Pronađeno je 8 rezultata

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Zar zaista mislite da se ljudske vrednosti ne bi promenile kada bi sve usluge i robe bile besplatne? Odakle Vama dokaz da je to apsolutna neistina? NIJE NA MENI DA DOKAZUJEM NEGATIV VEĆ JE NA VAMA KOJI TO TVRDITE DA TO I DOKAŽETE!!! JA SAM LEPO rekao "nije dat nijedan dokaz"! ŠTA tu nije ...
od markovicc
02. Jul 2014., 08:17
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39827

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

nemoj dami persiras Procitao sam smesne odgovore na FAQ Venus projekta i sramota me je da pomislim da neko misli da je tu bilo sta pametno receno. Obicni wishful thinking bez ikakve podrske bilo kakvim dokazima. Plus neistine. Ni po cemu se ne razlikuje od religijske indoktrinacije. Cisto kao prime...
od markovicc
01. Apr 2014., 01:21
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39827

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

ne znam samo što me prozivaš po tituli Kao dodatni argument mogao bih navesti radoznalost i sklonost ka otkrivanju nepoznatog. Verovatno ćete se složiti da su ljudi radoznala bića. Proučavali bi quick sort algoritam, higsov bozon ili tunelski efekat dioda čak i da nisu monetarno za to motivisani. M...
od markovicc
01. Apr 2014., 00:27
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39827

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Čitava priča Venus projekta se zasniva na “Luddite Fallacy” . Na neki na način, ali ne sa idejom da se uništavaju mašine. Ideja je da se promeni ekonomski sistem, a u svrhu toga je i ideja da sve relevantne fizičke poslove obavljaju mašine. Ideja Venus Projekta nije da se uništava tehnologija niti ...
od markovicc
30. Mar 2014., 01:22
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39827

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Admini nisu dovoljno ažurni. Mada, kada vidim kakve su budalaštine iznesene, bolje i da uopšte nije odobren. Budite malo precizniji. Navedite mi. Koje sam to budalaštine izneo? Možda ste u pravu. Ne znam. Ajde da analiziramo. Ali prvo moram, ponovo, da Vam skrenem pažnju da su moji tekstovi u sklad...
od markovicc
29. Mar 2014., 03:14
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39827

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Kada ćete objaviti moj tekst koji sam poslao na ovu temu još pre nekoliko meseci?

Hvala.
od markovicc
03. Feb 2014., 21:11
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39827

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Zašto ga ljudi računaju za jedan od najboljih dokumentaraca ikada? To je Vaš odgovor na moj tekst koji sam Vam uputio? Zaita mislim da niste razumeli šta sam napisao. Prvenstveno sam Vam pisao o Venus Projektu (a to je i tema) i Resursno Baziranoj Ekonomiji i o tome kako bi u takvom sistemu bilo be...
od markovicc
16. Nov 2013., 01:09
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39827

Re: Zeitgeist pokret i Venus projekat

Na primer, potpresednik ovog udruženja smatra da u takvom društvu niko ne bi radio, već bi se stagniralo kao u crtaću Wall-e I na primer, i dalje to smatra jer nije dobio nikakav argument ili pokazatelj da bi bilo drugačije. Ja prvi hoću da imam više. Hoću da mogu da radim više da bih imao više. Sl...
od markovicc
27. Nov 2012., 06:36
 
Forum: Ostalo
Tema: Zeitgeist pokret i Venus projekat
Odgovora: 141
Pogledano: 39827


cron