Pronađeno je 167 rezultata

Re: Evolucija ili stvaranje?

Pas nije ništa složeniji od vuka, dakle ne radi se o evoluciji nego o varijacijama. Dalje radi se o gubitku inf. a ne povećanju. Osnovni tip nosi svojstva i jednih i drugih. Hm. Pretpostavljam da sami uočavate da se ista svojstva (bez obzira da li ih nazivali "varijacijama" ili "evol...
od Nikolic
10. Avg 2012., 19:14
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Evolucija ili stvaranje?
Odgovora: 96
Pogledano: 22892

Re: Evolucija ili stvaranje?

Zaboravih da napomenem da je Kenjon sarađivao na knjizi još 1989, tako da je još pre toga zastupao teoriju da je bog stvorio svet, a pre suđenja postao je kreacionista. Stoga tvrdnja da ga je student SADA ili bar skoro nešto pitao (što se može zaključiti iz klipa) nije održiva.
od Nikolic
10. Avg 2012., 08:55
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Evolucija ili stvaranje?
Odgovora: 96
Pogledano: 22892

Re: Evolucija ili stvaranje?

Ne postoji nijedan mehanizam u biologiji i hemiji koji može da dovede do evolucije. Lično mislim da je od teorije evolucije dokazanija jedino teorija gravitacije. Počev od evolucije pasa , lisica , pa sve do modernog istraživanja evolucije Ešiherije Koli koja je nakon 50.000 generacija uspela da se...
od Nikolic
10. Avg 2012., 08:43
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Evolucija ili stvaranje?
Odgovora: 96
Pogledano: 22892

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Kolika je minimalna kazna za ubistvo? Možda ne bi bilo loše da preventivno saopštenjem skrenemo pažnju na uticaj crkve na pravosuđe dodeljivanjem manjih kazni od propisanih, na primeru Nemanje Radosavljevića, glavnog Peranovićevog pomoćnika u Crnoj Reci - dve godine i pet meseci zbog silovanja i bat...
od Nikolic
09. Avg 2012., 22:26
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti
Odgovora: 16
Pogledano: 3576

Re: Naučne greške u Kuranu

Nemoj Tale da mu uništavaš život. Kada bi počeo, teško da bi mogao to da završi. Samo u nojevoj bajci (htedoh reći barci) je dovoljno materijala za čitavu knjigu.
od Nikolic
09. Avg 2012., 22:19
 
Forum: Islam
Tema: Naučne greške u Kuranu
Odgovora: 10
Pogledano: 6005

Re: Evolucija ili stvaranje?

Neverovatno. Da li ste se pre posta ovde potrudili da pročitate Darvinovu knjigu , kao što se većina ateista i skoro svi antiteisti potrudila da pročita Bibliju? Ukoliko jeste, možete li nas prosvetliti gde to Darvin pominje "stare Sumere"? Na kojoj stranici? Dajte da vidimo taj citat. Ina...
od Nikolic
09. Avg 2012., 22:16
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Evolucija ili stvaranje?
Odgovora: 96
Pogledano: 22892

Re: Duhovno rehabilitacioni centri SPC

Mislim da nam je sada šansa da bar promovišemo aktivnosti, komentarima na javnim glasilima. Siguran sam da bi nam to moglo pomoći. Osim toga, ja već dokumentujem razne ovakve slučajeve na whatstheharm . Kada se nakupe, mogli bi ih odjednom objaviti na više srodnih blogova i sajtova ( like a sceptic ...
od Nikolic
08. Avg 2012., 15:04
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Duhovno rehabilitacioni centri SPC
Odgovora: 12
Pogledano: 3847

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Muramasa je napisao:Imao sam priliku da posetinj njegov centar

Samo poseti? Baš me čudi.
od Nikolic
08. Avg 2012., 07:02
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti
Odgovora: 16
Pogledano: 3576

Re: Duhovno rehabilitacioni centri SPC

Mislim da bi deo odgovornosti trebalo da snosi i ministarstvo zdravlja, odnosno prinadležne institucije. Poimenično Vuk Stambolović, Snežana Simić, Tomica Milosavljević i Vinka Kojadinović, obzirom da se zalažu za "duhovno lečenje".
od Nikolic
08. Avg 2012., 06:50
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Duhovno rehabilitacioni centri SPC
Odgovora: 12
Pogledano: 3847

Duhovno rehabilitacioni centri SPC

Rehabilitacioni centar Crna Reka poseduje četiri odeljenja i registrovan je i kod crkve i kod državnih vlasti. Sveštenik Branislav Peranović, bivši upravnik ovog centra javnosti je poznat po sledećem: CIYP0k7w8GY Pritisnut medijima nakon ovog doživljaja, sveštenik je izjavio: Nikad nisam prestao da ...
od Nikolic
07. Avg 2012., 09:31
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Duhovno rehabilitacioni centri SPC
Odgovora: 12
Pogledano: 3847

Re: KONAČNO ISPRAVAN NAZIV

Nije samo Rendi to radio. Organizovana je čitava kampanja homeopatskih "overdozera". The 10:23 Challenge was a follow-up to the 'overdose' demonstration staged by the 10:23 Campaign in 2010. Protestors from 70 cities, across 30 countries, gathered to take megadoses of homeopathic remedies ...
od Nikolic
06. Avg 2012., 22:11
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: KONAČNO ISPRAVAN NAZIV
Odgovora: 4
Pogledano: 2111

Re: SNP 1389 plakat

Zamislite obrnutu situaciju. Plakat sa sledećim tekstom: BOJKOT "BOGORODIČINOG POSTA" U VREME BELGRADE BEER FEST Beogradska kulturna mreža poziva omladinu Srbije i celokupnu javnost na bojkot Bogorodičinog posta od 14. do 19. avgusta, za vreme Belgrade Beer Festivala. Nevladina organizacij...
od Nikolic
06. Avg 2012., 09:39
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: SNP 1389 plakat
Odgovora: 9
Pogledano: 2241

Re: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima

Na žalost, sistem je takav da je danas nadrilekarstvo podržano od strane domaćih političkih institucija. Ukoliko imate Facebook nalog, pozivam Vas da se učlanite u grupu koja pokušava da se aktivno bori za ukidanje "Pravilnika o bližim uslovima, načinu i postupku obavljanja metoda i postupaka t...
od Nikolic
06. Avg 2012., 08:16
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima
Odgovora: 28
Pogledano: 14242

Re: Geopolitika

Vladeta Jerotić - član Akademije medicinskih nauka koji promoviše homeopatiju, akupunkturu, uticaja misli na lečenje raka... Bruka za SANU!

Evo ga sa vodećim nadrilekarom Srbije:
od Nikolic
03. Avg 2012., 08:02
 
Forum: Kvazinauka generalno
Tema: Geopolitika
Odgovora: 3
Pogledano: 2482

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

On jednostavno postoji, on je paket koje smo dobili rođenjem, i on je skup osobina koje možemo kontrolisati, negovati, nadograđivati...Ali ga ne možemo ignorisati! ... Naravno da se tiče motiva, pa motiv i jeste genotip Mislio sam na eksterne motive! U tom smislu, radi se o dve različite stvari. Ge...
od Nikolic
03. Avg 2012., 07:58
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39846

Re: Demoni i đavoimanstvo



Za informacije o religiji, nauci i zdravlju posjetite sajt: http://www.creation6days.com/
Miroljub Petrović - ko bi drugi!

Za postavljanje YouTube klipova pogledajte sledeću temu.
od Nikolic
01. Avg 2012., 09:05
 
Forum: Humor
Tema: Demoni i đavoimanstvo
Odgovora: 4
Pogledano: 1976

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Svaka druga stečena osobina u starom sistemu će vam biti potencijalni virus unesen u sistem Venusela koji se može proširiti i urušiti ceo sistem. Sa evolutivne strane, osobine ne mogu nestati. ... Kako mislite održati takvo društvo ako je poznato da u proseku 3% populacije nema urođen osećaj za emp...
od Nikolic
31. Jul 2012., 15:01
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39846

Re: Разбијање догми о разлозима за абортус (www.vaseljenska.

Čim sam video da je originalan tekst napisan ćirilicom, odmah mi je bio jasan stav autora. A tek ostali autori (sa desne strane)! Ljubodrag Simonović, Miroljub Petrović, Svetozar Radišić - sve gori od goreg. Prava reklama za Vaseljensku.
od Nikolic
31. Jul 2012., 14:46
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Разбијање догми о разлозима за абортус (www.vaseljenska.com)
Odgovora: 3
Pogledano: 1332

Re: Westboro Baptist - Bog mrzi sve osim njih

Joj bisera!!!
:bravo:
od Nikolic
31. Jul 2012., 14:09
 
Forum: Nove religije
Tema: Westboro Baptist - Bog mrzi sve osim njih
Odgovora: 10
Pogledano: 2746

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Pubertet je fiziološka promena uslovljena genom. Organizam se menja, a sa njim nastupaju i psihološke promene. Kada sam ti govorio o isprepletenosti genotipa i kulture mislio sam upravo na ovakve primere. Psihologija se menja usled fizioloških promena, tačka. Kakav će ishod biti na kraju promene za...
od Nikolic
28. Jul 2012., 12:28
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39846
PrethodniSledeća


cron