Pronađeno je 498 rezultata

Re: Pričaj mi malo...

StDalibor je napisao:Pa, dobro kakve su ti to korice? Gde je reljef, ukrasi, rubovi optočeni zlatom?!? Pih, kakva ti je to biblija... :P :mrgreen:


Najjeftinija :bravo:

Pare trošim na pametne knige, a to sranje sam morao da kupim i kupio najjeftiniju :mrgreen:
od stojadinovicp
31. Jul 2012., 09:25
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Pričaj mi malo...
Odgovora: 10
Pogledano: 2308

Hram "pojeo" 462 miliona!

Alo Novine: Hram "pojeo" 462 miliona! Od 2001, pa do danas, na račun Hrama Svetog Save u Beogradu samo na ime doplatnih poštanskih markica koje su građani uredbom vlade, hteli, ne hteli, u obavezi da uplate, slilo se više od 462 miliona dinara! Ove godine, građani za izgradnju Hrama moraju...
od stojadinovicp
27. Jul 2012., 12:50
 
Forum: Novosti
Tema: Hram "pojeo" 462 miliona!
Odgovora: 2
Pogledano: 1111

Re: Pričaj mi malo...

slabo :(
od stojadinovicp
27. Jul 2012., 12:46
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Pričaj mi malo...
Odgovora: 10
Pogledano: 2308

Re: Pričaj mi malo...

StDalibor je napisao:Dodao bih i bibliju u taj ormarić sa knjigama. Ipak moraš pročitati bibliju da bi odlučio biti ateista. :geek:
Sa druge strane je veoma upitno koliko je vernika uopšte pročitalo bibliju.

c, c, c...

a šta misliš šta je ono crno dole desno?

velika slika
od stojadinovicp
27. Jul 2012., 11:34
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Pričaj mi malo...
Odgovora: 10
Pogledano: 2308

Pričaj mi malo...

Slika
od stojadinovicp
27. Jul 2012., 10:55
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Pričaj mi malo...
Odgovora: 10
Pogledano: 2308

BRAINS!

Slika
od stojadinovicp
27. Jul 2012., 09:35
 
Forum: Humor
Tema: BRAINS!
Odgovora: 2
Pogledano: 1534

Re: Мој проблем са атеизмом.

I nešto što, nažalost, vernicima mora milion puta da se ponovi a veoma je važno:

od stojadinovicp
27. Jul 2012., 08:56
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Мој проблем са атеизмом.
Odgovora: 6
Pogledano: 1306

Мој проблем са атеизмом.

Posta našeg bivšeg omiljenog smarača Iuriusa: Мој проблем са атеизмом. Upravo završavam čitanje ove knjige: A Universe from Nothing koja daje odgovore na njegova pitanja. Skraćena verzija: 9urEFoaI1iY Celo predavanje: 7ImvlS8PLIo Odgovori na mnoge, ne sve ali mnoge , stvari postoje. Samo se ozbiljni...
od stojadinovicp
27. Jul 2012., 08:51
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Мој проблем са атеизмом.
Odgovora: 6
Pogledano: 1306

Re: Zašto verujemo?

Slika
od stojadinovicp
26. Jul 2012., 19:35
 
Forum: Generalno
Tema: Zašto verujemo?
Odgovora: 16
Pogledano: 2035

Re: Zašto verujemo?

Slika
od stojadinovicp
26. Jul 2012., 19:26
 
Forum: Generalno
Tema: Zašto verujemo?
Odgovora: 16
Pogledano: 2035

Mitt Romney: A Hero in My Mind

zm8msoKME4w Whoa, whoa, whoa! Cried the eagle to the world below. Wake up friend! Can’t you see we’re at the end? Wars and rumors of wars Look out for the signs he gave Jesus gave Are you saved? If you keep your wick trimmed, You’ll be saved. You’ll go with Him. World War 3. That’s Obama’s plan for...
od stojadinovicp
26. Jul 2012., 10:15
 
Forum: Generalno
Tema: Mitt Romney: A Hero in My Mind
Odgovora: 6
Pogledano: 1889

Besmisleno verovanje

Original na sajtu: Besmisleno verovanje q7X-Joi-3Zk Večita primedba ateista vernicima i obrnuto, je da su oni drugi u zabludi. Oko toga se uvek vode najžešće rasprave i diskusije pri čemu jedna strana drugoj prebacuje istu tvrdnju: "ti si u zabludi", "ne, ti si u zabludi", "...
od stojadinovicp
26. Jul 2012., 00:10
 
Forum: Generalno
Tema: Besmisleno verovanje
Odgovora: 6
Pogledano: 1067

Re: Zašto verujemo?

" А откад то вода нема памћење? Како то да када у чашу воде сипаш густи сок, вода запамти где се тај сок налази и онда те делове обоји у боју тог сока? " " Планете утичу на наш живот такође директно, јер како другачије објаснити да један дан имаш среће, а други немаш? " :bravo: :...
od stojadinovicp
25. Jul 2012., 14:39
 
Forum: Generalno
Tema: Zašto verujemo?
Odgovora: 16
Pogledano: 2035

Re: Zašto verujemo?

Ali, kada neko napiše ovako nešto ja sa tom osobom zaista, ali zaista, nemam o čemu da pričam... Možeš ti da misliš da ja samo hoću da vređam i provociram ali to zaista nije tako. Ako ti nisi sposoban da shvatiš zašto je ovo što si napisao pogrešno onda jednostavno sa tobom nešto nije u redu. Ne zna...
od stojadinovicp
25. Jul 2012., 13:41
 
Forum: Generalno
Tema: Zašto verujemo?
Odgovora: 16
Pogledano: 2035

Re: Zašto verujemo?

Kakav si ti lik. Ne umes ni da se salis a da upotrebis uvredu. Ali ja se ne šalim. Kad me neko podbode sa " kako je sladak kad se ljuti ", što je čista provokacija, onda dobije nazad, najčešće, sličnu rečenicu ali goru... Ko samnom lepo dobije još lepše, ko samnom ružno... jasno ti je... ...
od stojadinovicp
25. Jul 2012., 13:23
 
Forum: Generalno
Tema: Zašto verujemo?
Odgovora: 16
Pogledano: 2035

Re: Zašto verujemo?

Slika
od stojadinovicp
24. Jul 2012., 21:57
 
Forum: Generalno
Tema: Zašto verujemo?
Odgovora: 16
Pogledano: 2035

Zašto verujemo?

Original na sajtu: Zašto verujemo? ctRSmFUvJlI Postoji jedan problem koji se redovno viđa kod ljudi koji brane neodbranjivo. Bilo da je to homeopatija, veganska ishrana, horoskop, religija ili bilo koja druga besmislena glupost u koje ljudi veruju. Taj problem je njihova ubeđenost. Ubeđenost je jako...
od stojadinovicp
23. Jul 2012., 22:01
 
Forum: Generalno
Tema: Zašto verujemo?
Odgovora: 16
Pogledano: 2035

Čudna mi čuda: Ostrog

Kako beše, nema tu prevare, nema tu obmane, nema tu ništa što ukazuje na neistinu... BUP, 50 miliona evra ... dobar dan, a vi kako Fte? Ostrog donese SPC 50 miliona evra Doduše, mora neka crkavica da se zaradi i za te monahe tamo što žive, pa i oni imaju dušu... a i šta zna monah šta je 50 miliona e...
od stojadinovicp
23. Jul 2012., 19:27
 
Forum: Pravoslavlje
Tema: Čudna mi čuda: Ostrog
Odgovora: 3
Pogledano: 893

Why Gay Marriage is EVIL!

od stojadinovicp
23. Jul 2012., 14:10
 
Forum: Generalno
Tema: Why Gay Marriage is EVIL!
Odgovora: 2
Pogledano: 519
PrethodniSledeća


cron