Ljiljana Čolić

:piccard:

Moderator: Muramasa


Ljiljana Čolić

Postod Muramasa » 06. Jul 2012., 10:38

Žena je rekorder po broju gluposti izgovorenih u jedinici vremena - ništost duhom (mozgom) na delu i čisto pravljenje vrline od neznanja. Svaki moj dalji komentar je suvišan.
Ako imate strpljenja, pogledajte i komentare koje su ostavili neki "umovi" na ovim klipovima.



Poslednji put menjao Muramasa dana 06. Jul 2012., 11:14, izmenjena samo jedanput
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd


Re: Ljiljana Čolić

Postod Muramasa » 06. Jul 2012., 11:10

Jasno. Znaci samo upit posle ? i to je zapravo ceo kod. Zamolio bih te da izbrišeš ovu i prethodnu poruku, jer je to čisto tehničko pitanje koje nema veze sa temom.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Ljiljana Čolić

Postod admin » 06. Jul 2012., 12:52

Muramasa je napisao:Jasno. Znaci samo upit posle ? i to je zapravo ceo kod. Zamolio bih te da izbrišeš ovu i prethodnu poruku, jer je to čisto tehničko pitanje koje nema veze sa temom.

Premešteno u novu temu Postavljanje youtube klipova.
Korisnikov avatar
admin
Site Admin
 
Postovi: 13
Pridružio se: 28. Jun 2012., 10:23
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Ljiljana Čolić

Postod Jovan » 07. Jul 2012., 01:56

Da li je moguće???
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
:piccard: :piccard: :piccard: :piccard: :piccard:
Bre i ova bila na vlasti...
:censored: :censored: :censored: :censored: :censored:
Korisnikov avatar
Jovan
 
Postovi: 1
Pridružio se: 07. Jul 2012., 01:41

Re: Ljiljana Čolić

Postod Muramasa » 10. Jul 2012., 15:34

2. Мирољуба Петровића познајем лично. Пратим и дубоко уважавам његов рад. Свакако да су научни аргументи које он сјајно презентује изузетно важни због неверних Тома. Ипак, ја лично више волим да верујем јер блажени су они који не видеше а повероваше.


http://forum.vidovdan.org/viewtopic.php?f=16&t=1479

Blaženi su oni koji nemaju mozga.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Ljiljana Čolić

Postod MarkoEkmedzic » 10. Jul 2012., 15:38

Ah, pa mozak tu nikada nije bio odlučujući.

Oni imaju "dušu", što je očito naša odlučujuća falinka. :D
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Ljiljana Čolić

Postod Muramasa » 10. Jul 2012., 15:45

Tako sam ja jednom na Poukama rekao nešto u stilu "ja nemam dušu, imam nešto još bolje, imam mozak :)" i odmah je tema otišla u offtopic, tako da smo raspravljali o postojanju duše kao nekog vazdušastog dvojnika i tu besmislicu sam vrlo uspešno opovrgavao.
Država nam je dovoljno dekadentna i bez onih koji imaju dušu bez mozga.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd



cron