Pronađeno je 4 rezultata

Re: Neštovci?!

Ja pripadam toj podgrupi neštovaca. Ali tu ne mogu da se složim sa nekim stvarima. Mislim da je članak na temu malo šturo ostavio to pitanje. Naime, veliki je boj neštovaca koji nisu to tek onako. Na znam šta ću, a vaspitavali me tako, pa reko ajde da bude verujem u nešto čisto da imam pokriće na sv...
od pepsis
24. Jan 2014., 19:09
 
Forum: Generalno
Tema: Neštovci?!
Odgovora: 6
Pogledano: 2936

Re: Neštovci?!

Ja pripadam toj podgrupi neštovaca. Ali tu ne mogu da se složim sa nekim stvarima. Mislim da je članak na temu malo šturo ostavio to pitanje. Naime, veliki je boj neštovaca koji nisu to tek onako. Na znam šta ću, a vaspitavali me tako, pa reko ajde da bude verujem u nešto čisto da imam pokriće na sv...
od pepsis
24. Jan 2014., 19:05
 
Forum: Generalno
Tema: Neštovci?!
Odgovora: 6
Pogledano: 2936

Re: Neštovci?!

Pa vidite ovako. MIslim da sama podela na "hrišćane" i pravoslavce je glupava sama po sebi. ako se nazivaju nečim drugim osim hrišćani, to znači da nešto nije u redu. I tu je situacija još gora, je se međusobno tako zovemo. Ako hrišćani sebe zovu hrišćani a nas (jer ja jesam) pravoslavce, ...
od pepsis
24. Jan 2014., 17:12
 
Forum: Generalno
Tema: Neštovci?!
Odgovora: 6
Pogledano: 2936

Neštovci?!

Prvo drago mi je da konačno nešto mogu i tom "famoznom" ateizmu da naučim, obzirom da većina ljudi koje se tako deklarišu u mom prisustvu nemaju pojma o čemu pričaju. Druga stvar koja mi je draga je što vidim da na forumu pod podkategorijom KVAZINAUKA stoje nadrilekari, i ostali hokus poku...
od pepsis
23. Jan 2014., 21:54
 
Forum: Generalno
Tema: Neštovci?!
Odgovora: 6
Pogledano: 2936


cron