Pronađeno je 180 rezultata

Re: Papa tuži časopis zbog karikature

Uvek mogu da izbace online izdanje, pa da se narugaju bulaznitelju kako dolikuje. Inače, svaka čast redakciji.
od Muramasa
11. Jul 2012., 19:14
 
Forum: Katolicizam
Tema: Papa tuži časopis zbog karikature
Odgovora: 4
Pogledano: 1331

Pravo lice nadrilekara

Naš cenjeni potpredsednik je odlučio malo bolje da se upozna sa "medicinskim" radom Miroljuba Petrovića i Tatjane Đorđević. Evo kako je išla komunikacija: Miroljub Petrović: From: ********** Subject: Dijabetes To: cps.info@yahoo.com Date: Saturday, December 18, 2010, 8:02 AM Postovani, Ima...
od Muramasa
11. Jul 2012., 13:32
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Pravo lice nadrilekara
Odgovora: 2
Pogledano: 1517

Leči Zare, prsti otpadaju

Priča je stara, ali valja se podsetiti. U Okružnom sudu izrečena pravosnažna presuda Zahariju Mitiću Zaretu, iz sela Vranište kod Pirota, zbog nadrilekarstva. Mitić je kažnjen sa šest meseci zatvora - uslovno na godinu dana, nakon čega se žalio. U drugostepenom postupku, postojećoj presudi Okružnog ...
od Muramasa
11. Jul 2012., 13:16
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Leči Zare, prsti otpadaju
Odgovora: 0
Pogledano: 813

Re: Sad će da rade bejzbol palice

Ovaj sajt ka kome si postavio link je odličan, sve je lepo objašnjeno, tako da i prost narod može da razume. Jedini problem je u tome što Miroljub i ekipa neće da razumeju. Mnogo je bogougodnije huliti na zdrav razum i ljudsku inteligenciju nego priznati grešku i odreći se zarade stečene proturanjem...
od Muramasa
11. Jul 2012., 12:40
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Sad će da rade bejzbol palice
Odgovora: 9
Pogledano: 2977

Postavka - Obavezno pročitati!

Sve teme u ovoj sekciji posvećene su Miroljubu Petroviću, poznatom kreacionisti, kvazinaučniku, nadrilekaru, antivakcionisti , verskom fanatiku, teroristi u pokušaju ... Čovek je ozbiljno poremećen, i koliko vidim, sa tim se slažu i mnogi vernici. Zato bih vas zamolio da ga ne poredite sa normalnim ...
od Muramasa
10. Jul 2012., 21:37
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Postavka - Obavezno pročitati!
Odgovora: 0
Pogledano: 1788

Re: Tužba

To ćeš morati da pitaš našeg predsednika dr. Andriju Šreka ili potpredsednika Predraga Stojadinovića. Koliko ja znam, neće biti tužbi. To treba da pokrenu oni koji su direktno oštećeni, a verujem da takvih ima. Od raznih Miroljubovih pretnji i govora mržnje, pa do nadrilekarstva i neakreditovanih fa...
od Muramasa
10. Jul 2012., 21:16
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Tužba
Odgovora: 1
Pogledano: 1073

Re: Paranormalna Srbija

Znam za Jelakovića. On je Rosu pravio onaj "rajf generator" kojim je ovaj "lečio" rak i leukemiju. Što se konkretno tiče ovih grana alternativne medicine, u normalnim zemljama, time mogu da se bave oni koji poseduju formalno (pravo) medicinsko obrazovanje i koji su prošli odgovar...
od Muramasa
10. Jul 2012., 21:11
 
Forum: Generalno
Tema: Paranormalna Srbija
Odgovora: 8
Pogledano: 1459

Re: Ljiljana Čolić

Tako sam ja jednom na Poukama rekao nešto u stilu "ja nemam dušu, imam nešto još bolje, imam mozak :)" i odmah je tema otišla u offtopic, tako da smo raspravljali o postojanju duše kao nekog vazdušastog dvojnika i tu besmislicu sam vrlo uspešno opovrgavao. Država nam je dovoljno dekadentna...
od Muramasa
10. Jul 2012., 15:45
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Ljiljana Čolić
Odgovora: 6
Pogledano: 1580

Re: Ljiljana Čolić

2. Мирољуба Петровића познајем лично. Пратим и дубоко уважавам његов рад . Свакако да су научни аргументи које он сјајно презентује изузетно важни због неверних Тома. Ипак, ја лично више волим да верујем јер блажени су они који не видеше а повероваше. http://forum.vidovdan.org/viewtopic.php?f=16&am...
od Muramasa
10. Jul 2012., 15:34
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Ljiljana Čolić
Odgovora: 6
Pogledano: 1580

Re: "Akademik" Jovan I. Deretić

Što se oca Joila tiče, tu ću ja da pokrenem ceo sajt posvećen njegovim besedama. Titlovaću sve njegove klipove na engleski, izvućiću višejezično njegove najinteresantnije misli, uradiću SEO optimizaciju i onda ću da pokrenem svoj Black Horde botnet da automatizovano postavlja upite, tako da njegove ...
od Muramasa
10. Jul 2012., 15:30
 
Forum: Generalno
Tema: "Akademik" Jovan I. Deretić
Odgovora: 18
Pogledano: 3065

Re: Na kafu kod Gavrilovića

Ko je ovo sastavio, svaka mu čast.
od Muramasa
10. Jul 2012., 10:02
 
Forum: Saopštenja
Tema: Na kafu kod Gavrilovića
Odgovora: 3
Pogledano: 1398

Re: Muzej dinosaurusa u Svilanjcu - Po nalogu samog Boga

Esther je napisao:Odakle mu pare?


Šta će mu pare? On je kreacionista. Ako je njegov Bog napravio ovaj svet za 6 ni iz čega, bez ikakvih troškova, što mu ne bi napravio i muzej, da mu dokaže da postoji.
od Muramasa
10. Jul 2012., 10:00
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Muzej dinosaurusa u Svilanjcu - Po nalogu samog Boga
Odgovora: 4
Pogledano: 1249

Re: Pravilnik o nadrilekarstvu - kako ga ukinuti?

Apsolutno se slažem sa tobom da treba pokrenuti inicijativu. Neka to u početku bude neformalna facebook grupa gde ćemo objavljivati vesti o delovanju nadrilekara, pa čak i da mi samoinicijativno kontaktiramo pojedine nadrilekare i navedemo ih da otkriju svoje šarlatanstvo, kao što je onomad Peđa ura...
od Muramasa
09. Jul 2012., 20:56
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: Pravilnik o nadrilekarstvu - kako ga ukinuti?
Odgovora: 5
Pogledano: 2007

Re: "Dr" Anja Petrović (alijas Anya Petrovich)

Registrationcija? Izmišljanje reči je tipičan manir onih koji su vrlo obrazovani i pametni (Laza Kostić) i onih u drugoj krajnosti.
od Muramasa
09. Jul 2012., 16:26
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Anja Petrović (alijas Anya Petrovich)
Odgovora: 6
Pogledano: 1915

Re: "Dr" Anja Petrović (alijas Anya Petrovich)

Svaka čast kolegi sa ETF-a.
od Muramasa
09. Jul 2012., 15:42
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Anja Petrović (alijas Anya Petrovich)
Odgovora: 6
Pogledano: 1915

Muzej dinosaurusa u Svilanjcu - Po nalogu samog Boga

Da nije smešno, bilo bi žalosno. Vitomir Vasić i "dr" Miroljub Petrović govore kako će da naprave muzej dinosaurusa, po nalogu samog Boga. Ne zna se koji je luđi od ova dva govornika.

od Muramasa
09. Jul 2012., 14:06
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Muzej dinosaurusa u Svilanjcu - Po nalogu samog Boga
Odgovora: 4
Pogledano: 1249

"Dr" Roso

Nenad Brkić, poznatiji kao "dr" Roso, nakon odslužene zatvorske kazne, ponovo je aktivan i ponovo gura svoju kvazinauku, promoviše svoju očigledno neefikasnu "nultu terapiju" pomoću takozvanog rajf-generatora. Sada se deklaiše kao naturopat - doktor prirodne medicine (kao Mirolju...
od Muramasa
09. Jul 2012., 13:07
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Roso
Odgovora: 17
Pogledano: 7742

Re: Inherit the Wind (1960)

Ja sam ga skinuo preko Triblera, a sad ću da potražim i torent.

Edit: Probaj sa ovim torentom
http://kat.ph/inherit-the-wind-1960-dvd ... 80819.html

Film je odličan, pogledaj ako imaš vremena, nećeš se pokajati.
od Muramasa
09. Jul 2012., 12:36
 
Forum: Filmovi i serije
Tema: Inherit the Wind (1960)
Odgovora: 5
Pogledano: 2374

Re: Raskršenice - šta mi zapravo hoćemo da postignemo?

Onda idemo da pobedimo. :pivo:
od Muramasa
09. Jul 2012., 12:33
 
Forum: Generalno
Tema: Raskršenice - šta mi zapravo hoćemo da postignemo?
Odgovora: 9
Pogledano: 1234
PrethodniSledeća


cron