Pronađeno je 16 rezultata

Re: The Difference between Denial and Debate

У реду. Учествујем у глупостима на пристојан начин и бавим се дискусијама на другом месту.
od Bergmanfilm
11. Sep 2012., 18:44
 
Forum: Generalno
Tema: The Difference between Denial and Debate
Odgovora: 22
Pogledano: 11624

Re: The Difference between Denial and Debate

Непристојно понашање, псовке, вређање... BITCH PLEASE! PLEASE!! PLEASE!!!
http://www.youtube.com/watch?v=tvZ3cFO9f3I
od Bergmanfilm
11. Sep 2012., 17:26
 
Forum: Generalno
Tema: The Difference between Denial and Debate
Odgovora: 22
Pogledano: 11624

Re: The Difference between Denial and Debate

Она је мене увредила на најгори могући начин, а ја њу нисам ни упола као што је она мене.
ДА ИМАШ ПРАВО ДА СЕ ИЗЈАСНИШ О БИЛО КОЈОЈ ВРСТИ ПАРАДЕ, ЈЕР ЈЕ ТО ПРАВО СВИХ ГРАЂАНА ДА СЕ СЛОБОДНО ИЗЈАСНЕ.
Ili shvati to ili nemoj, zabole me...
od Bergmanfilm
11. Sep 2012., 15:53
 
Forum: Generalno
Tema: The Difference between Denial and Debate
Odgovora: 22
Pogledano: 11624

Re: The Difference between Denial and Debate

Моргана ме прати на сваком посту јер је зла особа која ако се неко не слаже са њом почне да малтретира и провоцира, а ја могу да се не слажем у 100 ствари са неким не мрзим га због тога јер нисам као она, прати ме по постовима и намерно провоцира да бих изашао или био избачен и то на најподмуклији н...
od Bergmanfilm
11. Sep 2012., 15:26
 
Forum: Generalno
Tema: The Difference between Denial and Debate
Odgovora: 22
Pogledano: 11624

Re: The Difference between Denial and Debate

Добро, слажем се са вама има ту пуно истине. Мада ја лично иако сам водио најјаче дебате за атеизам међу нас неколико (стварно сам опасан дебатер, илити оратор) нисам успео никог од верника да убедим и кад сам видео колико су они дубоко заглибили у бездан и колико им је религија мозак попила да нису...
od Bergmanfilm
08. Sep 2012., 13:24
 
Forum: Generalno
Tema: The Difference between Denial and Debate
Odgovora: 22
Pogledano: 11624

Re: Choose a side...

Хвала на исправци. Кад ја поставим само изађе линк.
Хвала на линку за фејс, ево послао сам риквеста.
od Bergmanfilm
08. Sep 2012., 13:19
 
Forum: Generalno
Tema: Choose a side...
Odgovora: 15
Pogledano: 8328

Re: The Difference between Denial and Debate

одбија да прихвати.
od Bergmanfilm
08. Sep 2012., 06:07
 
Forum: Generalno
Tema: The Difference between Denial and Debate
Odgovora: 22
Pogledano: 11624

Re: The Difference between Denial and Debate

''We are divided between those who think with their head and those who know with their heart.” Тачно тако. Свако ко није престао да дебатује са верницима на нету само и даље губи време. Немогуће је дебатовати са таквим умом који одбија све доказе и умом ког не занимају ни мало докази и истина. Значи...
od Bergmanfilm
08. Sep 2012., 06:05
 
Forum: Generalno
Tema: The Difference between Denial and Debate
Odgovora: 22
Pogledano: 11624

Re: Choose a side...

Ево, прилажем ја један видео. Овај видео и овог научника баш, баш обожавам. Мој омиљени видео на ут и мој омиљени живи научник.
od Bergmanfilm
08. Sep 2012., 05:45
 
Forum: Generalno
Tema: Choose a side...
Odgovora: 15
Pogledano: 8328

Re: Evolucija ili stvaranje?

Прејако. Човек зна у срцу да је еволуција тачна и има доказ за то у срцу.
http://www.youtube.com/watch?v=ZeehVYmfxfc
od Bergmanfilm
07. Sep 2012., 11:11
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Evolucija ili stvaranje?
Odgovora: 96
Pogledano: 22772

Re: Ћирилица

Слажем се да је јако добро што имамо 2 писма и слободу избора који други народи немају и да је писмо увек и треба увек да буде по слободи личног избора. То о практичности се не слажем. Српска ћирилица и латиница нису практичне тј. једнако су непрактичне у свету, јер за оба писма је потребно знати ср...
od Bergmanfilm
07. Sep 2012., 10:56
 
Forum: Ostalo
Tema: Ћирилица
Odgovora: 18
Pogledano: 6522

Re: Ko je Miroljub Petrović? (materijal sa sajta)

Цела област само за Мирољуба Петровића. Ако, ако, похвално, заслужио је. Колики је то патолошки лажов, па то је невероватно. Гледао сам неколико видеа на нету и не могу да се начудим како таква особа уопште постоји. А, представља се као велики православац и јевреј са две отаџбине једном у Србији и д...
od Bergmanfilm
01. Sep 2012., 09:35
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Ko je Miroljub Petrović? (materijal sa sajta)
Odgovora: 7
Pogledano: 18945

Re: Ћирилица

Esther. Одличан коментар. Имам осећај док читам твој коментар као да читам нешто што сам ја написао. Слажем се у потпуности.
od Bergmanfilm
01. Sep 2012., 07:45
 
Forum: Ostalo
Tema: Ћирилица
Odgovora: 18
Pogledano: 6522

Re: Evolucija ili stvaranje?

Прочитао сам преписку. Знам. Нисам гледао баш ту преписку, али сам гледао доста од Давкинса и то је то. Ма, њих уопште не занимају одговори и истина и напредак. Њих занима само да халуџе и да коче науку и да сметају. Види онај експеримент у Церну, колико су се бунили против тога и имали безумни стра...
od Bergmanfilm
29. Avg 2012., 12:33
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Evolucija ili stvaranje?
Odgovora: 96
Pogledano: 22772

Re: Evolucija ili stvaranje?

Ја сам атеиста и волим да пишем ћирилицом. Велики сам фан Вука Караџића и волим ћирилицу, да одмах рашчистимо јер има пуно стереотипа и људи се забуне, јер мало нас атеиста пише ћирилицом. Еволуција није теорија, еволуција је доказана истина са јако пуно доказа и то каквих доказа. Од раног развића ј...
od Bergmanfilm
26. Avg 2012., 16:57
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Evolucija ili stvaranje?
Odgovora: 96
Pogledano: 22772

Ћирилица

Tema je premeštena iz "Korišćenja foruma", zato što se bavi pitanjima vezanim za nacionalnu kulturu, više nego za samo korišćenje foruma Хтео сам само нешто да питам, интересује ме. Јесам ли ја једини атеиста у Србији који пише ћирилицом? Волео бих да чујем ако има још неко ко је атеиста ...
od Bergmanfilm
26. Avg 2012., 16:37
 
Forum: Ostalo
Tema: Ћирилица
Odgovora: 18
Pogledano: 6522