ove bolove više.


**********

-----------------------

From: Tatjana Djordjevic <[email protected]>
To: **********
Sent: Sun, May 8, 2011 10:08:13 PM

Subject: Re: poruka od dr Tatjane

********** ту јасно пише шта радим. Ја се бавим едукацијом здравствених радник у области имунологије и лечења, а што се тиче ваше болести било би добро да прочитате моју књигу јер је дијабетес психосоматска болест и треба је тако и лечити.
Могу вам послати неке линкове од текстова које сам раније објављивала на ову тему:
http://www.dr-tatjanadjordjevic.com/ind ... -dijabetes Пробајте са овим хигијенско-дијететским мерама па се јавите на консултације да видимо како сте.

Овде имате још један линк за ''неверне Томе'': http://www.svedok.rs/index.asp?show=67121

-----------------------
2011/5/8 **********

Pročitaću link. Dali može da se kupi vaša knjiga u nekim knjižarama da odem sutra ili mora da se naruči?

Za konsultacije da koristim telefon na vašoj kontakt strani ili mogu da dodjem u vašu ordinaciju?

Hvala.

**********

-----------------------

2011/5/8 Tatjana Djordjevic <[email protected]>

Drugo dopunjeno izdanje knjige je već odavno rasprodato trenutno je prevodimo za englesko tržište, a da li je ostala još po neka pitajte na tel. 064 800 82 76.
Javite anamnezu e-mailom.

-----------------------

From: Tatjana Djordjevic <[email protected]>
To: **********
Sent: Sun, May 8, 2011 11:19:12 PM

Subject: Re: poruka od dr Tatjane

http://www.dr-tatjanadjordjevic.com/lek ... ca-uva-vid

-----------------------
2011/5/9 **********

Hvala puno!! Pozvaću još danas

Samo poslednje najvažnije pitanje zbog čega i imam probleme dali da nastavim sa glioralom i glufominom zbog kojih mislim da imam probleme ili je borovnica dobra zamena za ove hemikalije?

**********

-----------------------
From: Tatjana Djordjevic <[email protected]>
To: **********
Sent: Mon, May 9, 2011 12:17:24 PM

Subject: Re: poruka od dr Tatjane

Borovnicu koristite slobodno, ti lekovi su puni neželejnih efekata. Prvo započenite sa terapijom, pa posle 4-5 dana polako izbacite i to smeće.


-----------------------
2011/5/9 **********

Hvala puno!! javljam vam za 5-6 dana rezultate

Dali mogu da dodjem u vašu kliniku radi pregleda posle tih nekoliko dana?


-----------------------

From: Tatjana Djordjevic <[email protected]>
To: **********
Sent: Mon, May 9, 2011 12:53:08 PM
Subject: Re: poruka od dr Tatjane

Javite se za 5-6 dana.

"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd


Re: Pravo lice nadrilekara

Postod Nikolic » 14. Jul 2012., 11:46

Današnji "trofej"!

Slika
Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50

Re: Pravo lice nadrilekara

Postod MarkoEkmedzic » 14. Jul 2012., 13:12

Au... strašno!
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija



cron