Pronađeno je 171 rezultata

Re: Pričaj mi malo...

MIsliš... on je savršeno sposoban da pravi nesavršenosti, i da u svojoj nepogrešivosti pravi greške, i naši su gresi naši, iako nas je on stvorio, jer nam je dopustio da budemo grešni u svoj nesavršenosti svoje savršenosti stvaranja, i u svoj ljubavi svoje genocidne mržnje, uz svu filantropiju svoj...
od perakojot
06. Avg 2012., 07:20
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Pričaj mi malo...
Odgovora: 10
Pogledano: 2297

Re: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima

Dobro dosla na forum Gordana Tvoja reakcija je ono sto bi trebalo da bude normalan odnos ka svim sarlatanima koji iz razlicitih pobuda zastupaju kvazi naucne teze. Nemoras da "postajes ateista". Niko nema tapiju na ateizam, to je valjda jasno i poznato. Dovoljno je to sto koristis mozak i ...
od perakojot
06. Avg 2012., 07:13
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima
Odgovora: 28
Pogledano: 14236

Re: Ko su ateisti po Miroljubu?

Dovoljno je sto te je demon ubedio da bubas napamet stvari koje ti nikada nece trebati u zivotu. Tako ostecujes svoj mozak, gubis vreme, a u isto vreme stices ateisticke diplome... Koji je ovo bolesnik kada moze ovo da kaze ... A sto onda doticni koristi kompjuter kada su njega napravili ti "d...
od perakojot
02. Avg 2012., 12:41
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Ko su ateisti po Miroljubu?
Odgovora: 4
Pogledano: 2759

Re: Geopolitika

1. "Entoni Flu postaje religiozan" - pisano je o tome. Covek ima pravo na svoje misljenje cak i kada je ono pogresno. Ima dosta tekstova o ovome. Svako moze da ih nadje na netu ... 2. ""Dr" Robert Džentri - "Naučnik" koji je "srušio" evoluciju" - Ma ...
od perakojot
02. Avg 2012., 09:08
 
Forum: Kvazinauka generalno
Tema: Geopolitika
Odgovora: 3
Pogledano: 2482

Ivica

Sedi Ivica tuzan i prilazi mu Marica.
- Sta ti je Ivice, sto si tuzan?
- Deda mi je lose, na samrti je, mislim da ce da umre ...
- Da pozovem svestenika?
- Ma pusti sad to, nije mi do seksa ...
od perakojot
01. Avg 2012., 13:34
 
Forum: Humor
Tema: Ivica
Odgovora: 0
Pogledano: 1309

Re: Tarja Turunen - najlepšti ženski vokal

Evo i mene posle odmora i brckanja po moru da vidim sta se desavalo po forumu ... Pa da ne krenem odmah sa teskim temama, hajdemo od laksih :) Sto se Tajre tice, sto bi reko Rambo: Ja imam fantasticne glasovne mogucnosti, ogroman raspon kristalne boje glasa.. Slusao sam odavno njenu obradu cuvenog h...
od perakojot
01. Avg 2012., 11:07
 
Forum: Muzika
Tema: Tarja Turunen - najlepšti ženski vokal
Odgovora: 1
Pogledano: 1780

Re: Ihtus - Antiekumenistički forum pravoslavnih Hrišćana

"Knjige nisu debele - knjige su obimne" Iako ne ocenjujem sadrzaj pisanja prema obimu, ne mogu, a da ne primetim, da je ovaj post narastao i previse a da obim pisanja nije doneo kvalitet. Ne zelim da ulazim u pricu o tome ko je sta i kako pisao, i necu da budem sudija, ali ovo je malo izas...
od perakojot
13. Jul 2012., 06:43
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Ihtus - Antiekumenistički forum pravoslavnih Hrišćana
Odgovora: 77
Pogledano: 15711

Re: Predsednik Srbije Miroslav Gavrilović?

Iako je politika neminovno vezana za religiju, zato sto je religija jos jedna poluga vlasti, neke stvari mozda mogu malo da se promene. Evo primera iz Hrvatske. http://www.jutarnji.hr/molim--bez-svecenika--premijerov-protokol-ukinuo-svetu-vodicu---/1038921/ Znaci, nije da ne moze, moze ... ali se ne...
od perakojot
11. Jul 2012., 22:08
 
Forum: Saopštenja
Tema: Predsednik Srbije Miroslav Gavrilović?
Odgovora: 9
Pogledano: 2223

Re: Predsednik Srbije Miroslav Gavrilović?

Istorijska je cinjenica da je zbog zelje da vera pobedi poginulo mngo vise ljudi nego zbog zelje da nauka odnese prevagu.
Kako to protumaciti ?
od perakojot
11. Jul 2012., 18:00
 
Forum: Saopštenja
Tema: Predsednik Srbije Miroslav Gavrilović?
Odgovora: 9
Pogledano: 2223

Re: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima

"Kad se sad nisam slogirao ... " Mija Aleksic u Maratoncima .. Šta je kvantna harmonizacija? Nova efektivna naučna metoda brzog balansiranja i transformacije, bazirana na praktičnoj primeni kvantne fizike. Deluje na najmanjem nivou - kvantumu, trenutno balansirajući sve procese u organizmu...
od perakojot
11. Jul 2012., 13:42
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima
Odgovora: 28
Pogledano: 14236

Re: Predsednik Srbije Miroslav Gavrilović?

Imaju pravo da nam kazu da smo "babe" i da stalno zvacemo jedno te isto. I da smo dosadni i sl... Ali kako da ne budemo dosadni kada nas pritiska jedno te isto. Zar nisu dosadni oni sto stalno prave iste gluposti (najblaze receno), nego smo dosadni mi sto na to upozoravamo. I tako se vrtim...
od perakojot
11. Jul 2012., 12:54
 
Forum: Saopštenja
Tema: Predsednik Srbije Miroslav Gavrilović?
Odgovora: 9
Pogledano: 2223

Re: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima

I ovakvi članci doprinose štetnoj promociji nadrilekarstva , pogotovo kada "savete" daju ljudi koji se pozivaju na određeno akademsko zvanje... Nisam te bas najbolje razumeo :) Hteo si da kazes da trebaju da se pisu clanci koji nece na ovako stetan nacin da doprinose promociji nadrilekars...
od perakojot
11. Jul 2012., 12:21
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima
Odgovora: 28
Pogledano: 14236

Re: Pamflet o veronauci

O tzv "verskoj nastavi" - citaj verskoj indoktrinaciji, se prave i "tematski zbornici" kako bi se jos vise dece sistematski pretvorilo u vernike. http://sestodnev.com/2012/05/04/%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D1%83-%D0%B1%D0%B5%D0...
od perakojot
10. Jul 2012., 13:44
 
Forum: Generalno
Tema: Pamflet o veronauci
Odgovora: 4
Pogledano: 729

Re: Na kafu kod Gavrilovića

stojadinovicp je napisao:
Muramasa je napisao:Ko je ovo sastavio, svaka mu čast.

Grupno :computer:


Onda SVAKA VAM CAST ;)
od perakojot
10. Jul 2012., 13:36
 
Forum: Saopštenja
Tema: Na kafu kod Gavrilovića
Odgovora: 3
Pogledano: 1398

Re: Vaša mišljenja?

1. Ovo je film 2. Film je umetnicka kreacija 3. U umetnickoj kreaciji do izrazaja dolazi umtnikova masta 4. Umetnikova masta moze sebi da dozvoli da napise (rezira, snimi, nacrta ...) sta zeli. A sto se tice postavljenog video klipa, pa naravno da ce svi vernici da poveruju u to sto vide. Ako veruju...
od perakojot
10. Jul 2012., 07:48
 
Forum: Islam
Tema: Vaša mišljenja?
Odgovora: 12
Pogledano: 3045

Re: Pamflet o veronauci

Svaki put me iznenade svojom bezobzirnoscu. Ovo je u najmanju ruku odvratno, podlo, nekoretno, tendenciozno i lazno ... A sve to diktiraju vrlo umni, uceni i posteni ljudi, koji obilaze jedni druge i nikada nisu promenili stranku ili misljenje.. http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/332127/Vrh-politick...
od perakojot
08. Jul 2012., 23:26
 
Forum: Generalno
Tema: Pamflet o veronauci
Odgovora: 4
Pogledano: 729

Re: Kur`an o embriologiji

"Ja sam video da se sunce okrece! Jednom u 24h.." :)))))))))
A vid? Gornja i donja polovina ? :)))
Sve biser do bisera ...
OVaj da se udruzi sa ovim nasim "akademicima" i da naprave jednu pravoslavnu dzamahiriju!
od perakojot
08. Jul 2012., 23:16
 
Forum: Islam
Tema: Kur`an o embriologiji
Odgovora: 35
Pogledano: 8556

Re: Dijalog sa "demonizovanom" devojkom

Isto kao sa onom "dr" ... uvreda do uvrede ... Ovo nema veze sa religijom. Ovo ima veze sa elemetarnom kulturom. Ovako se ne ponasa neko ko poseduje elementarnu kulturu, a ne nesto vise ... A posto ovakvi ljudi imaju svoje sledbenike i osobe koje veruju u njih bezrezervno, onda je jasno i ...
od perakojot
08. Jul 2012., 23:09
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Dijalog sa "demonizovanom" devojkom
Odgovora: 2
Pogledano: 2133

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Dobro je kada jedan vernik ovako pise o drugom... Svida mi se .. To je dobar put da se nekima otvore oci ... A Vama gospodine Lukicu, uz svu saosecajnost koju imam sa bolesnim osobama, zelim da skrenem paznju da i Vi ne napravite slicnu gresku trpajuci i u isti kos sekte, masone i pripadnike rotari ...
od perakojot
06. Jul 2012., 15:01
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Tatjana Đorđević
Odgovora: 19
Pogledano: 5663
PrethodniSledeća


cron