Pronađeno je 180 rezultata

Re: Vladika Nikolaj Velimirović

Sad se Aleksandar sa pouka naljutio na mene jer sam objavio ovo ovako izvučeno iz konteksta. Inače, onaj koji je izvukao ove citate je autor onih 5 pitanja "Kako iznervirati veroučitelja?". Začuđujuće, ali baš iste ovakve citate je izvukla i bratija iz "eparhije Raško-Prizrenske u egz...
od Muramasa
07. Jul 2012., 22:28
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Vladika Nikolaj Velimirović
Odgovora: 12
Pogledano: 3123

Re: Jedan hrišćanski pogled na svet...

Ja bih pre rekao da je ovo jevrejski pogled na svet. I meni je pre za smejanje nego za plakanje.
od Muramasa
07. Jul 2012., 22:05
 
Forum: Generalno
Tema: Jedan hrišćanski pogled na svet...
Odgovora: 2
Pogledano: 491

Re: "Akademik" Jovan I. Deretić

Ozbiljno se mislim da napravimo svojevrsnu belu knjigu ovakvih likova... tu bi bili i nadrilekari, a la Đorđevićka, i ostala umobolna bratija Predložio sam Peđi da doda sekcije "Nadrilekari", "Miroljub Petrović" i još jednu skrivenu gde ćemo da se hvalimo uspesima na ostalim for...
od Muramasa
07. Jul 2012., 13:47
 
Forum: Generalno
Tema: "Akademik" Jovan I. Deretić
Odgovora: 18
Pogledano: 3044

Demoni napadaju elektroniku

Iako se ozbiljno na prvoj godini ETF-a bavimo prekidačkim mrežama iz ORT-a, a iz OET-a stalnim strujama, a u drugom delu i promenljivim strujama, magnetnim poljem, profesor Antonije nam nigde nije govorio i o tome da i demoni mogu da utiču na ono što se za sada opisuje Maksvelovim jednačinama. Zato ...
od Muramasa
07. Jul 2012., 13:37
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Demoni napadaju elektroniku
Odgovora: 9
Pogledano: 3399

Re: Vladika Nikolaj Velimirović

Kad bi Joil bio obrazovan, onda ne bi bio Joil nego Nikolaj Velimirović. Inače, on je dosta toga naučio i od Mitropolita Amfilohija, koji od detinjstva nije napravio nikakav grijeh.
od Muramasa
06. Jul 2012., 20:21
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Vladika Nikolaj Velimirović
Odgovora: 12
Pogledano: 3123

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Ovo je neprocenjivo. Moram da ga iskopiram (da ne bi naprasno nestao) i boldujem neke delove. Први пут, са појмом телегонија, сусрела сам се читајући књигу руског свештеника Илије Шугајева, а са благословом руског патријарха Алексија II “Једном за цео живот“. Књига је одлична и топло бих је препоруч...
od Muramasa
06. Jul 2012., 20:07
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Tatjana Đorđević
Odgovora: 19
Pogledano: 5643

Re: "Akademik" Jovan I. Deretić

Poznati istoričar, Radivoj Radić je imao strpljenja da pažljivo sakupi i prouči sve nebuloze koje proturaju Deretić i ostali novoromantičari i napisao je knjigu "Srbi, pre Adama i posle njega". Kada su pokušali da utvrde koji su novoromantičarski istorijski izvori (osim onog kopanja po jez...
od Muramasa
06. Jul 2012., 19:58
 
Forum: Generalno
Tema: "Akademik" Jovan I. Deretić
Odgovora: 18
Pogledano: 3044

Re: Vladika Nikolaj Velimirović

Od sada ću mnogo više da trolujem sa svetim Nikolajem Velimirovićem nego sa ocem Joilom. :lol:
od Muramasa
06. Jul 2012., 19:54
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Vladika Nikolaj Velimirović
Odgovora: 12
Pogledano: 3123

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Bilo je reči na Poukama i o njenom nadrilekarstvu, ali ipak je bilo interesantno uočiti sa kojom je skupinom ludaka. Taj tekst "Militantni ateisti uznemiravaju Hrišćane" je napisala u napadu besa zbog onog teksta " Najviše nadrilekara u istočnoj Srbiji ", kad je Peđa majstorski z...
od Muramasa
06. Jul 2012., 19:41
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Tatjana Đorđević
Odgovora: 19
Pogledano: 5643

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Naučnici dokazali snagu krsnog znaka Interesantan je i rezultat osvećenja vode od strane krštenog, ali neverujućeg čoveka, koji ne nosi krstić na grudima. Pokazalo se da voda „razlikuje” čak i stepen vere - njena optička gustina se izmenila samo za 10%! Zaista „po veri vašoj - neka vam bude”! Pošto...
od Muramasa
06. Jul 2012., 19:30
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Tatjana Đorđević
Odgovora: 19
Pogledano: 5643

"Akademik" Jovan I. Deretić

"Akademik" Jovan I. Deretić, inače poznat kao autor "Zabranjene istorije Srba" govori o Srbima kao majci svih naroda. Po njemu su Spartanci i Vikinzi zapravo Srbi, a od istorijskih ličnosti, naši zemljaci su bili i Bogorodica , apostoli , Aleksandar Makedonski ... Ako vas zanima,...
od Muramasa
06. Jul 2012., 19:17
 
Forum: Generalno
Tema: "Akademik" Jovan I. Deretić
Odgovora: 18
Pogledano: 3044

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Evo još jedne njene izvale "Pitagora, POZNATI OKULTISTA ČIJE ''TEORIJE I TEOREME'' UČE NAŠA DECA U ŠKOLAMA, preneo je egipatsku okultnu doktrinu i pretočio je u Tarot." Ko ovako nešto može da napiše, može da se dovede u pitanje kako je završio osnovnu školu, ali kad se setim nekih mojih dr...
od Muramasa
06. Jul 2012., 18:20
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Tatjana Đorđević
Odgovora: 19
Pogledano: 5643

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Evo šta kažu drugari sa Pouka o njoj: o. Agapije Ово је чиста јерес. Бог Отац не може да има "невесту " (читај,жену) Друго, "др. " Татјана, види се да је почетник и енгузијаста у вери... Прво је лренула са братијом артемитском да вређа и клевеће наше православне епоскопе (да су и...
od Muramasa
06. Jul 2012., 18:18
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Tatjana Đorđević
Odgovora: 19
Pogledano: 5643

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Evo za svaki slučaj da iskopiram sadržaj strane na koju vodi link : Posle upoznavanja, moram da naglasim; virtuelnog, sa jednom „velikom“ hrišćankom nisam više siguran zašto je Isus izbacio trgovce iz hrama. Sve je počelo mojom glupošću da se obratim ženi koja se predstavlja kao ljekar i poziva lju...
od Muramasa
06. Jul 2012., 14:44
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Tatjana Đorđević
Odgovora: 19
Pogledano: 5643

"Dr" Tatjana Đorđević

Već duže vreme gledam tekstove "doktorke" Tatjane Đorđević. Sve što je iole inteligentno, a nije pomenuto u Bibliji, ona je proglasila za satanizam. Čitajući njene teorije zavere, sve sam više uveren da je Miroljub dobio ozbiljnu konkurenciju. Evo nekoliko njenih izvala ===================...
od Muramasa
06. Jul 2012., 12:04
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Tatjana Đorđević
Odgovora: 19
Pogledano: 5643

Re: Ljiljana Čolić

Jasno. Znaci samo upit posle ? i to je zapravo ceo kod. Zamolio bih te da izbrišeš ovu i prethodnu poruku, jer je to čisto tehničko pitanje koje nema veze sa temom.
od Muramasa
06. Jul 2012., 11:10
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Ljiljana Čolić
Odgovora: 6
Pogledano: 1572

Ljiljana Čolić

Žena je rekorder po broju gluposti izgovorenih u jedinici vremena - ništost duhom (mozgom) na delu i čisto pravljenje vrline od neznanja. Svaki moj dalji komentar je suvišan. Ako imate strpljenja, pogledajte i komentare koje su ostavili neki "umovi" na ovim klipovima. joFxCRDffAs RWfc5a6hi...
od Muramasa
06. Jul 2012., 10:38
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Ljiljana Čolić
Odgovora: 6
Pogledano: 1572

Vladika Nikolaj Velimirović

Nacionalizam svetog Save - (pohvalno) o Hitleru Ipak se mora odati priznanje sadašnjem nemačkom Vođi, koji je kao prost zanatlija i čovek iz naroda uvideo da je nacionalizam bez vere jedna anomalija, jedan hladan i nesiguran mehanizam. I evo u 20-om veku on je došao na ideju Svetoga Save, i kao lai...
od Muramasa
06. Jul 2012., 09:53
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Vladika Nikolaj Velimirović
Odgovora: 12
Pogledano: 3123

Ihtus - Antiekumenistički forum pravoslavnih Hrišćana

Ovo je mesto gde se okupljaju ubedljivo najveći ludaci i fanatici i najteži slučajevi ispiranja mozga Hrišćanstvom. Evo nekoliko njihovih genijalnih izvala: http://forum.ihtus.org/viewtopic.php?t=3478&postdays=0&postorder=asc&start=0 Зашто сваку људску глупост покушавате да припишете зло...
od Muramasa
04. Jul 2012., 13:25
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Ihtus - Antiekumenistički forum pravoslavnih Hrišćana
Odgovora: 77
Pogledano: 15708
Prethodni


cron