Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Diskusije vezane za pravoslavlje

Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod perakojot » 01. Okt 2012., 12:58

http://www.rtv.rs/sr_ci/politika/nikolic:-srbija-nije-nastala-juce-i-nece-nestati-sutra_344869.html

Ako je bio kao gradjanin - uredu.
Ali obzirom da nije bio kao gradjanin - vec kao predsednik dzave,
onda mora da bude prisutan kod svecanosti svih udruzenaj gradjana, ukljucujuci i homoseksualce.
I da im omoguci da imaju svoju svecanost.
I da pozitivno govori o njima kao sto je govorio na crkvenoj svecanosti o vernicima.

Прадедови су ударили темељ овој цркви...

Mozda njegovi, moji nisu sigurno. I ne zelim da me stavlja u "isti dzak" sa njima .
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51


Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod stojadinovicp » 01. Okt 2012., 13:36

perakojot je napisao:http://www.rtv.rs/sr_ci/politika/nikolic:-srbija-nije-nastala-juce-i-nece-nestati-sutra_344869.htmlAko je bio kao gradjanin - uredu.
Ali obzirom da nije bio kao gradjanin - vec kao predsednik dzave,

spremam ustavnu žalbu... to će mu biti četvrta...
Preveliki Velikorazumni Naukougodni Svemirskočajnični Zmajogaražni Ružičastojednorožni, Njegova Crnorupost, Pastrijarh Ćuftahije. {bezboznik.com, stojadinovic.net}
Slika
Korisnikov avatar
stojadinovicp
 
Postovi: 498
Pridružio se: 29. Jun 2012., 09:27
Lokacija: Aachen, Nemačka

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod moesiasuperior » 01. Okt 2012., 14:21

perakojot je napisao:http://www.rtv.rs/sr_ci/politika/nikolic:-srbija-nije-nastala-juce-i-nece-nestati-sutra_344869.html

Ako je bio kao gradjanin - uredu.
Ali obzirom da nije bio kao gradjanin - vec kao predsednik dzave,
onda mora da bude prisutan kod svecanosti svih udruzenaj gradjana, ukljucujuci i homoseksualce.
I da im omoguci da imaju svoju svecanost.
I da pozitivno govori o njima kao sto je govorio na crkvenoj svecanosti o vernicima.

Прадедови су ударили темељ овој цркви...

Mozda njegovi, moji nisu sigurno. I ne zelim da me stavlja u "isti dzak" sa njima .



Kako je SPC klasifikovana kao udruženje građana? Kojim pravnim aktom je razvstana kao takva?
Inspired by Nature, Based on Reason. The Journey, Not the Destination.
Korisnikov avatar
moesiasuperior
 
Postovi: 36
Pridružio se: 23. Sep 2012., 01:32
Lokacija: Novi Beograd

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod stojadinovicp » 01. Okt 2012., 14:44

moesiasuperior je napisao:Kako je SPC klasifikovana kao udruženje građana? Kojim pravnim aktom je razvstana kao takva?

SPC je pravno lice i trebalo bi da bude ravnopravno sa svim ostalim pravnim licima. Ali nije i to je regulisano neustavnim zakonima, počev od zakona o crkvama i verskim zajednicama pa dalje...
Preveliki Velikorazumni Naukougodni Svemirskočajnični Zmajogaražni Ružičastojednorožni, Njegova Crnorupost, Pastrijarh Ćuftahije. {bezboznik.com, stojadinovic.net}
Slika
Korisnikov avatar
stojadinovicp
 
Postovi: 498
Pridružio se: 29. Jun 2012., 09:27
Lokacija: Aachen, Nemačka

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod Nikolic » 02. Okt 2012., 06:55

Председник Србије Томислав Николић данас је на црквеној свечаности у Книћу, код Крагујевца, поручио да је Србија земља предака и прадедова, да није настала јуче и да неће нестати сутра.

Moj prijatelj iz sela pravi poljski WC. Da li bi Toma i Ilić došli na ceremoniju otvaranja? Opšte je poznato da su takve objekte koristili predaci i pradedovi, da nisu nastali juče i da neće nestati sutra.
Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod MarkoEkmedzic » 02. Okt 2012., 07:52

Nikolic je napisao:Moj prijatelj iz sela pravi poljski WC. Da li bi Toma i Ilić došli na ceremoniju otvaranja? Opšte je poznato da su takve objekte koristili predaci i pradedovi, da nisu nastali juče i da neće nestati sutra.


:bravo:

A uz to su od opšte koristi, bez obzira na nacionalnu i versku opredeljenost ;)
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod moesiasuperior » 02. Okt 2012., 09:43

Nikolic je napisao:Moj prijatelj iz sela pravi poljski WC. Da li bi Toma i Ilić došli na ceremoniju otvaranja? Opšte je poznato da su takve objekte koristili predaci i pradedovi, da nisu nastali juče i da neće nestati sutra.


Poljski WC? Kao deo "Venus" projekta ili samo nostalgija za starim dobrim čučavcem?
Inspired by Nature, Based on Reason. The Journey, Not the Destination.
Korisnikov avatar
moesiasuperior
 
Postovi: 36
Pridružio se: 23. Sep 2012., 01:32
Lokacija: Novi Beograd

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod perakojot » 02. Okt 2012., 11:04

I da se pri tom ne zaboravi edukativna uloga istog,
posto je veliki deo populacije svoja krucijana saznanja stekao citajuci bajate novine sa eksera ...
Pa u skladu sa tim, da se naprave "paketi" novina sa malo ozbiljnijim sadrzajem,
kako bi se podigla rektalna obrazovanost ...
Naukom napred!
Korisnikov avatar
perakojot
 
Postovi: 171
Pridružio se: 02. Jul 2012., 06:51

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod MarkoEkmedzic » 02. Okt 2012., 15:25

Najveće ideje čovečanstva su nastale tokom tih trenutaka osame :)
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod dzonny » 02. Okt 2012., 23:28

I onda se pitaju što pokušavam da pobegnem iz ove banana države? :shock:

Zju, pa pobegao bih bre na Severni pol, samo da ne gledam više ove babune.

Doktor Nikolić uvodi klerikalni fašizam. Mislim, on je prisutan odavno, ali ovaj će to tako da zacementira, da nećemo doći sebi.
Slika
Korisnikov avatar
dzonny
 
Postovi: 10
Pridružio se: 30. Jul 2012., 01:36

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod moesiasuperior » 02. Okt 2012., 23:38

dzonny je napisao:I onda se pitaju što pokušavam da pobegnem iz ove banana države? :shock:


Ko se to pita? :?:
Inspired by Nature, Based on Reason. The Journey, Not the Destination.
Korisnikov avatar
moesiasuperior
 
Postovi: 36
Pridružio se: 23. Sep 2012., 01:32
Lokacija: Novi Beograd

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod Nikolic » 03. Okt 2012., 06:44

Poljski WC? Kao deo "Venus" projekta ili samo nostalgija za starim dobrim čučavcem?

Ne znam kakve veze ima Venus projekat sa ovim. A tek nostalgija...
Pravi ga jer nema dovoljno novca za septičku jamu. Trebao bi da bude privremenog karaktera, međutim poznajući njegovu ekonomsku situaciju (i sklonost ka radu) malo sam skeptičan.
Nikolic
 
Postovi: 167
Pridružio se: 05. Jul 2012., 06:50

Re: Predsednik drzave na crkvenoj svecanosti

Postod moesiasuperior » 03. Okt 2012., 21:23

Nikolic je napisao:
Poljski WC? Kao deo "Venus" projekta ili samo nostalgija za starim dobrim čučavcem?

Ne znam kakve veze ima Venus projekat sa ovim. A tek nostalgija...
Pravi ga jer nema dovoljno novca za septičku jamu. Trebao bi da bude privremenog karaktera, međutim poznajući njegovu ekonomsku situaciju (i sklonost ka radu) malo sam skeptičan.



Žao mi je da čujem takve stvari :( U današnje vreme klepati poljski WC... nemam reči. Izvinite na mojoj ironiji ali nije mi bilo ni na kraj pameti mogućnost da ste ozbiljni. U kontekstu moje ironije je i bila aluzija na Venus kao nešto što ne postoji.
Inspired by Nature, Based on Reason. The Journey, Not the Destination.
Korisnikov avatar
moesiasuperior
 
Postovi: 36
Pridružio se: 23. Sep 2012., 01:32
Lokacija: Novi Beograd



cron