Pronađeno je 180 rezultata

Otac Joil Bulatović

5OpSRLtEqzQ - O čudima svetog Vasilija Ostroškog, kako je oživeo ženu koja je dobila sepsu na porođaju - O jereticima (svakome ko nije Pravoslavan) i kako ih čeka ognjeno jezero sa 30000 stepeni - O ratovima na prostoru bivše Jugoslavije, Haškom tribunalu, optuženim herojima i odmazdi uz pomoć ojač...
od Muramasa
20. Jul 2012., 16:31
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Otac Joil Bulatović
Odgovora: 6
Pogledano: 2873

Re: Miroljub osnovao školu gusala

Direktni potomak vojvode Radonje Petrovića, guvernera svih Brda. :mrgreen:
od Muramasa
20. Jul 2012., 07:23
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Miroljub osnovao školu gusala
Odgovora: 4
Pogledano: 2777

Miroljub osnovao školu gusala

Nisam znao da Miroljub ima dara i za muziku. Nadaren čovek.
Pogledajte njegovu školu gusala.

od Muramasa
19. Jul 2012., 20:13
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Miroljub osnovao školu gusala
Odgovora: 4
Pogledano: 2777

Re: Institut za "prirodnu medicinu"

Pazi, demoni su mu ozbiljna konkurencija u lečenju. Normalno je očekivati da će dobro podučiti svoje "studente medicine" o njima.
od Muramasa
19. Jul 2012., 17:22
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Institut za "prirodnu medicinu"
Odgovora: 6
Pogledano: 3921

Re: Institut za "prirodnu medicinu"

Ne samo to. Ako studiraš nešto mnogo pametno, kao ja ETF, onda te opsedaju demoni i pomažu ti da savladaš gradivo i tu su ti kada treba da rešavaš zadatke. Ovaj moj demon još mora da sprema matu 2. Po njemu, ne postoje pametni ljudi i oni koji dosta znaju. Postoje samo ljudi kojima pomažu demoni, a ...
od Muramasa
19. Jul 2012., 16:35
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Institut za "prirodnu medicinu"
Odgovora: 6
Pogledano: 3921

Ko su ateisti po Miroljubu?

boricio - poruka glasi: Miroljube mozes li da mi objasnis zasto su ateisti agresivni prema ljudima koji veruju u Boga. pre mesec dana sam raskinuo dugogodisnje prijateljstvo zbog toga. taj bivsi prijatelj je u fazonu hevi metala,hvalospevi sotoni,itd,i sve mu je kao,ma zezamo se bre ti si glup i za...
od Muramasa
19. Jul 2012., 14:06
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Ko su ateisti po Miroljubu?
Odgovora: 4
Pogledano: 2759

Institut za "prirodnu medicinu"

Miroljubov nadrilekarski institut Da bacimo pogled na ispitni program : DIPLOMIRANI LEKAR PRIRODNE MEDICINE (B.S.) IPM 01 - Koncept prirodne medicine IPM 02 - Principi zdrave ishrane IPM 03 - Uvod u medicinsku terminologiju IPM 04 - Anatomija i fiziologija, 1. deo IPM 05 - Anatomija i fiziologija, ...
od Muramasa
19. Jul 2012., 12:07
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Institut za "prirodnu medicinu"
Odgovora: 6
Pogledano: 3921

Ko je Miroljub Petrović? (materijal sa sajta)

MIROLJUB PETROVIĆ-čovek koji se okreće kao podmazan vetrokaz Ovo su komentari ljudi koji poznaju Miroljuba Petrovića ili su imali kontakt sa njim. Ukratko, čovek je izgleda uvek iste vere kao i sagovornik, dokle god od toga može da izvuče neku korist. Poslovični ćurak koji se prevrće kod njega nema ...
od Muramasa
19. Jul 2012., 11:55
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Ko je Miroljub Petrović? (materijal sa sajta)
Odgovora: 7
Pogledano: 18951

Re: Registar (matična knjiga) nereligioznih (mislećih) Srbij

Taj podatak arhivira MUP. Jednog dana odlucis (stvore se uslovi) da drzavljanstvo promenis. Posaljes dopis MUP-u i zahtevas Ispis iz knjige drzavljana. Oni to odobre i posalju ti resenje o ispisu iz knjige drzavljana. Od tog dana, nadalje, kad odes u Opstinu i potrazis Uverenje o drzavljanstvu, na ...
od Muramasa
17. Jul 2012., 10:07
 
Forum: Akcije
Tema: Registar (matična knjiga) nereligioznih (mislećih) Srbije
Odgovora: 25
Pogledano: 8098

Geopolitika

Miroljubovi tekstovi - garantovan debilizam Entoni Flu postaje religiozan: Entoni Flu u "Geopolitici" "Dr" Robert Džentri - "Naučnik" koji je "srušio" evoluciju Robert Džentri u "Geopolitici" Vladeta Jerotić - opleo po ateistima edit: uredio sam ti l...
od Muramasa
16. Jul 2012., 20:23
 
Forum: Kvazinauka generalno
Tema: Geopolitika
Odgovora: 3
Pogledano: 2482

Re: Ihtus - Antiekumenistički forum pravoslavnih Hrišćana

Nisam znao da je Geopolitika izvor idiotizma. Evo jednog "dr" Tatjaninog: ( Tekst ''Naučnici su dokazali snagu krsnog znaka'' objavljien je i u časopisu Centra za geostrateška istraživanja '' Geopolitika '', tako da oni koji se izruguju Hristu, pokazuju još i naučnu nepismenost .) Pripremi...
od Muramasa
16. Jul 2012., 19:52
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Ihtus - Antiekumenistički forum pravoslavnih Hrišćana
Odgovora: 77
Pogledano: 15716

Re: Ihtus - Antiekumenistički forum pravoslavnih Hrišćana

Najimbecilniji tekst o produhovljenju Antonija Flua koji sam uspeo da nađem na webu. Znao sam kod koga da tražim imbecilnost :mrgreen:
http://www.dr-tatjanadjordjevic.com/ind ... &Itemid=94
od Muramasa
16. Jul 2012., 18:32
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Ihtus - Antiekumenistički forum pravoslavnih Hrišćana
Odgovora: 77
Pogledano: 15716

Re: Registar (matična knjiga) nereligioznih (mislećih) Srbij

Ideja je odlična, ali nikako ne odustajemo i od brisanja iz crkvenih evidencija. Ni SPC ne sme da bude iznad zakona.
od Muramasa
16. Jul 2012., 10:27
 
Forum: Akcije
Tema: Registar (matična knjiga) nereligioznih (mislećih) Srbije
Odgovora: 25
Pogledano: 8098

Re: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima

Mislim da nema osnova za tužbu. Možda u nekoj normalnoj zemlji, ali ne i u Srbiji. Ona ne tvrdi da leptir pucketač leči rak nego da oslobađa od "negativne energije" (stresa). Možda bismo nešto mogli da postignemo time što bismo javno istakli njeno kvazinaučno delovanje, ali ništa više od t...
od Muramasa
13. Jul 2012., 17:10
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Promovisanje nedrilekarstva u medjiima
Odgovora: 28
Pogledano: 14236

Re: Westboro Baptist - Bog mrzi sve osim njih

Da sam vojnik i da sahranjujemo saborca i da se ovi kreteni pojave da vređaju, reagovao bih vrlo nasilno i verovatno je da bi među njima bilo teških telesnih povreda i trajnih invalida.
od Muramasa
12. Jul 2012., 21:37
 
Forum: Nove religije
Tema: Westboro Baptist - Bog mrzi sve osim njih
Odgovora: 10
Pogledano: 2744

Re: Kreacionizam pod okriljem SPC

Ja video da je njihov poddomen, pa odmah pomislio da su ga oni odobrili. Mada vidim da se autorka poziva i na Svetigoru, a kod njih je i Miroljub Petrović imao emisiju.
od Muramasa
12. Jul 2012., 15:28
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Kreacionizam pod okriljem SPC?
Odgovora: 22
Pogledano: 6525

Kreacionizam pod okriljem SPC?

Ovo je sa zvaničnog sajta Srpske Pravoslavne Crkve, tako da je više nego očigledno da Crkva podržava kreacionizam - doduše ne onu najimbecilniju varijantu kao što je Miroljubova. http://pravoslavlje.spc.rs/broj/911/tekst/teorija-evolucije/ Еволуција - критично питање за православне хришћане данас (1...
od Muramasa
12. Jul 2012., 13:57
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Kreacionizam pod okriljem SPC?
Odgovora: 22
Pogledano: 6525

Westboro Baptist - Bog mrzi sve osim njih

Ljudska glupost je upravo dostigla novu granicu.

od Muramasa
11. Jul 2012., 21:44
 
Forum: Nove religije
Tema: Westboro Baptist - Bog mrzi sve osim njih
Odgovora: 10
Pogledano: 2744

Pamela Foreman (Tamtampamela) - God is sooo good

Jedna od najboljih trolkinja do sada. Ne bi me čudilo da ima idiota koji stvarno ovako nešto misle. jP-sSeqPywI Pamela Foreman argues with an atheist A25BUp7kdjU Another question for atheists FpRbtq2e0S0 Obratio joj se anđeo i rekao joj da prenese poruku sunarodnicima da glasaju za Republikanske idi...
od Muramasa
11. Jul 2012., 21:38
 
Forum: Generalno
Tema: Pamela Foreman (Tamtampamela) - God is sooo good
Odgovora: 3
Pogledano: 557
PrethodniSledeća


cron