Otac Joil Bulatović

Diskusije vezane za pravoslavlje

Otac Joil Bulatović

Postod Muramasa » 20. Jul 2012., 16:31



- O čudima svetog Vasilija Ostroškog, kako je oživeo ženu koja je dobila sepsu na porođaju
- O jereticima (svakome ko nije Pravoslavan) i kako ih čeka ognjeno jezero sa 30000 stepeni
- O ratovima na prostoru bivše Jugoslavije, Haškom tribunalu, optuženim herojima i odmazdi uz pomoć ojačane Rusije
- "Da nema Pravoslavlja, ne bi bilo života na Zemlji", o ekološkim aspektima liturgije
- kako izgleda u Paklu
- "Dođe momak, ostavi ga nekaka slinava đevojka, a on pištolj, pa u slepoočnicu"
- O judeo-masonskim zaverama i Darvinovoj teoriji
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd


Re: Otac Joil Bulatović

Postod Muramasa » 20. Jul 2012., 16:42



- metode isleđivanja pomoću reflektora
- o trgovini organima
- "Slobodno đavoli mogu da spavaju, mi smo grijesima prevazišli svakoga đavola"
- o ulasku u EU
- Joilova globalizacija - jedna država "Raj na Zemlji" i svi da prihvate Pravoslavlje
- o pokušajima da se uvedu novotarije u Crkvu (nova Liturgija)
- o čudima svetog Vasilija Ostroškog - o gluvonemom detetu čiji su roditelji pušači
- o pušačima
- o ikonama
- o ateistima - "Strašan vi je taj dan u koji se neznabožac rodi"
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Otac Joil Bulatović

Postod migimunz » 07. Avg 2012., 08:56

Pogledao sam uz doručak nekoliko tih klipova, tip apsolutno nije normalan. Najviše mi se svideo onaj deo gde je izjavio da bi svi na svetu pomrli kada se pravoslavci ne bi za njih molili. I onaj gde objašnjava evoluciju. Idiot.
Korisnikov avatar
migimunz
 
Postovi: 12
Pridružio se: 01. Jul 2012., 20:28

Re: Otac Joil Bulatović

Postod Muramasa » 07. Avg 2012., 12:25

Ja sam odgledao sve njegove klipove. Sviđa mi se kako nadahnuto govori, čak i kada priča potpune gluposti.
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Otac Joil Bulatović

Postod MarkoEkmedzic » 07. Avg 2012., 20:08

Pa to, ima tri "bambija" za posvećenost, ali osim toga, sve je to lupetanje
http://www.casovi.in.rs

Ateista ne veruje niti u jednog boga, ali zato čvrsto veruje u potrebu da društvo postane sekularno, samim tim i napredno i nadasve humano

Slika
Korisnikov avatar
MarkoEkmedzic
 
Postovi: 639
Pridružio se: 28. Jun 2012., 22:50
Lokacija: Beograd, Srbija

Re: Otac Joil Bulatović

Postod Muramasa » 31. Avg 2012., 10:38



"Svi rađamo se da budemo u nebesko carstvo, da budemo svetitelji"

"Mnogi misle, čak i pravoslavci, da se može čovek da spase, ovaj kroz Muhameda, onaj kroz Budu, onaj kroz onoga Milera i ostalu bandu đavolje sluge koje su izmislili nekakve vjere, ili kroz Papu. Ne može".

"Eno, tamo Papa onaj nesrećni bulazni nad vodom kad je Bogojavljenje po njihovom, i u srebrnoj posudi sipa vodu, jer su tu joni srebra koji ubijaju mirkoorganizme, onda sipa soli, brka tamo nešto, bulazni... Na vrh mjeseca dana, usmrdi se ona voda"

"Oni tamo nešto bulazne, ali Bog neće, zatvara nebo pred njima."

"I onda Masoni osete Pravoslavlje da je sila i školuju svoga Papu đavoljega i 1054 godine, pomoću novca i ostalih đavoljih sprava, odvoje Rim od istočne Crkve, od Carigrada i od tada je nesreća na ovoj planeti. Masoni su uspeli da braću Hrišćane da zavade, ovi na Zapadu da odstupe potpuno. Oni ništa nemaju, ta njihova liturgija, to je bulažnjenje, isto kao kad dođeš na binu, pa glumiš nešto. Oni ništa nemaju, nemaju blagodati... ništa".

"Ovo sve što nam se događa, to je zato što je Srbin odstupio od vjere, odstupio od Boga".

"Mi imamo 100 država, 100 akademija, nekakvih patrijarha, lažnih patrijarha i mitropolita, osim našega mitropolita crnogorsko-primorskoga koga danas nema na kugli Zemljinoj, koji je toliko blagovan da je sveti mu jezik, Srpski jezik. A od detinjstva nije napravio nikakav grijeh. Koji se toliko trudi za spasenje srpskoga naroda, a oni ga gađaju kamenjem. Kad vrše litiju oko Cetinja, oni ga gađaju Miraševići kamenjem, litiju našu Pravoslavnu, a on ih kadi i moli se Bogu da im Bog dadne pamet. Pogledaj šta su učinjeli Masoni".

"Srpska zemlja, Srbi su srušili Tursku imperiju, Austrougarsku monarhiju. Pogledaj kako je to silan narod i kako je Bog sa njima."
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd

Re: Otac Joil Bulatović

Postod Muramasa » 19. Sep 2012., 10:16



"Kakav mi je to raj kad nema trafike", u sebe promrljaš. Pipaš u džepove, nema. Pitaš anđela "ima li đe ovde trafike?". "Ima, ima. Vidiš ono ognjeno jezero, kod Tuđmana, 30000 stepeni, đe leči reumu", pa te uvati za tabane i tamo te baci. Ne trebaju ti šibice, same se cigare pale."
"Takozvano ''sveto pismo'' nije ništa drugo no zbornik svih mantijaških sanjarija i petljanija koji nikakvog logičkog smisla nemaju i koje svojim šarlatanskim protivrječjem same sebe gotovo na svakom listu u laž ugone." Vaso Pelagić
Korisnikov avatar
Muramasa
 
Postovi: 180
Pridružio se: 02. Jul 2012., 08:30
Lokacija: Beograd