Pronađeno je 26 rezultata

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

3234. put ponavljam: Ali zato ih ti imaš u propagiranju uređenja koje ne postoji!??! Licemerstvo bez premca! Na svaki tvoj tvoj "argument" izneo sam barem 2 kontraargumenta, koja su validna, dokazana i pokazana. Da li ti to prihvatas ili ne, tvoj problem. Slažem se. Ali dodajem, VP je jedn...
od Marko
08. Nov 2012., 11:56
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Izgleda da ću sam morati dati odgovor na pitanje, biće vertikalna tehnokratska struktura/hijerarhija. Od gore na dole. Pre svega, poslusaj bolje sta kaze o "Tehnokratiji"... U stvari, RBE je pre svega, vladavina prirodnih zakona! Covek, ako zeli da opstane jedino sto mora da uradi je da s...
od Marko
08. Nov 2012., 07:51
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Petrovic Ovo je vrhunski bezobrazluk! Ovim si uvredio i omalovažio sve učesnike foruma UAS, i prekršio bar nekoliko pravila foruma, i evo ja molim administratore da te banuju! Nisi ti došao ovde da bilo šta pitaš, podeliš ili saznaš, već da propovedaš gluposti. To sto nemas argumente nije razlog za ...
od Marko
07. Nov 2012., 12:59
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Petrovic Iseckao si me u sitna crevca i prestavio sliku koja ti odgovra :D Ovaj deo je dobar: Nevalidan primer, ili predlažete da se uklone svi alfa mužjaci iz ljudske populacije od preko 7 milijardi? Nema potrebe da meni pricas da li je validan ili ne. Primer postoji, pokazan je i dokazan. Od volje...
od Marko
06. Nov 2012., 21:28
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Ja tebe već odavno ne shvatam ozbiljno Ma to uopste nije problem. pokušavam da te uozbiljim, ali mi nikako ne uspeva Moras biti uporan...sta drugo da i kazem? ;) Rekao sam da vi od sve te duhovnosti i umetnosti ne vidite našu životinjsku prošlost kao dominantnu. Da banalazijem, još malo ćete tvrdit...
od Marko
06. Nov 2012., 21:22
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Čovek je životinja koja se prilagođava stvaranjem! Covek nikad nece biti puka zivotinja, ma koliko se ti trudio da to proguras. Dokle god je coveka, bice i umetnosti, nauke, duhovnosti. Predji preko toga Nikad, ali nikad čovek ne može biti jači od prirode, to zapamti jednom za svagda. Često je nadm...
od Marko
06. Nov 2012., 16:01
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

[quote="Petrovic] Upravo tako, na delima se vidi ko ste i šta ste. I kako se ponašate i ophodite prema drugima. Vi ste to ovde i pokazali. Isto tako se i moralisti i sanjari mogu prepoznati po delima. Jedno pričaju, drugo rade. Pričaju o poklanjanju i ekonomiji bez novca. Međutim, kad se sami t...
od Marko
06. Nov 2012., 14:01
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Nemam potrebe da pitam milioniti put. Čuo sam skoro sve gluposti koje servirate i dosta mi je više tog mrcvarenja! postavi konkretno pitanje. Koliko vidim, ovde ljudi pitaju jedno te isto pitanje na 20 nacina i ocekuju drugaciji odgovor. Koristite iste jebene taktike kao i jebena religija!!! Ja nem...
od Marko
06. Nov 2012., 08:23
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Ništa od ovoga nema nikakve veze sa glupostima i katastrofalnim neistinama koje se tvrde kada je u pitanju bajka o Venusu... Prvo, nista od ovoga nema veze sa Venusom. Venus Projekat kao takav nije bitan, to je samo jedno od mogucih resenja, Venus Projekat obuhvata mnogo disciplina, nastao je od mn...
od Marko
04. Nov 2012., 17:13
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Kao sto sam i pretpostavio: pretrazite sami = nemam dokaze hvala... Problem je taj sto ja predlazem da neko otvori temu, u vezi ekonomije, pa cu postaviti matematicke dokazi nemogucnosti odrzanja ekonomsko sistema u kom zivimo. Plasim se da ni to nece biti dovoljno , jer ljude vodi ego, a ne razum i...
od Marko
04. Nov 2012., 12:49
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Naprotiv, svaka tvrdnja je pokazana u realnosti. To sto ljudi odbijaju da progledaju je druga stvar. Jedini problem je eventualni VenusGrad, kog jos nema. Za ostalo postoje jasni dokazi. Grad je najmanji problem.... Bilo kako bilo, nadolazeci bio-socijalni uslovi ce naterati svakog od nas da preispi...
od Marko
03. Nov 2012., 21:16
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Očigledno je da sve shvatate bukvalno i sa stopostotnom sigurnošću. Ove priče su u domenu subjektivnosti. Stvarnost je drugačija. Potpuna saradnja nikad nije moguća, zbog različitih ideja koje ljudi imaju o rešavanju iste stvari. Ako ja tebe pitam "Da li ce covek otici na Mars?", ti meni ...
od Marko
03. Nov 2012., 18:03
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

A neće znači. Nece. Snatra se da obrazovanim ljudima, kojima su predocene cinjenice, a ne indoktrinscija, koji rastu i razvijaju se u stimulativnim uslovima, nema potrebe odredjivati sta je "potreba", a sta "zelja", sta je "dobro", a sta "zlo". Proizvodi ce s...
od Marko
03. Nov 2012., 08:25
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Ko će odrediti šta su potrebe, a šta želje? Po kom standardu i sa kojim autoritetom? Prvo, danas se zelje vestacki stvaraju, kroz medije, marketing, nekakvo "slobodno trziste". Sta je u stvari osoba koja ima jahtu duzine 35m, pa potom izrazava zelju za jahtom duzine 43,5m? To su pre svega...
od Marko
02. Nov 2012., 18:13
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Pero, Uopste nema potrebe da novac uvodimo u sistem kao dug! Novac nema pokrice u danasnjem svetu i ne samo to, novac nije realan! Ali, kako ekonomiju objasnjavati nekom kome je jedini argument "procitaj neku knjigu". Pa procitao sam, ne neku, vec mnogo, ali te knjige ne daju resenja i ond...
od Marko
01. Nov 2012., 22:55
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Ha, pa ovo je prelepo ;) Sto vise ovakvih "ateista", koji su potpuno identicni likovi kao i verski fundamentalisti, to su ljudi sve vise skloni da preispituju svoj ateizam. Nadalje.... Odlično! Znači da možda postoji šansa i da shvatiš da nisi u pravu... Dobro, ti si u pravu. Ultimativni p...
od Marko
01. Nov 2012., 08:41
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Idemo redom: To sto vas brojcano ima vise, ne znaci da ste u pravu! Ja ne tvrdim za sebe da sam u pravu. Ne postoje garancije da ce ista od danas vazecih pravila igre vaziti i u buducnosti! Sve se menja. Dakle: Nije. Problem je u neistinama koje iznosiš i izbegavanju objašnjavanja i odgovaranja na p...
od Marko
31. Okt 2012., 16:05
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Opet generalizuješ. Prvo, nije Grčku niko uvalio u dugove, niti je nju snašlo ovo ili ono, već se ona sama uvalila u probleme. Drugo, Nemačka nije dužna da daje Grčkoj čak ni te kredite, a daje joj mnogo više od toga. I nije tačno da daje samo kradite. Treće, građani Nemačke su zaslužili svoj uspeh...
od Marko
31. Okt 2012., 14:39
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Opet generalizuješ. Prvo, nije Grčku niko uvalio u dugove, niti je nju snašlo ovo ili ono, već se ona sama uvalila u probleme. Drugo, Nemačka nije dužna da daje Grčkoj čak ni te kredite, a daje joj mnogo više od toga. I nije tačno da daje samo kradite. Treće, građani Nemačke su zaslužili svoj uspeh...
od Marko
31. Okt 2012., 14:34
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

perakojot Zasto se svaki korak ka boljitku predstavlja kao "idelano" ili "utopija"? Niko ovde ne prica o idealima, vec o boljitku, opstem boljitku. Zasto su ljudi uceni da uzivaju u sadizmu i tome da ih sistem neprekidno .ebe? Ali potrosi puno vise enrgije ) A potrosnja energije ...
od Marko
31. Okt 2012., 14:03
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39831
Sledeća


cron