Pronađeno je 498 rezultata

Re: Ateisticko svojtanje nauke kao kontra-argument

@stojadinovicp - Druze, nauci se pristojnosti i kulturi pre nego sto udjes sa bilo kim u raspravu. Go fuck yourself. Kad naučiš da diskutuješ uz pomoć činjenica a ne da se plačišičkasto kriješ iza uvređenog ega, onda dodji da pokušaš da diskutuješ. Ja te nisam vređao, ja sam te OPISAO. Ako ti se is...
od stojadinovicp
19. Jun 2013., 11:29
 
Forum: Generalno
Tema: Ateisticko svojtanje nauke kao kontra-argument
Odgovora: 17
Pogledano: 6913

Re: Ateisticko svojtanje nauke kao kontra-argument

Moracu da svedem pisanje na jednostavnije te mi nemojte zameriti na izrazima bliskim svakodnevnom govoru, jer imam sto sta da kazem. Ali ne pametno... Vi kao grupa Ateista srbije, sve vise i vise prihvatate zapadni trend gde je Nauka "de fakto protivnik" Boga. I koren vecine misljenja cla...
od stojadinovicp
19. Jun 2013., 09:47
 
Forum: Generalno
Tema: Ateisticko svojtanje nauke kao kontra-argument
Odgovora: 17
Pogledano: 6913

I Love Monsanto!

od stojadinovicp
14. Jun 2013., 11:32
 
Forum: Generalno
Tema: I Love Monsanto!
Odgovora: 1
Pogledano: 2635

Veliki Prasak broj 5

stojadinovicp je napisao:Izašao je novi broj časopisa Veliki Prasak!

Link za online listanje: http://calameo.com/read/001109043b44f5d8c4c08

Slika


Svi brojevi: http://www.velikiprasak.com/download/
od stojadinovicp
21. Maj 2013., 19:27
 
Forum: Časopis Veliki Prasak
Tema: Veliki Prasak broj 5
Odgovora: 1
Pogledano: 2968

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

stojadinovicp je napisao::ura:
Zeitgeist, the movie Debunked
:banana:
So, the conclusion is, the film is 99.999% a complete lie, complete farce, made up garbage.
:bravo:
Can we please move on now?
:siroma:
od stojadinovicp
08. Maj 2013., 08:22
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39776

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Ljudi? Oni isti ljudi koji u ogromnoj većini veruju u boga, horoskop, feng-shui i slično?

Stvarno, zašto...
od stojadinovicp
07. Maj 2013., 13:02
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39776

What I would say to creationists if I was more of a dick

Original, ko ovo postavi na šestodnev ima pivo od mene :bravo: : What I would say to creationists if I was more of a dick The title says it all, really. This is what I would say to creationists if I was more of a dick. I would say it to their faces, email it to them, drop it on every comment on ever...
od stojadinovicp
05. Maj 2013., 14:52
 
Forum: Kreacionizam
Tema: What I would say to creationists if I was more of a dick
Odgovora: 0
Pogledano: 1645

Sveta homoseksualna gora

od stojadinovicp
01. Maj 2013., 20:36
 
Forum: Generalno
Tema: Sveta homoseksualna gora
Odgovora: 0
Pogledano: 2314

Re: Ateisti Srbije TV 001 - Pitaj antiteistu

Odlična diskusija, odgledao sam sa zadovoljstvom ceo video. Hvala. Sobzirom na to da je ovo bukvalno prvi pokušaj, i mi mislimo da je bilo super. Kao antiteisti kažete da se borite protiv negativnog uticaja religije, da li možda u religiji vidite nešto pozitivno što bi ateisti mogli da koriste? Nar...
od stojadinovicp
01. Maj 2013., 09:45
 
Forum: Video
Tema: Ateisti Srbije TV 001 - Pitaj antiteistu
Odgovora: 5
Pogledano: 2646

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

:ura:
Zeitgeist, the movie Debunked
:banana:
So, the conclusion is, the film is 99.999% a complete lie, complete farce, made up garbage.
:bravo:
Can we please move on now?
:siroma:
od stojadinovicp
28. Apr 2013., 17:31
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39776

Re: Zašto ljudi nisu dizajnirani

Ali ne inteligentno... Probaj ponovo... Ево да пробам: Једино што хоћу да кажем је да је ова тема тотални промашај јер чињеница да човек није идеалан не може бити доказ низашта, па ни за тврдњу да човек није дизајниран. Пример који сам навео директно указује да је могуће да нешто није идеално, а да...
od stojadinovicp
28. Apr 2013., 11:06
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Zašto ljudi nisu dizajnirani
Odgovora: 17
Pogledano: 7999

Anđeli i demoni

link ka saopštenju Udruženje “Ateisti Srbije” najoštrije protestuje protiv nastavka prizemnih zloupotreba stravičnog zločina koji se nedavno dogodio u mestu Velika Ivanča, gde je Ljubomir Bogdanović usmrtio trinaest osoba. Već danima i nedeljama, u blato senzacionalizma uvaljani mediji, ovaj strašn...
od stojadinovicp
19. Apr 2013., 11:07
 
Forum: Saopštenja
Tema: Anđeli i demoni
Odgovora: 0
Pogledano: 2082

Čas alternativne istorije SPC

link ka saopštenju Udruženje “Ateisti Srbije” najoštrije protestuje protiv nastavka tragične prakse savetovanja najviših državnih zvaničnika sa čelnicima jedne verske zajednice, Srpske pravoslavne crkve (SPC), u vezi sa najvažnijim i najodgovornijim pitanjima državne politike. Podsećamo na Ustav Re...
od stojadinovicp
19. Apr 2013., 11:06
 
Forum: Saopštenja
Tema: Čas alternativne istorije SPC
Odgovora: 0
Pogledano: 1641

Re: Da li je religija prevaziđena u 21 veku?

Na poukama smo krenuli da raspravljamo pa sam ja u jednom trenutku završio banovan jer sam Gojka zvao Gojko ;)

A "kačimo" se tako što ja kopiram i napadam njegova pisanja ovde a on kopira i napada moja tamo...
od stojadinovicp
16. Apr 2013., 14:35
 
Forum: Video
Tema: Da li je religija prevaziđena u 21 veku?
Odgovora: 6
Pogledano: 2769

Re: Da li je religija prevaziđena u 21 veku?

Po onome što je pričao i pre i posle tribine on je ateista po mom mišljenju... sad ako se deklariše kao agnostik (kao Tyson) onda je to njegova greša, šta da se radi... A za kameru se slažem, ali ponavljam, to je backup kamera pa su tre stvari nebitne jer je trebalo da budu zamenjene snimcima tih de...
od stojadinovicp
13. Apr 2013., 10:17
 
Forum: Video
Tema: Da li je religija prevaziđena u 21 veku?
Odgovora: 6
Pogledano: 2769

Re: Da li je religija prevaziđena u 21 veku?

Nije, tako smo hteli.

Imali smo drugu kameru koja je bila postavljena desno (ovih prvih par sekundi je sa nje) i ona je trebalo da bude glavna a ova druga je trebalo tako da seta pa da posle kombinujemo, ali prva je zakazala i onda nam je ostala samo ova druga :(
od stojadinovicp
12. Apr 2013., 18:49
 
Forum: Video
Tema: Da li je religija prevaziđena u 21 veku?
Odgovora: 6
Pogledano: 2769

Da li je religija prevaziđena u 21 veku?

BAQSUDp-O6I Tribina udruženja Ateisti Srbije: Da li je religija prevaziđena u 21 veku? Govore: Milan Ćirković, astrofizičar Aleksandar Milojkov i Stevan Jovanović, teolozi i veroučitelji Milan Vukomanović, sociolog religije Predrag Stojadinović, potpredsednik Udruženja Ateisti Srbije Udruženje „Ate...
od stojadinovicp
09. Apr 2013., 09:22
 
Forum: Video
Tema: Da li je religija prevaziđena u 21 veku?
Odgovora: 6
Pogledano: 2769

Patrijaršijska umesto Narodne biblioteke?

TbeCaqrgwdc Na današnji dan pre 72 godine bombardovanjem Beograda, nacistička Nemačka je napala Kraljevinu Jugoslaviju. Pored mnogobrojnih objekata, tog dana je stradala i Narodna biblioteka u kojoj je izgorelo više od 500.000 knjiga. Uoči obeležavanja godišnjice započeta je i polemika oko buduće n...
od stojadinovicp
08. Apr 2013., 10:13
 
Forum: Akcije
Tema: Patrijaršijska umesto Narodne biblioteke?
Odgovora: 0
Pogledano: 1881

Re: Genetsko "dizajniranje" beba

Petrovic je napisao:Red je da dam i primer kontraverznih pitanja koja zadiru u fundamentalne vrednosti i verovanja ljudi.

Ja ću samo da kažem da je u ovom osnova problema! Ne interesuju me bilo čije vrednosti i verovanja, dakle njihova subjektivnost, interesuje me nauka i objektivnost a oni neka se potrude da odrastu!
od stojadinovicp
25. Mar 2013., 10:49
 
Forum: Nova naučna dostignuća
Tema: Genetsko "dizajniranje" beba
Odgovora: 4
Pogledano: 2457
PrethodniSledeća


cron