Demoni napadaju elektroniku

Moderator: Muramasa


Demoni napadaju elektroniku

Postod Muramasa » 07. Jul 2012., 13:37

Iako se ozbiljno na prvoj godini ETF-a bavimo prekidačkim mrežama iz ORT-a, a iz OET-a stalnim strujama, a u drugom delu i promenljivim strujama, magnetnim poljem, profesor Antonije nam nigde nije govorio i o tome da i demoni mogu da utiču na ono što se za sada opisuje Maksvelovim jednačinama.

Zato je tu jedan eminentni ekspert (neću da kažem koji) za geologiju, teologiju i demonologiju koji iznosi tvrdju da i demoni mogu da utiču na rad elektronskih uređaja, i u slučaju da su oni izazivači kvara, rešenje je naravno - molitva.
Do ovog revolucionarnog otkrića je došao na osnovu samo jednog primera kada mu štampač nije radio, pa ga je on popravio molitvom. Naučnik, nema šta.

http://www.creation6days.com/diskusije/ ... 81&nr=2333

Moje pitanje:

Ovo je interesantno iskustvo, ali njegova prica nema kraj. Mislim da se ovaj momak uopste nije izlecio, nego ga je demon stavio u drugi oblik manipulacije. Praksa je pokazala da kada je demonizovan covek uporan da se okrene Bogu, demon mu nudi neki oblik lazne religioznosti, gde mu privremeno da lazni mir, ali nastavi da ga truje na drugi nacin.

Mogu da navedem slican primer od pre dve godine. Tada me ke kontaktirala jedna devojka preko Skype-a koja je bila u teskoj depresiji, a gledala je moja predavanja i jako joj se to svidelo, pa me je zvala da pita za savet. Ja sam joj objasnio sta da uradi, a ona umesto da proucava Bibliju i da se drzi biblijske nauke, okrenula se jogi i javila mi kako se sada "super oseca". Ja joj kazem da je joga prizivanje demona, a ona se smeje, i kaze: "Daj Miroljube, nemoj da pretereujete, i vi i ja se bavimo istim poslom. Ja ljude ucim jogi, a vi ih ucite Bibliji."

I pre tri dana zove ona mene i kaze da je dozivela nesto strasno. Ja sam pretpostavlajo o cemu se radi. I ona kaze kako joj se u sobi, dok se odmarala na krevetu, prikazala neka zena, kao zobmi, nesto odvratno, i da je ona tada bila potpuno paralizovana. Nije mogla ni da govori, ni da se pomera, samo je lezala prestravljena, a ova spodoba ju je milovala sa svojim odvratnim rukama po licu. Kaze da je to nesto najodvratnije sto je videla u zivotu. I ona je u sebi pocela da govori: "Boze, pomozi mi, zasto se meni ovo desava?"

Onda je htela mene da pozove telefonom, ali nije mogla da pomeri ruku, bila je skroz ukocena. Onda, posle pola sata velike traume, uspela je nekako da dodje do mobilnog telefona koji je bio pored nje na krevetu, i nekako je uspela da nadje moj broj telefona i da klikne na njega, i da telefon primakne uvetu. Culo se kako "moj telefon zvoni", i onda je "cula moj glas". Rekla je: "Miroljube!" A glas sa druge strane, koji je izgledao kao moj glas, je rekao: "Kakav Miroljub!!! Ovde Dragan!!! Ha, ha, ha..." Bio je to onaj satanski smeh.

I pita ona mene: "Jal vam zvonio telefon?" Ja kazem da me ona nije zvala tog dana.

Dakle, ona je bila uverena zadnje dve godine da je "nasla mir" u jogi. Tako i ovaj mucenik sa gornjeg linka veruje da je nasao mir. Iznenadjenja tek predstoje.


Vrlo interesantno iskustvo. To što je ona posegla za telefonom i što joj se javio demon, da li je ceo taj događaj bio u njenom umu, pošto ne verujem da demoni umeju da kontrolišu telefonske linije i da manipulišu elektronikom.

Miroljubov Odgovor:

Demoni itekako mogu da manipulisu elektronikom. U njenom slucaju ocigledno da je demon blokirao rad njenog telefona, a u isto vreme je ucinio da njoj izgleda kao da cuje kako moj telefon zvoni, a zatim je demon simulirao moj glas.

Secam se kada sam radio diplomski rad iz geologije. Bio sam u velikoj guzvi zbog raznih poslova i obaveza u porodici, a morao sam da predam zavrsnu verziju diplomskog rada do sutra u 9 ujutru (bio je kraj maja 1997) da bih mogao da branim diplomski u junu 1997, i da bih odmah u avgustu mogao da se upisem na magistarske studije. I ja ceo dan i celu noc doterujem diplomski rad, i na kraju, oko 7 ujutru, treba jos samo da ga ostampam. I kliknem ja "Print" na racunaru, a stampac se ne pomera, kao da je pokvaren. I stampac nece da radi, i nece, a ja probao bezbroj puta. Na displeju printera mi izbacuje poruku, nesto u stilu "Printer Jam" ili "printer je zagusen". To se ranije nije desavalo. I ja ne znam sta da radim, mucim se vise od pola sata da pokrenem printer. Pomislio sam: "Nema sanse da ovo ostampam i predam na vreme. Nema nista od odbrane diplomskog u junu i upisa na magisterij u avgustu." I onda mi sine ideja da je demon blokirao stampac. I kleknem pored kreveta i pomolim se Bogu da odblokira stampac. (Da me je majka videla za sta se molim, ko zna sta bi pomislila.) I ja se pomolim, i ponovo kliknem "Print" i printer pocne normalno da stampa.

Ja sam se sve vreme, dok je printer stampao, molio Bogu da se printer ponovo ne zablokira (da ga demon ne zablokira). Tada sam naucio lekciju da bez Boga zaista nista ne mozemo da uradimo. Onda kada smo najvise sigurni da nesto mozemo da zavrsimo, tada treba najvise da se molimo Bogu i da se uzdamo u Njega. Kao sto Isus kaze: "Bez mene ne mozete ciniti nista."
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd


Re: Demoni napadaju elektroniku

Postod MarkoEkmedzic » 07. Jul 2012., 14:00

Od upisa magistarskih studija svakako nema ništa u avgustu... za to se čeka oktobar, čačkali mu demoni štampač ili ne :D
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Demoni napadaju elektroniku

Postod Armaggedon89 » 26. Sep 2012., 17:06

Šta sve neće ljudi da napišu... 'Ajde i to, nego još da neki i poveruju :wall:
Slika
Armaggedon89
 
Postovi: 18
Pridružio se: 26. Sep 2012., 14:01
Lokacija: Nis, Srbija

Re: Demoni napadaju elektroniku

Postod Nikolic » 27. Sep 2012., 13:20

Muramasa je napisao:profesor Antonije nam nigde nije govorio i o tome da i demoni mogu da utiču na ono što se za sada opisuje Maksvelovim jednačinama.

Ma taj Antonije nema pojma :sarcasm: ! Da vam predaje Dejan Raković (videti javne nastupe) svakako bi učili o tim stvarima. Evo, i Voja je čuo da postoji npr. karma:

Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50

Re: Demoni napadaju elektroniku

Postod perakojot » 27. Sep 2012., 13:31

Jedna stvar koju nam niko nije objasnio je da je za funckionisanje elektronskih uredjaja jako vazan plavicasti dim.
I zahvaljujuci njemu funckionisu svi elektronski uredjaji. Naime, kada uredjaj pregori onda plavicasti dim izadje iz uredjaja on vise ne radi.
Prema tome - plavicasti dim je duh koji izadje i onda telo (elektronika) ostane bez duse (dim).
E sad ne znam da li to ime veze i sa onim "vaginalnim dimom", to moraju neki pseudo-nadri-ginelolozi da kazu...
Mozda nisu doktori, ali ce sigurno da pogledaju ...

:sarcasm:
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: Demoni napadaju elektroniku

Postod MarkoEkmedzic » 27. Sep 2012., 14:38

perakojot je napisao:Jedna stvar koju nam niko nije objasnio je da je za funckionisanje elektronskih uredjaja jako vazan plavicasti dim.
I zahvaljujuci njemu funckionisu svi elektronski uredjaji. Naime, kada uredjaj pregori onda plavicasti dim izadje iz uredjaja on vise ne radi.
Prema tome - plavicasti dim je duh koji izadje i onda telo (elektronika) ostane bez duse (dim).
E sad ne znam da li to ime veze i sa onim "vaginalnim dimom", to moraju neki pseudo-nadri-ginelolozi da kazu...
Mozda nisu doktori, ali ce sigurno da pogledaju ...

:sarcasm:


Hahahahahahahaha! Ovo moram da sačuvam! :D

Plavičasti dim (ponekad je i sivkast, jel'te) je zapravo duša uređaja! Ovo će im uvesti sasvim novu stavku u liturgije - molitvu za duše mašina :)
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Demoni napadaju elektroniku

Postod perakojot » 27. Sep 2012., 23:43

- Sta ti je sa tim mikserom ?
- Nista, ispustio dusu ...

I ne samo za sprave nego i za ljude.
Mene je uvek kopkalo zasto se kaze ispustio dusu.
Ispustiti je izraz za nesto sto promeni poziciju iz viseg u nizi polozaj ili padne nize od pozicije na kojoj se nalazilo.
Pa me interesuje, ako se dusa ispusta, zasto ide dole ?
Zar nebi trebalo da ide gore?
To mi nekako nije jasno ..
Pa bi zamolio nekog od dobrih poznavaoca da mi to malo razjasni ... ;)
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: Demoni napadaju elektroniku

Postod Nikolic » 28. Sep 2012., 13:09

perakojot je napisao:Pa bi zamolio nekog od dobrih poznavaoca da mi to malo razjasni ... ;)

Ccc. Očigledno nisi upoznat sa grčkom mitologijom.

Znaš, ono had, vožnja u čamcu preko reke, ali samo u jednom smeru (osim u slučaju Orfeja)...

E sad zašto uvek dole a ne gore? Mislim da sledeći vic ilustruje poentu:

Umro Papa i ode kod sv. Petra. Ovaj ga pita hoće li u raj ili pakao. Hajde najpre da vidim kako je u paklu, pa ću onda da izaberem.

Odoše "dole" i ugledaše veselje, zabavu, pečene prasiće svuda, igru, muziku... Papa naravno pomisli ako je tako u paklu, mora da je u raju daleko bolje. I tako i izabere.

Kada je došao "gore" vidi prelepe proplanke, mir, tišina, i - nigde nikog. Lutajući naiđe na Isusa, pa ga upita zbog čega "tamo gore" nema zabave.

Pa ko da pravi zabavu samo za nas dvojicu?
Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50

Re: Demoni napadaju elektroniku

Postod perakojot » 28. Sep 2012., 13:22

Ja znam jedan drugi, a slicno pocinje.
Pogleda on i raj i pakao i odluci se za pakao, racuna u raju nirvana, nista se ne desava a u paklu, ludilo, zivot, ...
I nakon izricanja zelje da ode u pakao, pocne on da propada, propada, propada...
I upadne u neki kazan sa vrelim uljem i pocne da vice kako to nije ono sto mu je pokazao.
A sv. Pera mu kaze:
Izvini, ono je bila samo demo verzija :(

:)))))))))))))))))))
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: Demoni napadaju elektroniku

Postod MaxSterling » 28. Sep 2012., 19:00

Majko moja... Idem na rational wiki da ovo pribeležim
MaxSterling
 
Postovi: 20
Pridružio se: 10. Jul 2012., 15:13



cron