"Dr" Tatjana Đorđević

Moderator: Muramasa


"Dr" Tatjana Đorđević

Postod Muramasa » 06. Jul 2012., 12:04

Već duže vreme gledam tekstove "doktorke" Tatjane Đorđević. Sve što je iole inteligentno, a nije pomenuto u Bibliji, ona je proglasila za satanizam. Čitajući njene teorije zavere, sve sam više uveren da je Miroljub dobio ozbiljnu konkurenciju.

Evo nekoliko njenih izvala
=======================

MOLIMO SVE LJUDE SA NEČISTIM DUHOVIMA U SEBI, KOJI NE MOGU DA PODNESU REČI BOŽIJE I SLAVLJENJE GOSPODA, DA ZAOBIĐU OVAJ PORTAL O ZDRAVLJU I POTRAŽE POMOĆ NA DRUGOM MESTU.
POGOTOVO MOLIMO DA NAS NE UZNEMIRAVAJU TAKOZVANI MILITANTNI ATEISTI, JER MI NJIH NE UZNEMIRAVAMO U SITNE SATE SA BIZARNIM GLUPIM PORUKAMA. SVOJE DUŠEVNE PROBLEME NEKA REŠAVAJU NA DRUGIM MESTIMA. VAŠA AGRESIVNOST ZABRINJAVA!
REĆI ĆEMO VAM DA TREBATE OZBILJNO DA SE ZABRINETE ZA SVOJE DUHOVNO ZDRAVLJE JER STE NAPADE NEČASTIVIH DOBILI POSLE TEKSTA O SVETIM MOŠTIMA I NJIHOVOJ ISCELJUJUĆOJ SILI KOJA POMAŽE LJUDIMA. ZNA SE KO NE VOLI LJUDE, A BOG TO SIGURNO NIJE!



ZA VAS ĆEMO POSLATI LEK DA NE BUDETE VIŠE SLEPI KRAJ OČIJU:
Pred ovom ikonom se čitа usrdnа molitvа zа sticаnje Blаgodаti, zа bolje rаzumevаnje Svetog Pismа, pre učenjа, zа iscelenje od umnih bolesti, zа rаzvoj intelektа kod dece, zа ozаrenje umа i srcа..

O, Presvetа Djevo, Nevesto Bogа Ocа i Mаjko Božаnstvenog Sinа NJegovog Isusа Hristа, Cаrice Angelа i Spаsiteljko ljudi! Ti, Kojа grešnike rаzobličаvаš i bogoodstupnike kаžnjаvаš, pomiluj nаs koji smo mnogo zgrešili i zаpovesti Božije nismo ispunili i Zаvet Krštenjа, i mnogа drugа obećаnjа, prekršili. Kаdа Duh Sveti odstupi od cаrа Sаulа, tаdа gа bojаzаn obuze, čаmotinjа nаpаde, i tаmа očаjаnjа i tuge nаmuči dušu njegovu, tаko se i mi zbog grehovа nаših lišismo blаgodаti Duhа Svetogа: osujetismo um sujetnim pomislimа i zаborаvom pomrаčismo duše nаše, te nаm je srce pritešnjeno plаčem, tugom, bolešću, mržnjom, osvetoljubljem, gnevom, zlurаdošću i drugim gresimа. Nemаjući druge rаdosti i druge utehe, vаpijemo Tebi, Mаjko Bogа nаšegа Isusа Hristа, dа umoliš Sinа Tvogа dа nаm oprosti svа sаgrešenjа nаšа i pošаlje nаm Duhа Utešiteljа, kаo što Gа je poslаo nа Apostole dа teši i prosvećuje one koji blаgodаrnu pesmu Tebi pevаju: rаduj se, Presvetа Bogorodice, Kojа um nаš spаsenju uprаvljаš. Amin+



Evo i te ikone koja "leči" ateizam

Slika
=======================

Ovo se do skora moglo videti na sajtu kvazi-doktorke Tatjane Đorđević. Sada je uklonjeno, pa sam ga našao u Googlovom kešu.
Dosta nas je pročitalo ovu molitvu i pokazala se neefikasnom. Svi smo i dalje ateisti. Verovatno je zbog toga i uklonjena.

=======================

Pogledajte ovo

http://svisrbisveta.org/tribina/trgovci ... z1ohC5YRfq
Poslednji put menjao Muramasa dana 07. Jul 2012., 11:53, izmenjena 2 puta
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd


Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod perakojot » 06. Jul 2012., 13:54

Ispravi link na svisrbi...
A sto se tice kometara, mislim da je mucno i tesko komentarisati bilo sta.
Kako neko ne zeli da uopste malo otvori oci i upotrebi mozak ...
Nekrofilija je nekrofilija, nema veze ko je cini, u cije ime, i sa kakvim namerama ...
Uzas...
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Muramasa » 06. Jul 2012., 14:44

Evo za svaki slučaj da iskopiram sadržaj strane na koju vodi link:

Posle upoznavanja, moram da naglasim; virtuelnog, sa jednom „velikom“ hrišćankom nisam više siguran zašto je Isus izbacio trgovce iz hrama.

Sve je počelo mojom glupošću da se obratim ženi koja se predstavlja kao ljekar i poziva ljude da lijek nadju na njenom internet portalu.

Bolestan čovjek je sklon da posegne za bilo čime ne bi li se riješio bolesti pa i tome da se obrati ljudima za koje ne zna sa sigurnošću, da li su ljekari ili šarlatani, a ja sam imao sreću da naletim na trgovca i to kakvog.

Obratio sam se „doktorki“ sa pitanjem i izložio svoj problem, naglasivši da zvanična medicina insistira na skalpelu i očekivao da gospodja koja očigledno veći dio dana provodi na fejsbuku, odgovori kako to priliči ljekaru, a ne trgovcu. Žena za koju sam čuo da liječi ljubavlju, po svemu sudeći posjeduje ljubav prije svega prema novcu.

Odgovorila mi je ovako:

DrTatjana Djordjevic
Da li ste član našeg sajta? Mi na sajtu radimo kontinuiranu edukaciju ljudi u vezi sa zdravljem, pa tako imamo i preporuke o lečenju mnogih bolesti lekovitim biljem. Čuvanje zdravlja se radi svakodnevno, a ne samo kada dođe bolest. Ako želite registrujte se, i treba da uplatite simboličnu članarinu putem SMS-a ili fiksnog- imate uputstvo o načinu plaćanja. Ta članarina traje 15-tak dana, a posle je obnavljate po potrebi. Mi radimo ozbiljno na zdravlju ljudi tako da je ovo jedini ispravan put za lečenje i sprečavanje mnogih bolesti. Možete se registrovati na ovom linku:http://www.dr-tatjanadjordjevic.com/lekovito-bilje/-odrasli/167-preventivn-medicin-i-fitoterpij




Zamislite da ste bolesni od recimo raka i obratite se nekom ko sebe predstavlja kao hrišćanina i čovjekoljubca uz to još ljekara i on vas ne pogleda u oči nego vam prstom pokaže ka blagajni i kaže: „Idite i uplatite simoboličnu sumu pa poslije idite u bibiloteku pročitajte knjigu koju sam napisao o bolesti koja Vas muči.“

Napravio sam sledeću glupost napisavši gospodji sledeće:

Hvala, da budem iskren ne svidja mi se Vaš odgovor, previše je uopšten i ako ste ljekar nastupate pogrešno ili mislite da razgovarate sa djetetom. Učlaniću se iako sam očekivao da nastupite kao ljekar, a ne kao trgovac.

Srdačan pozdrav

Miodrag Lukić




Zaista sam htio da se učlanim na taj sajt i vidim šta je gospodja „doktor“ napisala o mojoj bolesti, ako je nešto napisala i onda se suočio sa činjenicom da se plaća na isti način na koji se u Švajcarskoj plaćaju „vruće linije“ na čijem su drugom kraju prostitutke ili šarlatani, prve prodaju uzdahe, a drugi prodaju bajke.

Kako ne kupujem uzdahe niti vjerujem u bajke odustao sam i vratio se svojoj prepisci sa „doktorkom“ gdje me sačekao sledeći odgovor:

DrTatjana Djordjevic

Ja se bavim naučno-istraživačkim radom i nisam trgovac, ali Vi ne razumete zašto Vam sve ovo govorim. Kada malo dublje uđete u suštinu stvari shvatićete da je ovo u Vašem interesu. Lepo se registrujte i pregledajte sve o lečenju biljem i ishrani. Možete mi slobodno poslati sva pitanja i na ovaj način. Inače, medicina nisu samo tablete na koje ste Vi navikli, ja se malo ozbiljnije bavim ljudima.
Svako dobro od Gospoda




Pročitao sam i stekao utisak da me gospodja smatra debilom ili je navikla da ima posla sa debilima pa ne može da iskoči iz kalupa u koji je upala. Sad već pomalo ljut napisao sam poruku koja, iskreno govoreći nije bila naljubaznija.

Gospodjo, krivica je do mene, a ne do Vas. Previše dajem ljudima i previše očekujem od ljudi. Tako previše očekujem i od ljekara, iako su ljekari samo ljudi.
Pozdrav Vam je nikakav, mislim jezički i smisano nikakav i sklepan od novopečenih vjernika, ali neka Vam bude. Jer oni koji su odgajani kao vjernici pozdravljaju drugačije.
srdačan pozdrav
Miodrag Lukić



Ovo sa pozdravom nije rečeno na pravi način, priznajem, ali sam pošto sam odrastao pored djeda i bake koji su bili istinski vjernici, navikao na blagoslove, nikako na skraćenice tipa: Svako dobro od Gospoda, što meni stvarno liči na pozdrav novopečenih vjernika. Istina, ja uopšte ne zamjerim ljudima kad koriste takav pozdrav, ali nekom ko se predstavlja hrišćaninom kao što čini “doktorka” takav pozdrav ne priliči, iako bi meni vjerovatno priličio, jer sam loš hiršćanin, barem ona tako misli. Gospodja se sad istinski naljutila i odgovorila mi sledeće:

DrTatjana Djordjevic

Eto, vidite, koliko ste gordi i zlobni, a to razara nervn-imuni i hormonski sistem. Moj sajt je način da ljudi dođu i do duhovnog zdravlja, a što se tiče mog rečnika i načina ophođenja, ja sam lekar i ne znam šta je tu čudno i neregularno. To što sam hrišćanka ne znači da treba da zloupotrebljavate i spuštate me na svoj nivo. Lepo sam Vam se obratila, ne znam šta je za Vas uvredljivo. Znači, problem ste Vi sami sebi i onda Vam niko ne može pomoći. Što se tiče moje vere duhovnici kažu da su reči pisane u mojoj knjizi “Povratak bogu i prirodi“ izlazile iz samog “Božijeg oltara“ tj. bile nadahnute Duhom Svetim. Nemam razlog da Vam se pravdam, ali Vi ste hrišćanin koliko i marsovac. Osnovno kod hrišćana je ljubav i lepo vaspitanje, a Vi ste vrlo nevaspitani.
Doviđenja.


Održa mi žena lekciju o dobrom vaspitanju i gordosti, pa izmedju ostalog ona koja je prava hrišćanka puna ljubavi i skromnosti napisa i ovo:
Što se tiče moje vere duhovnici kažu da su reči pisane u mojoj knjizi “Povratak bogu i prirodi“ izlazile iz samog “Božijeg oltara“ tj. bile nadahnute Duhom Svetim.


Sad sam morao da izbrojim do deset da ne nazovem gospodju i ne kažem šta mislim o ljudima poput nje, ali sam pokušao da budem dobar hrišćanin i nisam dozvolio da me bijes obuzme nego sam napisao donekle pomirljivu poruku:

Hvala. Od Vas sam očekivao mudrost, a ja griješim kad previše očekujem od ljudi. Ja sam hrišćanin gospodjo i to nisam postao u zrelom dobu. Gord i zloban, prema trgovcima gospodjo, nikad prema ljekarima i ljudima druge vrste. Vi ste na žalost postupili kao trgovac. Osnovno kod hrišćana je i čovjekoljublje, a ne korist, pa makar i simbolična.
Izvinite, nije bila namjera da Vas uvrijedim već da Vam ukažem da bolestan čovjek ne očekuju odgovor poput Vašeg, da ga proslijedite kao što naše medicinske sestre proslijede pacijenta ljekaru, a da ga pri tom ne pogledaju uoči. Bolestan čovjek očekuje pogled u oči, pitanje, pa tke onda proslijedjivanje ljekaru ili na sajt kako to Vi činite.
Možda Vi vjerujete da ste hrišćanka i čovjekljubac, ali to treba da povjeruje i bolesnik koji Vam se obratio, a neće Vam povjerovati ako ga proslijedite praznim riječima prema sajtu, koji je mrtva stvar.
Još uvijek me ne razumijete? Ljutite se?
Ako je tako onda ste gordi i zlobni.

Neka Vam se Gospod smiluje i Vama i meni, Vama jer ste ubijedjeni da radite dobre stvari, pa iako ih činite na pogrešan način i meni koji sam previše direktan i nevaspitan.
Iz ovog razgovora bi oboje trebalo da izadjemo bogatiji, ja jesam, a Vama to isto želim.

Srdačan pozdrav

Miodrag Lukić




Priznajem nisam baš imao rukavice na rukama dok samo ovo pisao. Mogao sam to drugačije ako sam htio da probudim uspavanu savjest ove “doktorke”, ali nisam znao u kojoj mjeri je njena savjest uspavana pa sam dobio sledeći odgovor:

DrTatjana Djordjevic

Мани ме твоје “православне“ патетике. Моји пацијенти мене изузетно цене и уважавају, али су за разлику од Вас културни и васпитани.




Gospodja je, valjda da naglasi kako je Srpkinja i hrišćanka prešla na ćirilično pismo i optužila me za pravoslavnu patetiku. Ja stvarno ne znam šta je pravoslavna patetika i kako ona koja je pravoslavni hrišćanin optužuje mene za tako nešto. Uz put je prešla na intimniji način oslovljavanja pa sam za nju postao TI, ali naravno ne kao čovjek sa kojim se zbližila već kao biće niže vrijednosti. Možda ne treba zamjeriti “doktorki” jer i pravi ljekari kod nas na pacijente gledaju vrlo često kao na bića niže vrijednosti, pa zašto bi “doktorka” drugačije gledala na neugodnog sagovornika koji je pored ostalog odbio da nazove broj gdje razgovor košta 4.23 Sfr., baš kao kad neko zove prostitutku da mu uzdiše u uvo ili poznatog švajcarskog šarlatana Majka Šivu, da mu on ili neko od njegovih sagovornika ispriča bajku o uspjehu, ljubavi ili zdravlju.

Treba naglasiti da na sajtu slavne “doktorke” ni plaćanje nije nazvano pravim imenom već; blagodarnošću, dok u uputi za plaćane sve vrvi od hrišćanskih misli tipa:

Darovanje Bozijih dela se moze uporediti sa darovanjem zlata za izgradnju Bozije skinije, zavetnog satora, koju je Mojsije naredio da daruju svi ljudi koji su imali ljubav prema Bogu.

Darovanje sotoninih dela se moze uporediti sa darovanjem zlata za pravljenje Bogomrskog zlatnog teleta, koju su naredili ljudi koji su srcem ostali u Egiptu i u dusi su se jos uvek klanjali faraonima.
Kao sto je i rekao sveti apostol Pavle:“ Ko sije u telo, poznjece smrt, a ko sije u duh, poznjece zivot.“

Kada darujes Bozije delo i ucestvujes u njemu, to se vraca visestruko.

Mislimo da trazeni iznos nije veliki, jer od toga samo trecina sredstava ide nasem portalu.

Pozivam vas da ucestvujete u Bozijem delu.



Ni manje ni više nego je njen internet portal Božije djelo. Trebalo mi je sada malo više snage da ne odgovorim oštro i ne optužim doktorku za zloupotrebu nesreće bolesnih ljudi i njihove vjere u Boga, kao što se ovde čini.

Moja sledeća poruka je glasila ovako:

Ništa niste naučili gospodjo Djordjević,
Izgubili ste strpljenje pa Vam je gordost unakazila lice i sad ste samo trgovac. Strašno je da takav čovjek drži ljudima lekcije o hrišćanskoj ljubavi.


Mogao sam biti naravno konkretniji i baciti joj u lice činjenicu da je ona ništa drugo do običan šarlatan, ali sam se uzdržao nadajući se da ima malo ljudskog u sebi ili da će barem malo razmisliti prije nego što uzvrati.

Nije razmišljala:

DrTatjana Djordjevic
Иди човече код психијтра прво, па тек онда код осталих доктора, ти имаш мало жешћу “фрку“ са собом, али ја нисам психихатар, и сада ме остави на миру немам времена да се расправљам са простачинама, охлади више од мене. Иди малтретирај неког другог, зато и јеси болестан. Болестан ти је ум човече, а све због твоје охолости и гордости.



Posle ovog bi bilo besmisleno nastavljati „razgovor“ sa ovakvim hrišćaninom i čovjekoljubcem. Treba pogunuti glavu i osjećati se grešno zbog toga ili dočekati prvog sektaškog misionara i pasti mu u zagrljaj.

Zašto pominjem sektaškog misionara?

Sudeći po onom što sam u medijima pronašao o dr. Tatjani Djordjević ona uživa puno povjerenje odredjenih krugova u Srpskoj pravoslavnoj crkvi. Kako znam da je jedan odredjeni broj vladika skrajnuo pa su postali članovi masonerije i Rotari kluba ništa me više ne čudi.



Ko li će i da li će neko istjerati trgovce iz hrama? – pitam se sad.



Miodrag Lukić

Извор текста: http://svisrbisveta.org/tribina/trgovci ... z1zswQQf60
Poslednji put menjao Muramasa dana 06. Jul 2012., 19:36, izmenjena samo jedanput
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod perakojot » 06. Jul 2012., 15:01

Dobro je kada jedan vernik ovako pise o drugom...
Svida mi se ..
To je dobar put da se nekima otvore oci ...

A Vama gospodine Lukicu, uz svu saosecajnost koju imam sa bolesnim osobama,
zelim da skrenem paznju da i Vi ne napravite slicnu gresku trpajuci i u isti kos
sekte, masone i pripadnike rotari klubova...
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Tale » 06. Jul 2012., 16:38

Meni je bio zanimljiv onaj deo kada kaza da treba da se plati simbolicna clanarina, koja ima rok trajanja 15dana. A posle moze i po potrebi. Sve moze, samo da se plati. Kao i kod Miroljuba, on kao neki hriscanin otvorio faks i naplacuje simbolicno 1000-1500 evra. Prodaju ti maglu za neke gluposti, a zaradjuju dobre pare. Nemaju oni veze sa hriscanstvom, bagra. Nihova filozofija je zivi zdravo, jedi zdravu i prirodnu hranu, legni rano da spavas, itd... I za to uzimaju dobre pare. Pa nije valjda da nekom trebaju takvu likovi da te uce kako da zivis, mucni malo glavom, treniraj volju, to je sasvim dovoljno za normalan zivot.
Tale
 
Postovi: 97
Pridružio se: 03. Jul 2012., 13:20

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Muramasa » 06. Jul 2012., 18:18

Evo šta kažu drugari sa Pouka o njoj:

o. Agapije
Ово је чиста јерес.
Бог Отац не може да има "невесту " (читај,жену)
Друго, "др. " Татјана, види се да је почетник и енгузијаста у вери... Прво је лренула са братијом артемитском да вређа и клевеће наше православне епоскопе (да су изданјици вере и изроди) , а пошто је видела да нема вајде да се де дружи са обичнпм рајој (не купују њене књиге о природи) онда је напрасно почела да глорификује јевреје, на шта се братија артемитска неопростиво саблазила!


o. Ivan Cvetković
Mislim da ima tema o njoj na forumu gde sam ljudima skrenuo paznju da se cuvaju ovakvih prevaranata. Cak sam doziveo da sam bio napadnut da ustajem i napadam sve lekare. Zena nije citava kao i njen muz koji stoji iza svega. Neko bi mogao da okaci temu ako zna gde je.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Muramasa » 06. Jul 2012., 18:20

Evo još jedne njene izvale

"Pitagora, POZNATI OKULTISTA ČIJE ''TEORIJE I TEOREME'' UČE NAŠA DECA U ŠKOLAMA, preneo je egipatsku okultnu doktrinu i pretočio je u Tarot."

Ko ovako nešto može da napiše, može da se dovede u pitanje kako je završio osnovnu školu, ali kad se setim nekih mojih drugara iz osnovne koji ni dan danas ne znaju tablicu množenja, više me ništa ne čudi.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Tale » 06. Jul 2012., 19:15

To se desava kad hoces da budes veci pravoslavac od onih najtvrdokornijih pravoslavaca. Kao i Miroljub, on bi hteo istovremeno da bude hriscanin i jevrejun. Po njoj verovatno je djavo smislio matematiku, samo jos jedan nacin da muci decu. Baraba, ovaj Pitagora, i on naso da muci jadnu decicu.
Tale
 
Postovi: 97
Pridružio se: 03. Jul 2012., 13:20

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Muramasa » 06. Jul 2012., 19:30

Naučnici dokazali snagu krsnog znaka

Interesantan je i rezultat osvećenja vode od strane krštenog, ali neverujućeg čoveka, koji ne nosi krstić na grudima. Pokazalo se da voda „razlikuje” čak i stepen vere - njena optička gustina se izmenila samo za 10%! Zaista „po veri vašoj - neka vam bude”!
Pošto se ljudski organizam sastoji od nešto više od dve trećine vode, to znači da je Bog, pri stvaranju, u nas ugradio takav sistem fizičkih kanala, koji reguliše sve biohemijske procese u organizmu, i koji jasno „prepoznaje” Ime Isusa Hrista!
Može se reći da je krsni znak generator svetlosti. Optička gustina vode se nije promenila (povećala) ni pri kakvim drugim položajima prstiju ruke (dlana, ili pri nepažljivom spajanju prstiju, ili brzim mahanjem ruke bez strahopoštovanja).


Tekst ''Naučnici su dokazali snagu krsnog znaka'' objavljien je i u časopisu Centra za geostrateška istraživanja ''Geopolitika'', tako da oni koji se izruguju Hristu, pokazuju još i naučnu nepismenost.
:bravo:

Ne izrugujemo se mi Hristu nego ljudskoj gluposti.

Naučnici su proverili dejstvo molitve „Oče naš” i krsnog znaka na patogene bakterije. Radi istraživanja su uzeti uzorci vode iz raznih basena - bunara, reka, jezera. Svi uzorci su sadržali zlatnu stafilokoku i još jednu uvek prisutnu vrstu bakterija. Ali, pokazalo se da se posle pročitane molitve „Oče naš” i osenjivanja uzorka krsnim znakom, ta količina štetnih bakterija smanjivala za 7, 10, 100 i čak više od 1000 puta!


Palo mi je na pamet kako bih mogao da primenim ovo genijalno otkriće i poslao sam joj mail sa hipotezom, ali nisam dobio odgovor.

Slika
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod MarkoEkmedzic » 06. Jul 2012., 19:34

Meni je, sasvim iskreno, neverovatno da je niko još uvek nije uspešno utužio?!?

I pored toga što nam je pravosuđe u evidentnim problemima, trebalo bi biti slep, gluv i u dubokoj komi, pa da se ne uoči da je u pitanju nadrilekar, koji pride još koristi i uvrede, tek da začini svoje "lečenje".

Dakle, počinje time da militantni ateisti imaju duševne probleme. Pre svega, ne znam tačno šta bi to bio militantni ateista, osim neko ko onako vrlo oštro ne veruje ni u kakvog boga.

Potom, potpuno suprotno lekarskoj etici i Hipokratovoj zakletvi, umesto korisnog saveta, ili recimo poziva na kompetentni lekarski pregled, nudi učlanjivanje na sajt, i plaćanje članarine... ograničene vremenski, dabome.

Na prvi trag nezadovoljstva ztakvim pristupom, kreće sa omalovažavanjem - sagovornik naravno "ne razume" zašto ona traži novac, a i lečenje medikamentima nije validno, u poređenju sa njenim "ozbiljnijim" pristupom.

Dalje, nezadovoljnoj potencijalnoj mušteriji, koja jel'te izmiče iz šaka, na sledeći kritički mail stiže potpuno diletantski odgovor, u medicinskom smislu - gordost i zloba (a ona je dabome reper za definisanje istih) razaraju nervno-imuni i hormonski sistem. Tu je i vrlo maliciozna konstatacija da takvom obolelom niko ne može pomoći.

Za kraj, a verovatno radi cementiranja svoje ispravnosti, "doktorka" prelazi na ćirilicu, i 'ladno "poentira" - odbacuje patetiku, iako bi kao lekar morala da ima razumevanje za obolele, i prelazi na teren neutemeljene samohvale, ali i pohvale "svojih" pacijenata. OK, verovatno je i to pokušaj vraćanja potencijalne mušterije na "pravi put", ali etički zaista nije.

Naravno, nije propustila da neistomišljeniku preporuči i odlazak psihijatru, uz nekakvu vrlo sumnjivu dijagnozu da je oboleli bolestan jer treba da ide da maltretira nekog drugog?!?

Zaista, nisam lekar niti medicinski radnik, ali logika ovog odgovora mi u potpunosti izmiče.

A to što je na "Poukama" napadaju, govori samo o tome da uopšte ni sami nisu sigurni u šta i zašto veruju.

Bitnije je to što je prišla "artemitima", nego to što vara ljude...

Isti rang prevaranta kao i čuvena Anja Popović, s tim da je ovde slučaj opasniji, jer pomenuta Đorđevićka ima podršku komore, i naravno, nekih značajnih krugova crkve.

Posao za tužioca, u svakom slučaju, i nešto što bi bio sudski pogodak, onako "iz keca u keca".
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Muramasa » 06. Jul 2012., 19:41

Bilo je reči na Poukama i o njenom nadrilekarstvu, ali ipak je bilo interesantno uočiti sa kojom je skupinom ludaka.
Taj tekst "Militantni ateisti uznemiravaju Hrišćane" je napisala u napadu besa zbog onog teksta "Najviše nadrilekara u istočnoj Srbiji", kad je Peđa majstorski zeznuo, predstavivši se kao dijabetičar koji traži lek.

Nije ni meni jasno zašto je niko nije tužio. Možda zato što nije bogougodno :lol:
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Avocado » 06. Jul 2012., 19:56

Telegonija je ipak najveći i neprevaziđen Tatjanin hit:

http://borbazaveru.info/content/view/2770/31/

:wall: :wall: :wall:
:banana:
Avocado
 
Postovi: 13
Pridružio se: 29. Jun 2012., 11:59

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod MarkoEkmedzic » 06. Jul 2012., 20:03

Koliko paušalnosti, gluposti (kreacionizam=nauka :shock: ), mizoginije (emancipacija žena je loša) i rasizma (zdravi očevi bele puti vs. "prolaznici") u jednom tako kratkom članku...

Strašno... i dalje sam užasnut što je niko nije tužio, ne samo za nadrilekarstvo...
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Muramasa » 06. Jul 2012., 20:07

Ovo je neprocenjivo. Moram da ga iskopiram (da ne bi naprasno nestao) i boldujem neke delove.

Први пут, са појмом телегонија, сусрела сам се читајући књигу руског свештеника Илије Шугајева, а са благословом руског патријарха Алексија II “Једном за цео живот“. Књига је одлична и топло бих је препоручила тинејџерима и њиховим родитељима јер је пуна поука, добронамерних и корисних савета за одабир партнера за хришћански брак. Читајући о телегонији била сам ужаснута оним што сам прочитала. Ужас је већи тиме, што се ове научне чињенице крију од јавности и свесно допушта да генерације младих воде распусни живот мислећи да за то неће сносити ама баш никакве последице. Каква заблуда! Савремени научници Креационисти, тврде да имуни систем у потпуности одговара нашем односу са Творцем и да ћемо засигурно, “осетити“ последице неморалног понашања.

Шта је то телегонија? (научни аспекти)

Феномен телегоније прво је испитан на животињама још пре 150 година. Научници Флинт и Феликс Ледантек, као и други научници, доказали су овај ефекат на животињама. Експерименти су описани у Ледантековој књизи “Телегонија- утицај првог мужјака“. Узгајивачи паса знају да ако се расна керуша, бар једном, споји са “џукцем“, после тога више не може рачунати на расно потомство. Такође, голубица која је расна, убија се ако се споји са голубом који није расан, јер зна да ће потомство бити без педигреа. А, шта је са феноменом телегоније код људи?

Телегонија код људи, научно је потврђена после дугогодишњих опсежних физиолошких, антрополошких, социолошких и статистичких истраживања и експеримената од стране непристрасних научника. Наука је овде категорички изјавила:

“Да, ефекат телегоније односи се и на људе и то у много јасније израженој форми него у животињском свету“. То значи да жена која чак није ни затруднела, носи и себи јајне ћелије у које су уграђени низови ДНК свих њених претходних полних партнера. Од раније се зна да гени партнера могу да се уткају у генетски систем жене. Телегонија тврди да на потомство жене утичу сви њени ранији полни партнери независно да ли са њима има порода или не. Као пример за ово наводе се Рускиње које су имале авантуре са глумцима из путујућих позоришта. Оне су касније рађале децу која нису личила на здраве очеве беле пути, него на те пролазнике. Ужасавајуће, зар не?

А, шта кажу духовници?

У разговору са једним духовником пре пар година сазнала сам да жена од сваког партнера, како он каже, узима “део духа“, и при томе долази до размене духова и формирања духовног односа. У случају да постоји више партнера настаје комплексна ситуација и могућност настанка разних менталних поремећаја, па и психоза (нпр. шизофренија и сл.) Свештеник Илија Шугајев каже овако: да сваки блудни однос оставља траг на човеку. Није могуће сјединити се само телом, а не добити и душу и дух те особе. Телесну везу лако је раскинути, али остаје духовна веза, тако да жени није јасно зашто не може да заволи свог мужа свом својом душом? Разлог је тај, што је њена душа већ везана за друге људе, и ове везе је вуку и не дају јој слободу. Сада је јасно зашто овакве ситуације доводе до расцепа личности и настанка психоза код тинејџера и адолесцената. Психијатри хришћани, као и духовници, тврде да нам је 80 % младог света на граници психоза (тешких душевних болести са лошим изгледима за излечењем). Савремена психотерапија потврђује чињеницу да промискуитет разара психу: У књизи “Православље и савремена медицина“ (Светигора, 2001 г.) исти ти психотерапеути кажу: “Аутодеструктивно својство тежње за уживањем, у основи је многих сексуалних неуроза“.

Остале пошасти промискуитета

Све је, отприлике, почело са “еманципацијом” жена средином прошлог века.

Циљ ових покрета и разноразних револуција није био ослобађање него управо обрнуто: заробљавање и “уништавање” жена. Било је важно “избацити” жену из куће, одвојити је од деце, запослити је и дати јој такву улогу да што више буде ван куће и не буде идентитет дат јој од Бога: мајка и жена. При томе, жене су добијале финансијску независност,и на тај начин, им био подгрејан егоизам и немотивисаност за брак и рађање деце. Жена је данас већи роб него икада. На послу се од ње много тражи, уцењиване су на разне начине, па и тиме да не могу имати порода ако желе каријеру. Страшно!

У једном познатом часопису, који читају младе маме, савет једног педагога, иначе жене, која нити је Српкиња, а поготово не хришћанка гласи: ...”Ако уместо о пословним одлукама ви размишљате о томе да ли је ваше дете појело целу кашицу, или гугућете на телефону са њим – остављате лош утисак... Не дозволите себи да изгледате запуштено, нити да се на вама примети како једва чекате да се вратите кући. Искористите време на послу да не мислите на кућу… После дужег одсуствовања са посла ваше колеге су се мало одвикле од вас, баш као и ви од њих. Можда ћете због тога морати изнова да се доказујете…’’Страшно. А, ове “стручне“ жене васпитавају младе српске мајке. Све само са једном поуком- да не рађају децу, да не би после на послу морале да размишљају о њима. Очигледно је сазрело време да жене хришћанке имају свој часопис где их не би тровали ови “саветодавци” и њима слични. Жена, поготово млада српска мајка треба да се васпитава у хришћанском духу, а не у разврату и ширењу каријере. О томе је доста говорио и наш Свети Владика Николај, који каже да жена: функционер има нешто које јој од Бога не припада, а оно што јој је дао Бог – занемарује, те неизоставно настаје психичка фрустрација, а затим и болест. Онда се чудимо зашто харају малигне, полне и заразне болести. Све је то последица једног нездравог начина размишљања, али и потпуне неинформисаности наших људи, којима се подмеће гомила гнусних лажи. Нпр. О мерама заштите при интимним односима. Наравно, све је то несигурно, и из хришћанског угла неприхватљиво.

Жена која има добар имуни систем може да савлада сваку болест. Нажалост, много мојих колега учествује у ширењу лажне пропаганде о мерама заштите у интимним односима, што из сопственог незнања, што из финансијских разлога. Све ово, несумњиво, потврђује и статистика.

На свим медијима може се чути: Сваки други брак у Србији је стерилан. (Да ли смо се запитали зашто у Србији Бог затвара материце? Да ли су увек други криви за наше тешкоће?)

Следи даље статистика: Свака друга девојчица осмог разреда имала је интимне односе, а нежељену трудноћу завршавала абортусом. Шта очекивати од Србије и њеног потомства у наредним годинама? Ову забринутост поделио је и наша Светост, Патријарх српски Г- дин Павле у једном интервјуу за овај часопис, када је констатовао да је целокупна ситуација са белом кугом страшна, и да не зна ко ће наследити ову земљу: “Не знам, можда Кинези…” Што се тиче стерилитета који је нажалост, најчешће последица промискуитета, и проф. И. Мануилова (у књизи “Православље и савремена медицина”) каже: “Медицинска индикација вантелесног оплођења, по правилу, представља последицу анатомских аномалија јајовода насталих услед вeштачког абортуса”. Сваки даљи коментар је сувишан.

Све што се дешава, не дешава нам се случајно: децу нам васпитавају “идоли” са ТV екрана, као и “болесничке серије и емисије”, а ту су и неке од прљавштина, које се нуде на интернету. У међувремену, родитељи на пословним састанцима, “кроје” каријеру или се пак боре за голи физички опстанак. Дотле, деца су на улици или крај екрана уз алкохол, дрогу, и ко зна шта.

Уместо закључка

Званична наука ћути о телегонији, да не би оспорила претходне сексуалне револуције, које згрћу огроман новац. Наша деца пропадају угледајући се на “болесне” ауторитете и њихове лажи. Као лекар и мајка троје деце, препоручила бих младим женама и девојкама:

Невиност и верност, како год то старомодно звучало, гарант су вашег здравља душе и тела, јер је тако заповедио и Господ у Својој 7.- ој заповести: ”Не чини прељубу”

Повратак Богу и традиционалним вредностима су једини прави пут Србије, у будућност.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod MarkoEkmedzic » 06. Jul 2012., 20:14

Pazi kad čak ne možeš ni da se nasmeješ na ove budalaštine... samo da se zgadiš... :cry:
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod NoodlyAppendix » 07. Jul 2012., 00:37

MarkoEkmedzic je napisao:Meni je, sasvim iskreno, neverovatno da je niko još uvek nije uspešno utužio?!?

OVO^^
problem je sto ona nije nadrilekar, ali se bavi nadrilekarskim metodama. Drugi problem je sto se u srpskom lekarskom drustvu, na ovakve stvari gleda sa blagonaklonoscu. Narocito kada se spomene crkva. Uspeli su go*ari da uteraju strah u kosti svima, te kad se pomene crkva, svi nicice padaju, iskljucujuci mozak i ukljucujuci poniznost. Cak i oni koji to nikako ne bi smeli (samo da se ne uvrede vernici).
Iako nisam stigla sve da procitam (samo sam bacila pogled, pa cu cim pre sve detaljno iscitam), ovo je i te kako za osudu, bar pred onim etickim lekarskim kakoseveczove. Sto se zakona tice, vise mi nije nista jasno. Te ne sme ovo, te mora neko da umre pa tek onda taj neko da je tuzi. Ko i u svemu, zakoni su puni rupa, koji omogucavaju ovakvim krvopijama da cvetaju.
Korisnikov avatar
NoodlyAppendix
 
Postovi: 68
Pridružio se: 29. Jun 2012., 01:07

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod NoodlyAppendix » 07. Jul 2012., 11:48

Dakle, problem je u sledecem -
optužim doktorku za zloupotrebu nesreće bolesnih ljudi i njihove vjere u Boga

Nasla je nacin da lakoverne namami u klasicnu "dr Roso" prevaru, samo sto je dodatno u arsenal ubacila 2 veoma mocne stvari.
Prva je lakovernost koja ide pod ruku sa crkvom, religijom i automatskim strahopostovanjem, druga je njena lekarska titula.
Na zalost, samo ovo drugo moze biti ilegalno (tj prevare u vezi sa).
Muramasa je napisao:tako da je ovo jedini ispravan put za lečenje i sprečavanje mnogih bolesti

Kada malo dublje uđete u suštinu stvari shvatićete da je ovo u Vašem interesu. Lepo se registrujte i pregledajte sve o lečenju biljem i ishrani
...
ja se malo ozbiljnije bavim ljudima.

Moj sajt je način da ljudi dođu i do duhovnog zdravlja
...
ja sam lekar
...
spuštate me na svoj nivo.


Boldovani delovi su vise nego dovoljni za oduzimanje licence. Ono, u ne u Srbiji. Predstavljanje nenaucnih "metoda lecenja", uz potenciranje lekarske pozadine (mora da zna o cemu prica), i uz dodatno naplacivanje ove "usluge" je nesto sto mora biti kaznjivo.Na zalost, kada ste u pratnji sadisticko-isfrustrirane grupine u crnim haljinicama, onda je sve dozvoljeno.
Uostalom, dovoljno je videti da Srpsko lekarsko drustvo ima sekcije za homeopatiju i akupunkturu
Korisnikov avatar
NoodlyAppendix
 
Postovi: 68
Pridružio se: 29. Jun 2012., 01:07

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod MarkoEkmedzic » 07. Jul 2012., 12:33

Pored takvih "lekara", čude se maločas u "Dnevniku" što ljudi pokušavaju da se "leče" kucajući simptome na Google-u... :shock:
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Muramasa » 09. Jul 2012., 09:00

Hrvatska kao i Srbija veoma su ugrožene sektama čiji broj raste iz dana i dan. Po statistikama, u sredstvima javnog informisanja u Srbiji, svaki deseti Srbin je u nekoj sekti! Ovaj podatak deluje vrlo uznemiravajuće za budućnost srpskog naroda i njegove države.

Kao i što smo naveli ovde, na našem portalu o zdravom životu, mnoge psihološke radionice i kursevi joge,ustvari su vrlo opasne sekte što potvrđuje i Međunarodna asocijacija za borbu protiv sekti, kao što i vidimo u ovoj emisiji.

U tom smislu, mnoge evropske zemlje već sprovode zakone o zabrani rada tih opasnih sekti koje se maskiraju sloganima ''Za dobro zdravlje, srećan, uspešan život i sl...Hoće li Srbija biti poslednja u sprovođenju zakona o zabrani rada sekti i zaštiiti suvereniteta svojih građana?

Na ovom filmu možete videti koliko je zabrinjavajuć taj porast u regionu, ali i šire.



Govori predstavnica Centra za informisanje o sektama i kultovima, (ogranak međunarodne asocijacije za borbu protiv sekti.) Molimo da odgledate pažljivo ceo snimak, (posebno od 4.-tog minuta).

Sačuvajte svoje i zdravlje svojih najmilijih.

Priprema: uredništvo portala


Koja je ova Tatjana Licemer. A ovo njeno nadrilekarstvo ni po čemu se ne razlikuje od ostale "prirodne medicine", osim po tome što iza nje stoji SPC ili bar ona tako tvrdi.

http://dr-tatjanadjordjevic.com/index.p ... &Itemid=71
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: "Dr" Tatjana Đorđević

Postod Milentijevic » 03. Jun 2014., 22:15

Muramasa je napisao:...Такође, голубица која је расна, убија се ако се споји са голубом који није расан, јер зна да ће потомство бити без педигреа...

Надам се да ће ауторкин психијатар имати прилике да прочита овај текст. Верујем да би му то доста помогло у успостављању исправне дијагнозе.

Ако сам добро разумео, ова кратка "студија о телегонији" објављена је у "угледном" часопису Светигора (издаје га црногорски огранак СПЦ). Цитирао сам само један њен минијатурни део, мање од једне реченице. Тиме никако нисам желео да кажем да су други делови "студије" мање суманути, али некако ово самоубиство расних голубица... Мислим да се ипак истиче у односу на све остало што је ауторка написала. (Сад сам опет проверио тај део у тексту, нисам ништа умислио: спомиње се да голубице саме себе убијају).

У суштини нисам имао намеру то самоубиство голубица ни да коментаришем, само сам осетио потребу да посебно издвојим ову реченицу и да скренем пажњу на њу цењеним посетиоцима форума. Није нам ауторка нажалост објаснила како те голубице извршавају самоубиство, да ли узму неки голубији пиштољ па се упуцају, или се баце са солитера али не машу крилима, или попију / покљуцају неки голубији отров... То објашњење је вероватно изашло у неком од наредних бројева Светигоре. А можда је она голубица коју сам, тако сам бар веровао, непажљиво звекнуо својим аутом, можда је она заправо нека расна голубица коју је завео и сексуално искористио неки нерасни безобразни градски голуб, па је она заправо скочила пред мој ауто да би тако себи окончала свој бедни живот? Јесам ли ја то рекао можда? Како сам само глуп: па потпуно је јасно да је та голубица сигурно расна голубица која је због укаљане голубије части решила да одузме себи живот.

Наравоученије? Па... После читање ове приче о телегонији припадници култа обожаватеља Марадоне и Елвиса Прислија некако ми изгледају здравије и уравнотеженије од верника СПЦ који могу да прогутају ову озбиљно болесну причу.
Milentijevic
 
Postovi: 16
Pridružio se: 18. Mar 2014., 20:47



cron