Rtanj

Moderator: Muramasa


Rtanj

Postod Nikolic » 27. Avg 2012., 11:20

Rtanj - istraživački festival 2012, predstavlja treći nastavak dosadašnjih istraživanja mistične planine Rtanj. Ovaj neobični naučno-istraživački i muzičko-eksperimentalni festival je pokrenut na inicijativu centra za istraživanje i ekologiju „Duh Rtnja“ i saradnju mnogih individua, institucija i kompanija poštovalaca prirode i ekologije Rtnja. I ove godina će glavna tema biti spoznaja da li je Rtanj drevna piramida ili remek delo prirode.

Da li je perfektan geometrijski oblik Rtnja nastao pukim sleganjem tla i uticajima atmoferskih prilika? Koje su indicije da je u našoj prošlosti neka inteligentna sila potrudila da ovaj izdvojeni krečnjački masiv planski dobije pravilan piramidalni oblik?

Izvor:

Citat iz zaključka:
…imao sam uvid u civilizaciju koja je pravila piramide pa i Rtanj. Za njihove potrebe je napravljena u svojstvu elektrane koja će raditi za uvek. Kada je građena, vremenske prilike su bile ekstremnije i zato je oblik planski biran. Funkcija im je da postavljanjem na mestima zemaljskih litopunkturnih tačaka prikupljaju energiju kosmosa, fokusiraju je u centar planete zemlje koja nam je vraća nazad. Uveren sam da Rtanj i dalje radi, ne sa 100% snage zbog erodirane severne strane, ali da radi sa 90 % snage…


Sponzori ove gluposti:
Duh Rtnja, TUK Rtanj, Ingenieurburo Mraz, Turistička organizacija Boljevac, Sokobanja, Menadžer, Prostor i vreme, Rollmaps.com, Krivi Vir, Mužinac, Šarbanovac, Vrmdža, Vedska akademija Srbije!
Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50


Re: Rtanj

Postod MarkoEkmedzic » 27. Avg 2012., 12:41

Treba utužiti javna preduzeća i institucije lokalne samouprave koje sponzorišu i podržavaju ovu budalaštinu.

Ove ostale skupine druida i magijskih obožavalaca su bezopasne, same po sebi...
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Rtanj

Postod stojadinovicp » 27. Avg 2012., 13:11

MarkoEkmedzic je napisao:Treba utužiti javna preduzeća i institucije lokalne samouprave koje sponzorišu i podržavaju ovu budalaštinu.

po kom osnovu? :cry:
Preveliki Velikorazumni Naukougodni Svemirskočajnični Zmajogaražni Ružičastojednorožni, Njegova Crnorupost, Pastrijarh Ćuftahije. {bezboznik.com, stojadinovic.net}
Slika
Korisnikov avatar
stojadinovicp
 
Postovi: 498
Pridružio se: 29. Jun 2012., 09:27
Lokacija: Aachen, Nemačka

Re: Rtanj

Postod MarkoEkmedzic » 27. Avg 2012., 13:31

Ne znam ni sam... rasipanje para poreskih obveznika na budalaštine, šarlatanstvo... ma, i ja serem, k'o da ne znam gde živimo... :x
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Rtanj

Postod stojadinovicp » 27. Avg 2012., 15:09

sad videh da si napisao "javna"... mislio sam da si pisao o običnim firmama, moja greška...
Preveliki Velikorazumni Naukougodni Svemirskočajnični Zmajogaražni Ružičastojednorožni, Njegova Crnorupost, Pastrijarh Ćuftahije. {bezboznik.com, stojadinovic.net}
Slika
Korisnikov avatar
stojadinovicp
 
Postovi: 498
Pridružio se: 29. Jun 2012., 09:27
Lokacija: Aachen, Nemačka

Re: Rtanj

Postod Muramasa » 27. Avg 2012., 19:07

Naravno, tužiti zbog promocije pseudonauke o trošku budžetskih obveznika.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Rtanj

Postod Nikolic » 07. Sep 2013., 21:57

Učesnik ovog skupa je postao ministar prosvete!
Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50



cron