Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Diskusije vezane za pravoslavlje

Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod stojadinovicp » 07. Avg 2012., 09:25

Bilo je samo pitanje vremena...

Ubio štićenika šipkom zbog droge

Što je samo logička posledica ovako bolesnih ideja: Dačić i patrijarh potpisali memorandum protiv narkomanije
Preveliki Velikorazumni Naukougodni Svemirskočajnični Zmajogaražni Ružičastojednorožni, Njegova Crnorupost, Pastrijarh Ćuftahije. {bezboznik.com, stojadinovic.net}
Slika
Korisnikov avatar
stojadinovicp
 
Postovi: 498
Pridružio se: 29. Jun 2012., 09:27
Lokacija: Aachen, Nemačka


Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod MarkoEkmedzic » 07. Avg 2012., 09:51

Dačić da ima makar trunku morala u sebi, smesta bi podneo ostavku na sve svoje brojne funkcije, a sud da ima cojones, procesuirao bi osim Peranovića, i one koji su mu odobrili da se bavi tim metodama, a to je u prvom redu Miroslav Gavrilović, u redovima svoje nevladine organizacije poznat i kao Irinej, sa izvesnom titulom "patrijarh".
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod perakojot » 07. Avg 2012., 10:04

Da smo neka drzava - tako bi bilo ..
Ali nismo ...
BIce kao sa onim piramidalnim bankama... "Pa ljudi su sami isli tamo ..."
A to sto je drzava omogucila da oni rade - to nema veze...
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod NoodlyAppendix » 07. Avg 2012., 15:10

MarkoEkmedzic je napisao:Dačić da ima makar trunku morala u sebi, smesta bi podneo ostavku na sve svoje brojne funkcije, a sud da ima cojones, procesuirao bi osim Peranovića.....

Da je moja baba imala tockove, bila bi autobus. Iliti da svi oni imaju to sto ti navodis, ne bi do ovoga doslo in the first place.
U drzavi, u kojoj se decenijama radi na sistemskom unistavanju obrazovanja i usadjivanju virtuelnih slamki spasa (pravoslavlje, srBstvo, Djokovic i ostali sportisti/kubovi ovo ono) zaista je cudo sto ne dolazi do spaljivanja vestica na trgovima. Racunam da smo, u proseku, negde na tom stupnju razvoja.
Korisnikov avatar
NoodlyAppendix
 
Postovi: 68
Pridružio se: 29. Jun 2012., 01:07

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod Muramasa » 07. Avg 2012., 15:16

Evo još jednog relevantnog mišljenja

Istina je da je uhapsen. Verovatno je bio napadnut od sticenika koji je hteo da unese drogu u centar. Treba da se molimo za njega. Imao sam priliku da posetinj njegov centar i da vidim ljude koje on leci. Ono je pravi zverinjak. Posao koji Peranovic radi je zrtva najviseg stepena.


LINK
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod MarkoEkmedzic » 07. Avg 2012., 20:09

Šta drugo očekivati od potpuno lude osobe, kakav je Mirobulj...
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod Nikolic » 08. Avg 2012., 07:02

Muramasa je napisao:Imao sam priliku da posetinj njegov centar

Samo poseti? Baš me čudi.
Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod perakojot » 08. Avg 2012., 07:17

Slusam sinoc komentare poglavara spc ...
I sve se savrseno uklapa sa ovim :
http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Patrijarh-Irinej-trazi-poseban-status-za-uhapsenog-monaha.sr.html

U trenutku kada neko ko je pripadnik i funkcioner spc ubija coveka, vodja iste organizacije kaze da je "spc posredno odgovorna za tu smrt" ali u isto vreme trazi (vrsi pritisak) na pravosudje da izbegne zakonsku obavezu da bude u pritvoru .
Pa cekaj brate. Za tebe vaze svi zakoni ko i za mene. Ako si ubio coveka - ima da odgovaras prema drzavnom zakonu a ne prema nekom tvom "zakonu". I ima da ides u zatvor a ne u odmaraliste. A u isto vreme i da trazis (pljackas) istu tu drzavu neplacajuci poreze i da ti drzava zida hramove i placa penzije ...

I sve to u trenutku kada ljudi spustaju istrazivacku stanicu (rover) na Mars. Samo jedan podatak koji je iznesen od strane ljudi koji su vodili taj projekat:
Spustanje rovera na Mars je trajalo 7 minuta a signal putuje od zemlje do Marsa - 14 minuta!!!
Pa ti vidi ... Nemaju pravo na gresku... I tu nisu pomogle molitve da se isti spusti na Mars
nego mukotrpno visevekovno sticano naucno saznanje, detaljni proracuni i analize svakog moguceg ishoda i reakcije na isti...

Sve mi se smucilo ... Odavno mi muka... Ali sada vec pocinjem da pucam...
Bem ti pravoslavnu dzamahiriju u kojoj zivim ...
Kad popovi "lece" (ubijaju), lekari (ubice) vode politiku, politicari trguju, trgovci se bave politikom ...
Gde je izlaz iz ovog "tamnog vilajeta" ?
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod MarkoEkmedzic » 08. Avg 2012., 10:09

Ono što je interesantno je to kako se događaji gomilaju, i to tako da jasno ukažu koje je zlo SPC.

U dva dana, prvo nemoralna intervencija čelnika SPC da se zaštiti neko ko je ubio čoveka u vožnji, a potom i ubistvo sa predumišljajem umobolnog sveštenika, koji je umislio da je iscelitelj, što je i sočno naplaćivao.

Događaji su strašni, tragični, ali će sigurno dodatno i okrnjiti poverenje dela građana u SPC, i udaljiti još jedn deo naroda od nje.

Strašno je što moraju da se dese ovakve ekstremne stvari da bi neki otvorili oči, ali ako se stvori dovoljan odijum prema sve učestalijim i brutalnijim svinjarijama SPC, i ako se još jasnije ogoli mafijaško delovanje ove previše uticajne sekte, ove dve poslednje smrti neće biti potpuno uzaludne.
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod perakojot » 08. Avg 2012., 10:41

Ipak nismo sami...

Ateisti Srbije
Nadrilekarstvo i dogme ne leče zavisnost
http://www.e-novine.com/drustvo/69257-Nadrilekarstvo-dogme-lee-zavisnost.html

iskopiracu samo jedan komentar sa sajta e-novina, koga ne mogu da preskocim:

a ko da izleci jebenu drzavu
sa sve Predsednikom
Predsednikom vlade
ministrima
i nas orangutane
p.s. neka mi oproste ove plemenite zivotinje i njihovo uredjeno drustvo
ne znam koji mi je qrac
- naturalis - Objavljeno: 08.08.2012 - 01:45
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod MarkoEkmedzic » 08. Avg 2012., 12:17

Fantastičan tekst:

I mač i krst
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod Tale » 08. Avg 2012., 19:21

Banovao me Miroljub sa njegovog foruma, neki njegov fanatik je napisao "Da je Peranovic Hristov vojnik", ja mu napisao "Kakav je to Hristov vojnik koji coveka izudara 50 puta sipkom. On je ubica i tacka".
Tale
 
Postovi: 97
Pridružio se: 03. Jul 2012., 13:20

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod MarkoEkmedzic » 08. Avg 2012., 19:52

Sa' će te optuži da su te napali demoni, i onda si nagrabusio :)
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod Tale » 08. Avg 2012., 21:44

To mu je najjaca fora, ko se ne slaze sa njim on mu kaze da je demonizovan. Ja sam na vestima cuo da ga je jedno 50 puta izlupao, koliko je tacno to neznam, cim se covek udavio u sopstvenoj krvi verovatno da jeste. Pre bih rekao je Peranovic demonizovan, cim tako ubio coveka.
Tale
 
Postovi: 97
Pridružio se: 03. Jul 2012., 13:20

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod MarkoEkmedzic » 09. Avg 2012., 11:14

Što je najgore, već kreće sistemsko skidanje krivice, objašnjavanje da je žrtva zapravo kriva, sve dotle dok krvnika ne oslobode... a i roditelji su debili na kvadrat...
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod Nikolic » 09. Avg 2012., 22:26

Kolika je minimalna kazna za ubistvo? Možda ne bi bilo loše da preventivno saopštenjem skrenemo pažnju na uticaj crkve na pravosuđe dodeljivanjem manjih kazni od propisanih, na primeru Nemanje Radosavljevića, glavnog Peranovićevog pomoćnika u Crnoj Reci - dve godine i pet meseci zbog silovanja i batinanja štićenika, i Marjana Pavićevića - jednu godinu zbog silovanja.

Tada je najverovatnije intervenisala crkva, obzirom da je za krivično delo silovanja kazna od 3 do 15 godina.
Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50

Re: Branislav Peranovic izlopatao coveka do smrti

Postod MarkoEkmedzic » 09. Avg 2012., 23:14

Dobra ideja!
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija



cron