Demoni i đavoimanstvo

:kolo:

Demoni i đavoimanstvo

Postod Muramasa » 20. Jul 2012., 18:56

Mi ateisti nikada nismo imali problem sa demonima kao što imaju Pravoslavci, pa neki put i Katolici. Jednostavno, naš mozak radi bez ikakvih duhovnih komponenti, šupljina i paučine, tako da demon kad naiđe na ateistu, nađe se u situaciji kao Sasser crv kad naiđe na Linux - vidi da nema vajde pa ode.
Pravoslavci umeju samo da isteruju demone, ali džedaji mogu i da ih ubijaju. Evo šta o tome kaže Kale, gospodar vremena.

"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd


Re: Demoni i đavoimanstvo

Postod MarkoEkmedzic » 20. Jul 2012., 19:24

Joj, ovaj lik je tužan... on mi mučenik čak i nije smešan :(
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Demoni i đavoimanstvo

Postod Muramasa » 20. Jul 2012., 19:51

Blaženi su ništi duhom. :mrgreen:
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Demoni i đavoimanstvo

Postod BubaEliminator » 30. Jul 2012., 20:19

Nisam znao da Đoković ima problem sa demonom Taman kad pomislim da se ljudi šale oni me razuvere sa svojim komenatirma
LpzglDT1B5s&feature=related
BubaEliminator
 
Postovi: 36
Pridružio se: 08. Jul 2012., 16:30

Re: Demoni i đavoimanstvo

Postod Nikolic » 01. Avg 2012., 09:05



Za informacije o religiji, nauci i zdravlju posjetite sajt: http://www.creation6days.com/
Miroljub Petrović - ko bi drugi!

Za postavljanje YouTube klipova pogledajte sledeću temu.
Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50