Pronađeno je 498 rezultata

Creationist Rhetor-O-Matic

rhetoromatic.jpg
od stojadinovicp
22. Mar 2013., 15:58
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Creationist Rhetor-O-Matic
Odgovora: 0
Pogledano: 1440

Re: ЖРУдиван - Разговор свештеника и атеисте уживо

video nije naš, pripada pokuašima, njihov hangout, sve njihovo, ja sam bio samo gost... tako da bih morao da skinem ceo klip, pa nekako izvučem a nisam to nikad radio...
od stojadinovicp
22. Mar 2013., 14:52
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: ЖРУдиван - Разговор свештеника и атеисте уживо
Odgovora: 4
Pogledano: 3067

Skriveni svet (HQ+intro) Miroljub Petrović

true story...


:piccard:
od stojadinovicp
22. Mar 2013., 14:40
 
Forum: Miroljub Petrović
Tema: Skriveni svet (HQ+intro) Miroljub Petrović
Odgovora: 1
Pogledano: 2474

Re: "Dr" Roso

hvala što si dokazao da nema niti pojma o čemu pričaš, niti bilo kakve dokaze za to što lupetaš...
od stojadinovicp
21. Mar 2013., 10:05
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Roso
Odgovora: 17
Pogledano: 7737

Re: AKCIJA: RAVNOPRAVNOST - Slave državnih institucija

Ima, prijavi se Ustavnom sudu, pa ako (kad) oni odbiju, prijavi se u Strazburu...
od stojadinovicp
21. Mar 2013., 10:04
 
Forum: Akcije
Tema: AKCIJA: RAVNOPRAVNOST - Slave državnih institucija
Odgovora: 10
Pogledano: 9323

Re: "Dr" Roso

Ne lupetaj! Pozivas se na autoritet, sto je logicka greska. Pozivas se na "napisao" sto je besmisleno!!!

Ili pokazi DOKAZ baziran na ispravnim naucnim istrazivanjima ili prestani da smaras svojim neznanjem!

Eto, takav je forum! DOKAŽI!
od stojadinovicp
20. Mar 2013., 20:27
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Roso
Odgovora: 17
Pogledano: 7737

Re: Deizam i ateizam

banovan rekao sam da batali, nije batalio... rekao sam da Daliboru odgovori detaljno a ne samo da navede nazive argumenta jer sam znao da to neće uraditi i nije, naravno da je samo naveo naziv, pa da sad mi svi nalazimo različite verzije nekih od tih gluposti samo da bi on onda rekao, ne ja nisam mi...
od stojadinovicp
18. Mar 2013., 15:39
 
Forum: Generalno
Tema: Deizam i ateizam
Odgovora: 18
Pogledano: 6177

Re: Deizam i ateizam

Ono sto sam rekao jeste da su argumenti argumenti nezavisno od toga da li su validni. NE!!! Rekao si da imaš argumentovano mišljenje gde je nebitno da li su argumenti koji podržavaju to mišljenje validni ili ne, bitno je da su argumenti! Još jednom kreni da izvrćeš i bićeš banovan! Bolje odgovori S...
od stojadinovicp
18. Mar 2013., 10:22
 
Forum: Generalno
Tema: Deizam i ateizam
Odgovora: 18
Pogledano: 6177

Re: Deizam i ateizam

Govorio si o argumentovanim mišljenjima i za takva koristio neispraven argumente. To da li su argumenti koje sam pomenuo neispravni je diskutabilno, i naravno, mozemo o tome da diskutujemo. Ne možemo da diskutujemo jer ti nisi pošten i samim tim vredan sagovornik i ako misliš da su ti argumenti val...
od stojadinovicp
17. Mar 2013., 19:16
 
Forum: Generalno
Tema: Deizam i ateizam
Odgovora: 18
Pogledano: 6177

Re: Deizam i ateizam

Možeš da se izvlačiš koliko hoćeš. Govorio si o argumentovanim mišljenjima i za takva koristio neispraven argumente. To je budalaština i to što sada pokušavaš da se izvučeš pokazuje da bar postoji šansa da si shvatio svoju grešku ali si nesposoban da je i priznaš. Mišljenja bazirana na osnovu neispr...
od stojadinovicp
17. Mar 2013., 17:32
 
Forum: Generalno
Tema: Deizam i ateizam
Odgovora: 18
Pogledano: 6177

Re: Deizam i ateizam

To je tvoje misljenje, moje misljenje je da su neki od njih logicni i ispravni. Čoveku, ti ako ne umeš da čitaš, nauči. Ja umem. Napisao si "Nevezano da li su ti argumenti ispravni ili ne, poenta je u tome da su argumenti." - dakle tebi je nebitno da li je neki argument ispravan, što savr...
od stojadinovicp
17. Mar 2013., 12:47
 
Forum: Generalno
Tema: Deizam i ateizam
Odgovora: 18
Pogledano: 6177

Re: Deizam i ateizam

Argument prvog uzroka, argument iz moralnosti, argument iz razuma, teleoloski argument, ontoloski, ima ih. Nevezano da li su ti argumenti ispravni ili ne, poenta je u tome da su argumenti. Svi do jednog nelogicni i pogresni ali to nema veze, vazno je da su argumenti? :piccard: Ako argument nije isp...
od stojadinovicp
16. Mar 2013., 18:00
 
Forum: Generalno
Tema: Deizam i ateizam
Odgovora: 18
Pogledano: 6177

Re: Deizam i ateizam

sotionov je napisao:Deisti ne veruju u boga, vec misle da bog postoji, i u tome je razlika u odnosu na teiste. Mislim da cemo se sloziti da treba praviti razliku izmedju verovanja i (argumetnovanog) misljenja.
Ne.
od stojadinovicp
16. Mar 2013., 09:38
 
Forum: Generalno
Tema: Deizam i ateizam
Odgovora: 18
Pogledano: 6177

Re: Deizam i ateizam

Pa ne bih se složio. Po toj definiciji koju si naveo ne ispada da je deizam ateizam ali po striktnom značenju same reči a-teizam su i deisti a-teisti jer nisu teisti što a-teista zapravo znači... Deisti veruju u boga koji je stvorio svemir ali se posle nije mešao dok teisti veruju u boga koji je nas...
od stojadinovicp
16. Mar 2013., 01:01
 
Forum: Generalno
Tema: Deizam i ateizam
Odgovora: 18
Pogledano: 6177

Re: Zašto ljudi nisu dizajnirani

Једино што хоћу да кажем је да је ова тема тотални промашај јер чињеница да човек није идеалан не може бити доказ низашта, па ни за тврдњу да човек није интелигентно дизајниран. Пример који сам навео директно указује да је могуће да нешто није идеално, а да је дизајнирано. Ali ne inteligentno... Pr...
od stojadinovicp
14. Mar 2013., 10:47
 
Forum: Kreacionizam
Tema: Zašto ljudi nisu dizajnirani
Odgovora: 17
Pogledano: 7999

sveTci

sveTci.png Шта заправо значи кад је неко светац? Обожење Светих као осликавање Царства тема је мог предавања које приводим крају. Можда сте очекивали да вам говорим о чудесима и знамењима, о необичним и спектакуларним искуствима светитеља, виђењима Бога и томе сличном, попут оног што кружи у наше д...
od stojadinovicp
11. Mar 2013., 22:27
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: sveTci
Odgovora: 0
Pogledano: 1544

Do Your Beliefs Reflect Reality?

od stojadinovicp
08. Mar 2013., 15:33
 
Forum: Generalno
Tema: Do Your Beliefs Reflect Reality?
Odgovora: 0
Pogledano: 2607

Re: Da li su nauka i religija kompatibilne?

StDalibor je napisao:
stojadinovicp je napisao:Koji su svi ostali koraci?


? ..pa 1, 2, 3 i 4

Touche...

Touché.jpg
od stojadinovicp
08. Mar 2013., 13:40
 
Forum: Generalno
Tema: Da li su nauka i religija kompatibilne?
Odgovora: 21
Pogledano: 4193

Re: Da li su nauka i religija kompatibilne?

Osnovna karakteristika svakog intelektualca je poniznost I spremnost da prihvati da je u krivu I shodno stime da menja svoje stavove. Koliko te dugo poznajem, tvoj najaci argument je lepljenje etiketa I pljuvanje. Nazivati naucnike glupim samo zato sto se ne slazu sa tobom govori o tebi a ne o tim ...
od stojadinovicp
07. Mar 2013., 18:53
 
Forum: Generalno
Tema: Da li su nauka i religija kompatibilne?
Odgovora: 21
Pogledano: 4193
PrethodniSledeća


cron