Pronađeno je 67 rezultata

Re: "Akademik" Jovan I. Deretić

Auh, tek kad se sve skupi na jedno mesto, vidis koji su bolesnici oni koji veruju da covek prica istinu. Mada, mislim da su razlozi za verovanje u ovakva trabunjanja slicni kao i za mnoga verovanja u bogove - slaba obrazovanost + ego trip u kombinaciji sa licnom neispunjenoscu (iako kapiram da nisam...
od NoodlyAppendix
07. Jul 2012., 10:29
 
Forum: Generalno
Tema: "Akademik" Jovan I. Deretić
Odgovora: 18
Pogledano: 3044

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Meni je, sasvim iskreno, neverovatno da je niko još uvek nije uspešno utužio?!? OVO^^ problem je sto ona nije nadrilekar, ali se bavi nadrilekarskim metodama. Drugi problem je sto se u srpskom lekarskom drustvu, na ovakve stvari gleda sa blagonaklonoscu. Narocito kada se spomene crkva. Uspeli su go...
od NoodlyAppendix
07. Jul 2012., 00:37
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Tatjana Đorđević
Odgovora: 19
Pogledano: 5663

Re: Kur`an o embriologiji

NoodlyAppendix, imaš gore video gdje govori prof. Keith Moor. imas i ti ovde video o Letecem spageti cudovistu. I sta sad? g1jJ-ttrSd8 NoodlyAppendix-vjerovatno si ti stručnjak za embriologiju, a ne prof Keith Moor. strucnjak nisam, a nije ni on, ako nije znao kako izgleda embrion (pri tom, to je o...
od NoodlyAppendix
05. Jul 2012., 21:02
 
Forum: Islam
Tema: Kur`an o embriologiji
Odgovora: 35
Pogledano: 8552

Re: Kur`an o embriologiji

kaže on ovdje ima stvari za koje ne mogu baš reci da su tačne ali ne mogu reći ni da nisu tačne, Inace nauka radi na tom principu. KAko da ne Keit Moor je rekao ja ne znam da li embrion izgleda kao pijavica ili ne. Bavi se embriologijom, a ne zna kako izgleda embrion? Hahahhahaha :wall: a knjiga je...
od NoodlyAppendix
05. Jul 2012., 16:24
 
Forum: Islam
Tema: Kur`an o embriologiji
Odgovora: 35
Pogledano: 8552

Re: Kur`an o embriologiji

je l' to ono kada se sperma stvara u kicmi?
od NoodlyAppendix
05. Jul 2012., 15:35
 
Forum: Islam
Tema: Kur`an o embriologiji
Odgovora: 35
Pogledano: 8552

Re: Higsov bozon

Znam samo da kod nas, novinari mahom nemaju obrazovanje ni o svom osnovnom instrumentu rada - jeziku (cast izuzecima). 90% ih je potpuno nepismeno. Kako onda ocekivati od nekoga sa velikim odmorom i jednomesecnim kursom novinarstva da razume bilo sta drugo.
od NoodlyAppendix
05. Jul 2012., 15:33
 
Forum: Nova naučna dostignuća
Tema: Higsov bozon
Odgovora: 9
Pogledano: 3591
Prethodni


cron