Pronađeno je 6 rezultata

Re: "Dr" Roso

Ti si poslednji kojem odgovaram ovde. Nema od vas ništa. U početku vas je bilo nešto više ali, verovatno su ostali shvatili tko ste, odnosno da niste niko i ništa i prestali su da komuniciraju. Vas pet, šest, uhvatite se za ručice i zaigrajte kolo dok ne popadate, a tada ugasite forum jer je potpuno...
od barajevo
20. Mar 2013., 21:22
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Roso
Odgovora: 17
Pogledano: 7742

Re: "Dr" Roso

Lepa izreka ali, ipak ništa ne govori. Kako se uklapa i na koga treba da se odnosi ovde? Ima li neko normalan, u opšte, na ovom forumu s kim bi se moglo dopisivati. Ovo bi trebao biti forum protiv dogmi a ima li veće dogme od državne dogme. Šta je za vas dogma a šta nauka? Zar je za vas nauka ono št...
od barajevo
20. Mar 2013., 17:43
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Roso
Odgovora: 17
Pogledano: 7742

Re: "Dr" Roso

Drago mi je da sam uspeo da spojim dva tako naušno potkovana čoveka kao što u Nikolić i Perakojot. Preostaje im samo, nakon ovih uzajmnih čestitki, da se izgrle i izljube (neka ostane na tome) i krenu u izmišljanje rupe na saksiji ili tople vode, a na kraju će ih sigurno sačekati Nobelova nagrada.
od barajevo
20. Mar 2013., 07:07
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Roso
Odgovora: 17
Pogledano: 7742

Re: "Dr" Roso

Teret dokaza je na onome ko nesto iznosi. Ne dokazuje se metoda I tako sto se tvrdi da metoda II i III ne rade... A tek to "svodjenje" frekvencija ... to je tek budalastina ... pitajte nekog fizicara da vam objasni... Prilično hrabra izjava, da ne kažem - bezobrazna. A što da pitam nekog ...
od barajevo
17. Mar 2013., 14:32
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Roso
Odgovora: 17
Pogledano: 7742

Re: "Dr" Roso

Cilj postavljanja ovog članka nije bio da prikažem prednosti zračenja pred kemoterapijom (naprotiv) već da ukažem da ono što je dr Roso govorio, nije samo njegova prazna priča već da je to nešto što potvđuju i znanstvena istraživanja - HEMOTERAPIJA NE LEČI. Ono što bi moglo da se izvuće kao pogrešan...
od barajevo
16. Mar 2013., 16:58
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Roso
Odgovora: 17
Pogledano: 7742

Re: "Dr" Roso

Najlakše je pljuvati po nečemu što ne poznaješ, posebno, ako osječaš grižnju savjesti što nisi uradio ovako nešto, a mogao si. Pokušao sam priložiti izjavu istaknutog liječnika, predsjednika udruženja Srbije za borbu protiv raka, koji govori o djelovanju kemoterapije (ne znam da li sam uspio). Možda...
od barajevo
15. Mar 2013., 16:34
 
Forum: Nadrilekari i Alternativna "medicina"
Tema: "Dr" Roso
Odgovora: 17
Pogledano: 7742


cron